Free Porn
Ana SayfaBlogÇevrimiçi Para Kazanmanın 6 Yolu - 2022

Çevrimiçi Para Kazanmanın 6 Yolu – 2022

Yazar

Tarih

Kategori

Gerçek şu ki, çevrimiçi para kazanmanın birçok yolu vardır – her gün milyonlarca insan bunu araştırıp, uyguluyor. Serbest dijital göçebeler yani freelancerdan, bilgili pazarlamacılara ve yükselen girişimcilere kadar, dizüstü bilgisayarınızı ve sağlam bir internet bağlantısını kullanarak evde deneyebileceğiniz birçok iş fikri vardır.

Öyleyse bu yazımızda çevrimiçi nasıl para kazanılacağına bir bakalım.

Diğer iş fikirleri için önceki yazımıza göz atabilirsiniz;

Çevrimiçi Para Kazanmanın 15 Yolu

1. Arabanızı Kiralayın

Bir arabanız varsa, Uber sürücüsü veya arabanızı kiralayıp biraz ek para kazanabilirsiniz. Arabanız yoksa, yine de bisikletinizi kullanarak veya moped kullanarak teslimatçı olabilirsiniz. Arabalarından daha fazla para kazanmak isteyen Uber sürücüleri, Free Car Media’yı kullanarak arabalarını bir reklama dönüştürebilirler. Arabanız çıkarılabilir bir vinil çıkartma ile sarılacaktır. Uber sürücülerinin arabalarında ürün sattığı durumlar da olabilir. Bir sürücü olarak, sık sık sizin ve yolcunuzun ne iş yaptığı hakkında konuşmaya başlayacaksınız. Buna hazır mısınız?

Uber ile nasıl para kazanılırUber’i hızlı bir şekilde sürerek nasıl para kazanılacağını bilmek ister misiniz?

Kendi yan işletmeniz varsa, ürünlerinizi yolcularınıza sergileyebilirsiniz. Ama hepsini paylaşmayın bazıları bu duruma olumsuz yanıt verecektir. Ancak, ürünlerinize ilginizi ifade ediyorsanız, bir yolcunun eleme yapması için sürücü koltuğunun altında satılık ürünleriniz olabilir. Müşterilerin nakit parası yoksa, Uber’in bahşiş işleviyle maliyetini ödemelerini isteyebilirsiniz.

2. Sanal Asistan Olun

Bu kadar çok girişimcinin iş kurmasıyla, sanal asistanlara olan talep neredeyse her gün artıyor. Sanal bir asistan olarak çeşitli görevler yapacaksınız. Yazma, sipariş işleme, muhasebe, sosyal medya ve müşteri desteği, sanal asistan olarak yapmanız istenebilecek görevlerden sadece birkaçıdır.

Sanal Asistan İşleriIndeed veya Upwork gibi web sitelerine üye olarak çevrimiçi para kazanabilirsiniz. Birçok sanal asistan, markalara ve girişimcilere ulaşarak, sanal bir asistan tutmak isteyip istemediğini sorarak çevrimiçi para kazanmanın yollarını da buldu. İş ilanı başvuruları ve sosyal yardımlarla bağlantı kurarak, hızlı para kazanma olasılığınız daha fazla arttırabilirsiniz. Yeni müşteriler bulmanıza yardımcı olmak için Twitter ve LinkedIn’de aktif bir sosyal medya varlığı oluşturun.

3. Twitch Yayıncısı Olun

Twitch yayıncılığı giderek daha popüler hale geliyor. Bir oyun platformu olarak başlasa da, diğer içerik türlerini içerecek şekilde hızla gelişiyor. Twitch’te hızlı para kazanmak için takipçilerinizi, kitlenizi büyütmeniz gerekir. Tutarlıysanız Twitch’te sürekli yayın yapmak hızlı bir şekilde büyük bir kitle oluşturmanıza yardımcı olabilir.

İnsanların içeriğinizi kolayca bulabilmesi için aşırı rekabetçi olmayan popüler bir oyun veya kanal bulmanız gerekir. Akıştan çevrimiçi para kazanmak için kanalınıza tutarlı bir stile sahip olmanız gerekir: komik, eğitici veya eğlenceli olacak mı? Twitch’te sohbet özelliğine katılmak, takiplerinizi büyütmenin başka bir yoludur. Popüler sohbetlerde iletişim kurmak isteyeceksiniz. Ancak, yayınlarınızda sohbet edenlerle de etkileşime geçmek isteyeceksiniz.

