Free Porn
Ana SayfaDijitalAmway'den nasıl para kazanılır?

Amway’den nasıl para kazanılır?

Yazar

Tarih

Kategori

Herkesin bildiği ancak önyargılar ve bilgi kirliliği nedeniyle mesafeli durduğu bir iş alanı olan Amway’den bahsedeceğiz. Genellikle kadınların yaptığı, erkeklere hitap etmeyen bir iş olarak bilinir. Ancak gerçek biraz farklı. Amway’de liderlik seviyesini yakalayan pek çok erkek üyenin olduğunu belirtmekte fayda var. Peki  Amway nedir? Amway’le para kazanabilir miyim? Kazandığım paranın miktarını neler belirler? Bu sorulara yanıt arayarak yazımıza devam edelim.

Amway geniş bir ürün bir yelpazesine sahip.

Amway Nedir?

Amway 1959 yılında iki kimyager tarafından ABD’de kurulan bir şirkettir. İlk olarak faaliyetlerine temizlik ürünleri alanında başlamış ve zamanla ürün yelpazesini genişletmiştir. Türkiye’ye 1994 yılında 7 adet temizlik ürünü ile giriş yapmıştır. Türkiye’deki 25 yıllık serüveninde büyümesine devam eden şirket, kozmetik, zinde yaşam ve ev ürünleri kategorilerinde  1000’den fazla ürünle piyasada önemli bir yere sahiptir.

Amway’den Ne Kadar Para Kazanabilirim?

Amway işini yapabilmek için öncelikle Amway üyesi olmanız gerekiyor.  Bunun için çevrenizden veya internetten Amway  işi yapan birisini bulmanız yeterli.  Üyelik için herhangi bir ücret yok. Amway network sistemi ile yürüyen bir iş olduğu için hem altınıza üye yaptığınız kişilerin satışından prim kazanarak, hem de kendiniz satış yaparak para kazanabilirsiniz.

Üye bulmak ve satış yapmak gözünüzü korkutmasın. Bu konular hakkında sizi üye yapan sponsorunuz size gerekli taktikleri verecektir. Siz sadece bu işi yapmaya hazır olun yeter, gerisi kendiliğinden geliyor.

Amway’de su arıtma cihazından saç bakım ürünlerine, takviye edici gıdalardan ev temizlik ürünlerine kadar her türlü ürün mevcut.

Örneğin ürünleri geniş kitlelere satmak için İstanbul’da sosyete pazarında tezgâh açtım ve gelen talebe ben bile şaşırdım. Amway’in firma olarak kullanıcılarına ne kadar çok güven verdiğini bizzat sahada gördüm. Amway kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir şirket. 90 gün içinde memnun kalmadığınız ürünü (kullanmış olsanız dahi) iade edip parasını geri alabiliyorsunuz. Bildiğim kadarıyla bu kadar uzun süre iade garantisi veren başka bir firma yok.Kazandığım paranın miktarını neler belirler?

Kazandığım Paranın Miktarını Neler Belirler?

Kazandığınız paranın miktarı tamamen sizin performansınıza bağlı. Siz ne kadar çok üye bulur ve ne kadar geniş kitlelere ulaşırsanız geliriniz o kadar artar. Eğer kendinizde bu iş için yeterli enerji ve motivasyonun olduğuna inanıyorsanız vakit kaybetmeyin. Bol kazançlar.

Bitcoin ile ilgili yazımızı okumadan geçmeyin.

 

Amway para kazanma
Amway para kazanma sistemi
Amway ile para kazanmak

Güncel Makaleler

Güncel Yorumlar