Free Porn
Ana SayfaBorsaÇevrimiçi Para Kazanmanın 11 Yolu

Çevrimiçi Para Kazanmanın 11 Yolu

Yazar

Tarih

Kategori

Çevrimiçi Para Kazanmanın 12 Yolu

1. Sigorta Şirketi olarak çalışmak

Çevrimiçi para kazanmanın iyi bir yolu, bir POSP (Satış Elemanı Noktası) olmaktır. Bu, sigorta şirketleri ile çalışan ve sigorta poliçeleri satan bir tür sigorta acentesidir. İş için ihtiyacınız olan tek şey bir akıllı telefon ve iyi bir internet bağlantısı ve evden çevrimiçi yapılabilir.

Bir sigorta posp’si olarak nitelendirilmek için 18 yaşından büyük olmanız ve 10. sınıftan mezun olmanız gerekir, ardından IRDAI tarafından sunulan 15 saatlik zorunlu bir eğitimi tamamlamanız gerekir. Geliriniz komisyon bazında olacak ve ne kadar çok politika satarsanız o kadar çok kazanabilirsiniz. POSP ajanı olmak için gereken adımlar, gereksinimler ve düzenlemeler hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz.

2. Freelance iş arayın

Çevrimiçi para kazanmanın bir başka popüler yolu da serbest çalışmadır. Programlama, düzenleme, yazma, tasarlama ve daha pek çok konuda iyi olanlar, serbest çalışan arayan işletmelerle iş bulmak için Upwork, PeoplePerHour, Kool Kanya, Fiverr veya Truelancer gibi portallara bakabilir.

Bu portallardan bir veya daha fazlasına (genellikle küçük bir ücret karşılığında) kaydolmanız yeterlidir ve sunduğunuz işe dayanarak, serbest çalışan olarak yüksek ücretli konserlere doğru kademeli olarak çalışabilirsiniz.

3. İçerik Yazma İşlerini Deneyin

Yazma konusunda iyiyseniz, içerik yazma yoluyla çevrimiçi para kazanmaya bile bakabilirsiniz. Bu günlerde birçok şirket içerik çalışmalarını dış kaynak kullanıyor.

Internshala, Freelancer, Upwork ve Guru gibi bu çevrimiçi çalışmayı sunan web sitelerine kendinizi kaydedebilirsiniz. Orada, tercihlerinizi bir yazar olarak belirleyebilir ve daha sonra marka, yemek, seyahat ve diğer konular gibi şeyler hakkında yazmak veya hatta mevcut makaleleri düzeltmek için şirketlerden ücretli iş almaya başlayabilirsiniz.

4. Blog Yazmaya Başla

Yazmayı seviyorsanız, ancak başkaları için içerik yazarı olarak çalışmak istemiyorsanız, kendi blogunuzu da başlatabilirsiniz. WordPress, Medium, Weebly veya Blogger gibi blog siteleri hem ücretsiz hem de ücretli hizmetler sunar. Kitap incelemeleri, yemek tarifleri, seyahat, sanat ve el sanatları vb. Gibi ilgi alanlarınızı öğrendikten sonra. bu konuda yazmaya başlayabilirsin.

Siteniz bazı ziyaretçiler almaya başladığında, reklamlar aracılığıyla para kazanabilirsiniz. Sitenize gelen trafiğe ve okuyucu kitlenize bağlı olarak, reklam alanınız için ayda 2.000-15.000 yen’e kadar kazanabilirsiniz.

5. Dijital Ürünlerinizi Satmak

Blogunuzda veya web sitenizde, tarifler veya el sanatları talimatları gibi kapladığınız şeylerin dijital ürünlerini bile satabilirsiniz. Buna sesli veya görüntülü kurslar, e-kitaplar, tasarım şablonları, eklentiler, PDF’ler, yazdırılabilir dosyalar veya UX kitleri dahildir.

Bu tür indirilebilir veya aktarılabilir medyaları Amazon, Udemy, SkillShare veya Coursera gibi siteler aracılığıyla da dağıtabilir ve satabilirsiniz. Ürününüzü yalnızca bir kez yapmanız gerektiğinden ve istediğiniz kadar satabildiğinizden, iyi yapılmış ve benzersiz bir ürün için yüksek kar marjlarına sahip olabilirsiniz.

