test
Ana SayfaAnketSermayesiz Evden Yapılacak Online 7 İş 2022

Sermayesiz Evden Yapılacak Online 7 İş 2022

Yazar

Tarih

Kategori

İnternetten veya evden çalışmayı seçen insan sayısı her geçen yıl artıyor ve bu da para kazanırken aileleriyle vakit geçirmelerine yardımcı oluyor. Ayrıca, Sermayesiz Evden Yapılacak Online işler birçok insanın bağımsız olmalarına yardımcı oldu, çünkü herhangi bir para yatırmadan geçimlerine katkıda bulunabiliyorlar.

Hatta bazı Sermayesiz Evden Yapılacak Online iş, her ay çektikleri maaşlarının yanı sıra ekstra para kazanmak için çevrimiçi işlerini evden almayı tercih ediyor. Bu çevrimiçi işlerin en iyi yanı, herhangi bir yatırım yapmadan başlayabilmenizdir.

Çevrimiçi çalışmak isteyen dünyaya yeni gelen kişiler, lütfen onları seçtiğiniz sitelerin sahte olmadığından ve güvenilir kaynaklardan geldiğinden emin olun. Genellikle, çevrimiçi işinize başlamak için ödeme yapmazsınız. Yatırım yapmadan başlar.

Hindistan’da yatırım yapmadan evden çevrimiçi işlere sahip olmak için en iyi seçeneklerden bazıları şunlardır:

1. Serbest Çalışan

Freelance, insanların çevrimiçi para kazanmayı seçtikleri en eski yollardan biridir. Çevrimiçi serbest çalışmaya başlamak için bir bilgisayar veya akıllı telefon ve internet bağlantısı gereklidir. İçerik yazma, video yapma, grafik tasarım, sigorta ve para kazanmak için daha birçok seçenek arasından seçim yapılabilir.

Sermayesiz Evden Yapılacak Online işlerin başında gelen bu alanda çevrimiçi olarak becerilerinizi ekleyebileceğiniz birçok portal var ve bu becerilere dayalı işlerle görevlendirileceksiniz. Freelance, istediğiniz zaman ve gün içinde istediğiniz kadar para kazanmanıza yardımcı olur. Yapmak istediğiniz iş tür imzalanmasından sonra şarj olacak oranı strateji olabilir.

Ayrıca şirketlere soğuk postalar çekebilir ve size verilecek projeler için sosyal medyada onlara yazabilirsiniz. Bazı web siteleri tüm yeteneklerinizi ister ve sizi gemide bulunan müşterilere yönlendirir. Deneyim zamanla sayıldığından, ilk günlerinizde daha küçük işlerle başlamak sorun değil.

Serbest çalıştıktan sonra, genellikle görev tamamlandıktan ve müşteriler tarafından kabul edildikten sonra size ödeme yapıldığını unutmayın; bu, gerekirse yeniden çalışmanız gerekebileceği anlamına gelir. Size aktarılacak para için hesap bilgileriniz onlara verilebilir.

2. YouTuberlık

YouTuber olmak, öğrenciler için yatırım yapmadan harika bir çevrimiçi iştir, çünkü ihtiyaç duydukları tek şey bir kamera, hatta video çekmek ve yüklemek için bir mobil kameradır. Görüntüleri ve videoları düzenleme konusunda biraz bilgi onlara yardımcı olacaktır. Konuları, bildikleri bir konudan ya da bir müzik aleti, şarkı söyleme, dans etme, hackleme vb. Herhangi bir şey olabilir. Kazançlarını artırmalarına yardımcı olacak videoların ve görüntülemelerin kalitesine, abonelerine göre kazanabilirler.

YouTube, ev hanımları için de çevrimiçi para kazanmak için harika bir alan! Herhangi bir yatırım yapmadan YouTube üzerinden çevrimiçi bir işe sahip olma fırsatı, kadınların gerçekten ilgilendikleri şeylerin videolarını yüklemelerine yardımcı olur.

Kadınlar genellikle yemek tarifleri, moda, ebeveynlik, diyetler ve daha birçok konu hakkında videolar yükler. Video yüklemek istedikleri konuyu seçebilir ve YouTube kanallarında paylaşabilirler. İşbirlikleri olabilir ve birçok kuruluş tanıtım faaliyetleri için iyi youtuberlarla iletişim kurar ve bu da youtuberların sık sık para kazanmalarına yardımcı olur.

3. Bloggerlık

Bloglama muhtemelen ev hanımları için ev işlerinden en iyi çevrimiçi çalışmadır. Herkesin benzersiz içerik oluşturmanın farklı bir yolu vardır. Başlamak için en kolay yolu, yani kendi blogunuzu başlatmaktır. Hindistan’daki ev hanımları için blog yazmak ve çevrimiçi kazanmak için birçok içerik fikri var. Kadınlar moda, yemek pişirme, güzellik, annelik, el sanatları, hobiler, sağlık ve daha pek çok seçenek hakkında yazmayı seçebilirler.

Blogunuzu yazmak istediğiniz konuya göre başlatın ve buna göre adlandırın. Ücretsiz olarak başlayabilir veya alan adınızı satın alabilirsiniz. Bloglamada düzenli olun, arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşın. Sık sık yazdığınız blogların performansını kontrol edin.

