Free Porn
Ana SayfaBlogEvde Kalan Anneler için 8 Esnek Yüksek Ücretli Çevrimiçi İş

Evde Kalan Anneler için 8 Esnek Yüksek Ücretli Çevrimiçi İş

Yazar

Tarih

Kategori

Çevrimiçi bir işle ekstra para kazanmak isteyen evde kalan bir anne misiniz? Göz önünde bulundurulması gereken en iyi çözümlerden biri evden çalışmaktır. Bu şekilde, daha esnek bir programın tadını çıkarabilir ve hala çocuklarınız için etrafta olabilirsiniz.

Çevrimiçi Ekstra Para Kazanmanın En Kolay Yolları

Evden çalışmakla ilgili en iyi şey, birçok fırsatın oldukça iyi ödeme yapmasıdır.

İşte anneler için 8 yüksek ücretli çevrimiçi evde kalma işi.

1. Blog

Bir blog başlatmak yapmak istediğiniz bir şeyse, orada pek çok farklı seçenek var. Düşünebileceğiniz pek çok farklı niş var. Dikkat ve trafik çekmeye başlarsanız, bir blogdan gerçekten harika para kazanabilirsiniz.

Konuşmayı ve yazmayı sevdiğin bir şey seç. Doğru kitleyle tanıtın ve ardından bağlı kuruluş pazarlaması, görüntülü reklamcılık ve sponsorlu yayınlar gibi farklı para kazanma stratejileri kullanmaya başlayın. Biraz zaman alabilir, ancak buna bağlı kalın ve her gün çok çalışın. Burada bir blog başlatma hakkında daha fazla bilgi edinin.

2. Transkripsiyon

Transkripsiyonistler kaydedilmiş veya canlı konuşmayı yazılı içeriğe dönüştürür. Bir dosyayı dinler ve duyduklarınızı yazarsınız. Genel bir transkripsiyonist işi daha sonra tıbbi bir transkripsiyon işi almak daha kolay olacaktır, çünkü bu tür bir iş bir tür deneyim veya sertifikasyon gerektirir.

Nedeniyle dosyaların kalite, dosyalar üzerinde aksan ve uzunluk bazıları diğerlerine göre uyarlamak için zor olabilir. Buna bağlı kalın ve bu zaman içinde değerli olabilecek başka bir kariyer olabilir.

3. Sesli Kitap Anlatıcı

En sevdiğiniz hikayeyi hiç sesli kitap olarak dinlediniz mi? Sesli kitap anlatıcısı, evde kalmayı seçebileceğiniz başka bir iştir. Bir kayıt kabininde veya sesi yakalayan bir kayıt cihazıyla sessiz bir yerde bir kitap okursunuz.

Herkes kitapları sever, ama bazen oturup bir kitabın tadını çıkarmaya vakti olmaz. Bu konuda bir arka plan gerekli değildir, ancak elde edebiliyorsanız buna değer. İşinizi abartmak veya küçümsemek istemediğiniz kitabı getirmek için doğru miktarda duyguyu öğrenmeniz gerekir. Sesli kitap anlatıcısı olma hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz.

4. Sanal Asistan

Sanal asistan temel olarak bir girişimci veya işletme için sanal sekreter işi yapan kişidir. Sanal asistan veya VA, saat başına veya görev başına ödenir.

Müşteri başına düşen görevler veya tüm müşterin isteğine bağlıdır yapmak sadece bir kaç şey uzun bir liste olabilir. İş yükünüz haftalık olarak değişebilir. E-postaları, sosyal medyayı yönetme, düzenleme, araştırma, toplantı planlama veya diğer ilgili görevlerden siz sorumlu olabilirsiniz. Organize olmaya ve iyi iletişim becerilerine sahip olmaya yardımcı olur.

İhtiyaçlarınıza ve tercihlerinize bağlı olarak, kendi VA işinizi başlatabilir veya Byron veya Fancy Hands gibi va’ları işe alan bir şirkette çalışmak için başvurabilirsiniz.

5. Eğitmen

Öğrenciler her zaman okul işlerinde yardım ararlar. Özellikle ara sınav veya final zamanı civarında. Son dakika tıkınma, bazı kolej veya lise öğrencileri için düzenli bir şeydir. Özel ders, yaz aylarında da olabilecek bir kariyerdir. Bazı öğrenciler, okul oturumda olmasa bile okul materyallerini zihinlerinde taze tutmayı severler.

Öğrenciler okul yılı boyunca öğrendiklerini kaybetmek istemezler. Ve tabii ki, yaz okulunda da testler ve sınavlar var, bu yüzden öğrencilerin de onlarla yardıma ihtiyacı olacak. Gibi bazı yerler Chegg.com öğrencilerin 7/24 soru göndermelerini sağlar. Öğretmenler fırsat bulduklarında onlara cevap verirler. Eğer birden fazla konuda harikaysanız, o zaman bir konuda harikaysanız, bu da işe yarar.

6. Arama Motoru Değerlendiricisi

Bir arama değerlendiricisinin görevlerinden biri, yazılan kelime veya soruyla alakalı olup olmadıklarını öğrenmek için arama motoru sonuçlarını değerlendirmektir. Bu, büyük arama motorlarının arama sorgularının doğru sonuçlara yol açtığından emin olma yollarından biridir.

Ayrıca web sitelerini ve web sayfalarını eleştirmekten siz sorumlu olacaksınız. Arama değerlendiricilerinin hem mobil hem de masaüstü sürümlerini incelemesi gerekebilir. Burada bir arama motoru değerlendiricisi olma hakkında daha fazla bilgi edinin.

7. Serbest Yazar

Freelance yazılı ve esnekliği sayesinde anneler ev işi de online ödeme harika bir seçenektir. Makaleler, blog yazıları vb. Yazabilirsiniz. ve son teslim tarihlerini karşılayabildiğiniz sürece istediğiniz zaman çalışın.

Serbest yazarlar, ortalama olarak parça başına 50 ila 300 dolar arasında bir ücret alırlar, bu yüzden yazmayı seviyorsanız, bu sizin için mükemmel bir fırsat olabilir. Burada serbest yazar olma hakkında daha fazla bilgi edinin.

8. Muhasebeci

Muhasebe konusunda deneyiminiz varsa, muhasebeci olabilir ve bir işletmenin finansmanını düzenli tutmaktan sorumlu olabilirsiniz. Muhasebeci işletme sahipleri alımları kaydını, satış, fatura ödemeleri yapmak.

Bu tür işler gerçekten önemlidir. İnsanlar ne harcadıklarını ve ne kadar kazandıklarını bilmek zorundalar. Böylece aydan aya iyileştirmeler yapabilirler.

Evde kalın anneler çok fazla para kazanabilir veya hatta bu yüksek ücretli çevrimiçi işlerden herhangi biriyle başarılı bir kariyer başlatabilir. Bu işlerin hiçbiri telefonla çalışmayı gerektirmez ve çocuklarınızın programları etrafında esnek saatlerin tadını çıkarabilirsiniz.

Anneler için bu yüksek ücretli çevrimiçi evde kalma işlerinden hangisi sizi en çok ilgilendirir?

Güncel Makaleler

Güncel Yorumlar