Free Porn
Ana SayfaE-TicaretAmway Elmas ve Zümrüt Üye Nasıl Olunur? Amway’den Para Kazanma Yöntemleri Nelerdir?

Amway Elmas ve Zümrüt Üye Nasıl Olunur? Amway’den Para Kazanma Yöntemleri Nelerdir?

Yazar

Tarih

Kategori

Amway Hakkında-Amway’den Para Kazanma Yöntemleri Nelerdir?

Çoğu Amway Serbest Girişimcisi’nin (ASG) Amway hakkında anlamadığı sırlardan biri, paranın nasıl elde edildiği. Bunun nedeni, Amway zümrüt ve elmas üyelerin muhtemelen sırlarını gizlemesidir. Yıllar boyunca onlarca veya belki de yüz milyona yakın insan Amway planını bir kafede, birinin oturma odasında ya da belki bir kongre merkezinde veya otel balo salonunda gördü. Amway para kazanmanın ve para biriktirmenin bir yolu olarak terfi etti. 

Ama gerçekçi olalım. Gerçekten insanlara ve ailenize ve arkadaşlarınıza temelde vitamin ve ev ürünleri satan zengin olabileceğinizi düşünüyor musunuz? Pek çok insanın 100 puan minimum puan kotasını karşılamaya çalıştığını tahmin ediyorum. Ve bu 100 puan braketinin size 30-40 tl bonus kazandırması muhtemeldir. 

 Nasıl Amway Serbest Girişimcisi olabilirsiniz?

Amway işine başlamak basittir. Yapmanız gereken şeyler şundan ibarettir:

  1. Halen faal olan bir SG’den size sponsor olmasını istemek. Halen tanıdığınız bir SG varsa lütfen yardım etmesi için onunla temas kurun. Eğer tanıdığınız bir SG yoksa lütfen bu bağlantıyı takip ederek sizinle ilgili irtibat bilgilerini bırakın.
  2. Sponsorunuzla birlikte Amway İş Politikalarına uymayı taahhüt ettiğiniz sözleşmeyi doldurun ve imzalayın.
  3. İçinde işinize başlamak için ihtiyacınız olacak işin kurulması ve Amway ürünlerinin satılması konusundaki tüm bilgileri içeren bir Başlangıç Seti satın alın.
Amway para kazanma yöntemleri
Amway para kazanma yöntemleri

Amway Kazanç Sistemi Nedir?

Amway, 1959 yılında kurulmuştur. Her ihtiyaca hitap eden geniş ürün yelpazesi ile yıllardır dünya çapında hizmet eden Amway, kaliteli ürünleri ile beğenileri toplamaya devam ediyor. Gıdadan, kozmetiğe; mutfak eşyalarından araba ürünlerine kadar pek çok ürün katalogta bulunuyor. Amway şu an aynı zamanda Amerika Birleşik Devletleri’nin 114. en büyük özel şirketidir. Temizlik ürünlerini bile tamamen zararsız maddelerden yapan Amway, insan sağlığına ve doğaya oldukça önem veriyor. Sağlık üzerine olan ürünleri ile pek çok kişi kışı hastalıksız atlatıyor. Bunun gibi sağlık için daha bir çok ürünü bulunuyor. Evde iş imkanı ararken sağlıklı bir yaşama da rahatlıkla adım atabilirsiniz.

Amway Elmas ve Zümrüt Üyeler

Peki bu elmaslar büyük bir gelir gibi görünen şeyleri nasıl kazanıyor? Cevap basit. Sesli mesaj, prömiyeri kulüp üyeliği, daimi siparişler, kitap, seminer ve toplantı biletleri ve diğer materyalleri satarlar. Nadir bir kişi arada sırada zümrüt veya elmas olmak için rütbeleri yükseltirken, ASG’lerinin geri kalanı bu araçların satın alınmasından doğrudan net bir kayıpla sonuçlanır. Binlerce gruba urun satmak büyük bir gelir kaynağı olabilir ve gösterilen spor arabaları ve diğer lüksleri sürdürebilir.

Yine de çok üzücü ve genellikle görünmeyen gerçeklik, sistemin çalışmadığıdır. Görünüşe göre hiç işe yaramadı ve sistemin Amway işletme sahiplerinin başarılı olmalarına ve gelişmelerine yardımcı olmak için herhangi bir şey yaptığını belgeleyen tarafsız bir kanıt yok. Eğer öyleyse, her ay yeni elmaslar ortaya çıkmalıdır. Kuzey Amerika’da, son on yıl içinde belki bir avuç yeni elmas vardı. Ama sürekli bir başarı ilerlemesi yok. Bunun yerine, aynı eski yorgun elmaslar hala ürünlerini satıyorlar ve altlarında çok az önemli başarılar oluşuyor.

Birisi Amway’de para kazanabilir mi? Cevap Evet. Ama gerçek şu ki, çok daha fazla satış aracı kazanabilirsiniz. Amway savunucuları Amway’de “herkes” in başarılı olabileceğini söylemeyi sever. Buna “herkes” piyangoyu kazanabilir derim. Amway bir şans oyunu olmasa da, Dünya’da Amway’deki yeni elmaslardan daha fazla piyango kazananı oldu. Ve piyango kazananları çok daha az iş yaptı 🙂 Son karar sizin tabiki…

Güncel Makaleler

Güncel Yorumlar