Twitch kanalınızdan para kazanmanın beş yolu vardır: ürün, marka sponsorluğu, hayran bağışı, abonelik ve Twitch reklamları satmak. Twitch yayıncısı olarak, en yüksek finansal kazançları sağlamak için beş para kazanma yönteminin tümüne dokunmaya odaklanmak isteyeceksiniz. Twitch’te YouTube’dan daha fazla kazanabilirsiniz, bu da onu video içerik üreticileri için en iyi para kazanma fikirlerinden biri haline getirebilir.

3. Hisse Senetlerine Yatırım Yapın

Hisse senetlerine yatırım yaparak da hızlı para kazanabilirsiniz. Stok toplama konusunda uzman değilseniz, bu para kazanma fikrini atlamak isteyebilirsiniz. En yüksek ödüllerden birine sahip olsa da, deneyimsizseniz para kaybına da neden olabilir. Şu anda 9 ila 5 arasında bir işiniz varsa, şirketinizin finansal programlarına bakabilirsiniz.

Şirket hisselerine yatırım yapmanıza izin verirler mi? Öyleyse, kaydolun. En azından bir şirket hisse senedi programı ile, şirketin bir çalışan olarak başarısında biraz etkiniz vardır. Şirketinizin bir RRSP eşleştirme programı varsa, amacınız emeklilik veya ilk evinizde peşinat için para biriktirmekse de kaydolabilirsiniz.

4. Fotoğraflarınızı Satın

fotoğrafçılıkla nasıl para kazanılacağıİster profesyonel bir fotoğrafçıysanız, ister harika fotoğraflar çekmeyi seviyorsanız, fotoğrafçılığınızdan çeşitli şekillerde para kazanabilirsiniz. Fotoğrafçılık hizmetlerinizi topluluğunuz için yerel Facebook gruplarında yayınlayarak hızlı bir şekilde para kazanabilirsiniz.

Daha fazla pozlama arıyorsanız Burst gibi bir site kullanabilirsiniz. Ancak, telefon fotoğrafçılığınızdan hızlı bir şekilde para kazanmak istiyorsanız Foap’ı kullanabilirsiniz. Fotoğrafçılıkla para kazanmanıza yardımcı olacak daha fazla ürün fotoğrafçılığı ipuçlarını öğrenin.

5. Kıyafetlerinizi Çevrimiçi Satın

Muhtemelen geçen yıl giymediğiniz giysileriniz vardır. Ve onları bir daha giymeye niyetiniz yoksa dolabınızda yer kaplamasına izin vermek yerine, neden onlardan para kazanmayasınız?

Kıyafetlerinizi, çantalarınızı veya ayakkabılarınızı satsanız da, kullanılmış moda ürünlerinizi satmanıza izin veren birkaç web sitesi vardır. 

PoshmarkRefashionerTheRealRealThredUp ve Tradesy, kullanılmış giyim ürünlerinizi satabileceğiniz çevrimiçi sitelerden birkaçıdır.

Birkaç farklı platformda satış yaparak çevrimiçi para kazanabilirsiniz. Ürünleri şahsen satmak istiyorsanız, çevrimiçi kişileri bulmak ve ürünleri şahsen satmak için topluluğunuzdaki Facebook satın alma ve satma gruplarını kullanabilirsiniz.

6. Alışverişlerinizde Kupon Kullanın

Paraya sıkışık olduğunuzda, kupon kullanmak size birkaç dolar tasarruf etmenize yardımcı olabilir. Ancak, web siteleri Kupon Şefi ile, çevrimiçi para kazanmanıza da yardımcı olabilir. Bu tür web siteleri, platformlarında paylaştığınız kuponlardan satışların bir yüzdesini alacağınız Pays to Share programı sunar. Henüz paylaşılmış olmayan kuponlar eklemeniz gerekir. Karşılığında %2-3 komisyon alabilirsiniz.

Bu, yönlendirme bağlantılarını paylaştığınız ve birisi bağlantınız üzerinden satın aldığında komisyon alacağınız satış ortağı pazarlaması gibidir. Kupon şirketlerinin bağlı kuruluşlarına düzenli olarak ödeme yaptığı bilinmektedir, bu nedenle çevrimiçi para kazanmanın yasal bir yoludur. Kupon Şefi şimdiden 1.4 milyon dolardan fazla komisyon ödemiştir. Alışılandan farklı bir para kazanma yöntemi olabilir.

Sizin internetten para kazanmakla alakalı düşünceleriniz varsa yorumlarda bize bildirebilirsiniz. 🙂

Güncel Makaleler

Güncel Yorumlar