Yazınızı viral hale gelene ve blogunuz trafik almaya başlayana kadar sosyal medyada ve diğer platformlarda paylaşın. Google Ad sense, bloglardan para kazanmanın önerilen bir yoludur. Google, reklamlardan epeyce gelir elde ettiğinden, bunun bir yüzdesini reklamların blogunda göründüğü kişilerle paylaşırlar. Bunun başlaması için blogunuzdaki alanın Google’a kiralanması gerekir.

4. Çevrimiçi Öğretim / Koçluk

Eğer Öğretmenliği seviyorsan ama iş için dışarı gelebilir, online koçluk sizin için. Yaklaşan kariyer seçeneklerinden biridir ve herhangi bir coğrafi sınırlama olmaksızın her yerden çalışma avantajı sağlar. Kayıt ve öğretim başlatabilirsiniz web siteleri de online bir yeri vardır. Bazıları eğitim niteliklerinizi ve deneyiminizi ister, ancak bazı web siteleri yalnızca eğitmeyi seçtiğiniz konudaki uzmanlığınızı gerektirir. bu büyük bir düzenli gelir kaynağıdır ve seyahat ederken çok zaman kazanırsınız. Bu sadece ev hanımları için değil, aynı zamanda işlerini herhangi bir yatırım yapmadan çevrimiçi yapmak isteyen üniversite öğrencileri için de mükemmel bir seçenektir. Kişinin kazandığı miktar birçok faktöre, bu konuda harcadığı süreye, deneyime, konudaki uzmanlığa ve iyi iletişim becerilerine bağlı olacaktır.

İhtiyacınız olan tek şey iyi internet hızına sahip bir bilgisayar. Gerekirse, dersin video ve sunumlarını oluşturabilmelisiniz.

5. İlgilendiğiniz ürünleri satmak

Sanat, zanaat, moda, mücevher ve gençliğinizde öğrenmiş olabileceğiniz birçok şey gibi birçok şeyde yetenekli olabilirsiniz. Neden onları internetten satıp para kazanmıyorsun? Kendi web sitenizi oluşturabilir ve işinizi satabilir, hatta yaratıcılığınızı paylaşmak için sosyal medyayı kullanabilirsiniz.

Yemek pişirmede harika olan bazı ev hanımları, çevrimiçi sipariş alarak catering işlerine bile başlayabilirler.

Her zaman fiziksel ürünler olmak zorunda değildir, e-kitaplar olabilir, uzman olduğunuz konularla ilgili videolar çevrimiçi olarak paylaşılabilir ve satılabilir. Diyetler, kilo kaybı, çocuk bakımı, annelik, uzman olabileceğiniz akademik konular olabilir.

Ödeme yapıldıktan sonra bloglar bunları download bağlantı sağlar gibi geçmesi, herhangi bir risk korkulacak bir yanı yok. Kendi web sitenizde paylaşabilirsiniz. Dahil hiçbir az ya da para ile online iş başlatmak.

6. Veri Girişi / Yazma

Veri girişi işleri, herhangi bir yatırım yapmadan evden başlayabileceğiniz en kolay çevrimiçi işlerden biridir. Sadece bir bilgisayarınız ve iyi bir internet bağlantınız olduğunda başlatılabilirler. Gerekli verileri sisteme girme becerisine sahip olmak gerekir. Bu, insanlar arasında kolay para kazanmak için popülerdi ve çok azı her ay 20.000 yen’e yakın kazanıyor. İnternette çok sayıda sahte olabileceğinden, işleri seçerken lütfen dikkatli olun. Bu veri girişi işlerini almak için ödeme yapmadığınızı lütfen unutmayın.

Yazma işleri, günümüzde pek çok kişinin sahip olduğu yazma becerisine ihtiyaç duyduğu en çok seçilen kolay para seçenekleriydi. İnsanlara sisteme girilmesi gereken devasa metinler verilecek.

Veri Girişi ve Yazma işleri, aylık gelirlerini artırmak için tam zamanlı veya yarı zamanlı iş olarak alınır. Bu tür işler genellikle ev hanımları ve öğrenciler tarafından bir miktar gelir elde etmek için alınır. Pek çok insan böyle bir çevrimiçi işte çalışmaz, ancak daha fazla para ve fırsat kazanabilecek diğer çevrimiçi işlerde çalışır.

7. Çevrimiçi Anketler

Çevrimiçi anketler, herhangi bir yatırım yapmadan evden çalışmak için harika bir çevrimiçi iştir. Sadece fikrinizi vermeniz ve sorulanları gözden geçirmeniz gerekiyor.

Birçok anket şirketi, müşterileri yeni bir hizmet veya ürün piyasaya sürmek üzereyken insanların görüşlerini almak zorundadır. Bu nedenle, bu şirketler insanlara çevrimiçi anketler veriyor ve onlara yardım etmek için yanıtlarını topluyorlar. Bu şekilde, bu kuruluşlara ücretsiz olarak kaydolabilir ve daha fazla kazanmanıza yardımcı olacak anketlerinde onlara yardımcı olmaya devam edebilirsiniz. Bu şirketler nakit veya hediye çeki veriyor.

Anket şirketlerinin dolandırıcı olmadığından ve onlara katılmak için ödeme yapmanız gerekmediğinden emin olun. Bunlar, gelirlerini kolayca artırmak isteyen ev hanımları ve öğrenciler için en iyisidir. Burada, her zaman belirli bir şehirde olmak zorunda değilsiniz, ülkenin herhangi bir yerinden olabilirsiniz, bu yüzden bu kesinlikle bir avantajdır.

Güncel Makaleler

Güncel Yorumlar