6. Çevrimiçi Çeviri İşleri Arayın

Birden fazla dil bilen biriyseniz, çevirmen olarak çevrimiçi para da kazanabilirsiniz. Bu küresel çağda, insanların belgelerden sesli postalara, kağıtlara, altyazılara ve çok daha fazlasına kadar her şeyi çevirmeleri için oldukça fazla talep var. Bu tür çalışmaları uzman çeviri bürolarıyla veya Freelance India, Upwork veya Truelancer gibi freelance portalları aracılığıyla bulabilirsiniz.

Geliriniz, bildiğiniz dil sayısına bağlı olacaktır ve yalnızca Hint dilleri aracılığıyla yeterli para kazanabilirken, yabancı bir dil biliyorsanız (Fransızca, Rusça, ispanyolca veya Japonca gibi) ve sertifikanız varsa her zaman daha fazla kazanabilirsiniz. aynı. Genel olarak, kelime başına ödeme yapılır ve dile göre kelime başına ₹1’den ₹4’e kadar kazanabilirsiniz.

7. Beta Test Uygulamaları ve Web Siteleri Yayınlanmadan Önce

Bugünlerde neredeyse herkesin bir akıllı telefonu veya bilgisayarı olduğundan, çevrimiçi para kazanmanın en kolay yollarından biri uygulamaları ve web sitelerini test etmektir. Şirketler ve uygulama geliştiricileri, kullanıcıların yeni ürünleriyle kafalarının karışmasını istemedikleri için, kullanıcıları ‘Beta Testi’ denen şeyi yapmaları için işe alıyorlar. BetaTesting, Test Çalışmaları gibi siteler, Test.io veya TryMyUİ böyle işler sunuyor.

Yalnızca bu siteleri veya uygulamaları test etmeniz ve ardından kullanıcı deneyiminizi bildirmeniz veya halka yayınlanmadan önce herhangi bir hatayı tanımlamanız gerekir. Beta testi yapılan ürüne ve süreçle ilgili deneyiminize bağlı olarak, her seferinde ₹1000 ile3000 3000 arasında kazanabilirsiniz.

8. Seyahat Acentesi olarak çalışmak

Çevrimiçi olarak yapabileceğiniz düşük ve kolay bir iş, seyahat acentesi veya seyahat planlayıcısı olarak iş bulmaktır. Yapma Seyahat rezervasyonları günümüzde online yapılabilir iken, internet ile çalışmak ya da yabancı ile meşgul olanlar için büyük bir güçlük olabilir. Bu nedenle, birçok kişi bu süreçte onlara yardımcı olacak seyahat acenteleri arar.

Upwork, AvantStay veya Hopper gibi sitelerle çalışabilir veya sadece serbest çalışan bir seyahat acentesi olarak çalışabilirsiniz. Her iki durumda da, kazancınız müşterilerinize ve çalıştığınız şirkete bağlı olacaktır.

9. Veri Girişi İşlerini Bulma

Evden para kazanmak için başka bir seçenek de veri girişi işleridir. Bu tür işler yalnızca bir bilgisayar, Excel bilgisi ve diğer Microsoft araçlarıyla çevrimiçi olarak yapılabilir. Axion Data Entry Services, Data Plus, Freelancer veya Guru gibi güvenilir bir siteye kaydolmanız yeterlidir.

Daha sonra dünya çapındaki şirketlerden veri girişi işlerini kabul etmeye başlayabilirsiniz. Size bir e-posta veya veri kaynağına bir bağlantı ve ne yapılacağına ilişkin talimatlar göndereceklerdir. Bu işlerle saatte 300-1500 yen kazanabilirsiniz (bilgilerinizi aktarmadan önce meşruiyetlerini kontrol ettiğinizden emin olun).

10. Çevrimiçi Ders Vermeyi Tercih Edin

Belirli bir konu hakkında çok fazla bilginiz varsa veya şu anda bir üniversite öğrencisiyseniz, çevrimiçi para kazanmak için iyi bir seçenek çevrimiçi özel ders dersleri sunmak olabilir.

Her seviyedeki öğrenciler ingilizce, matematik, fen bilimleri, tarihten her konuda ders arıyor ve hatta rekabetçi sınavlara yardımcı oluyorlar. Ve hangi konuları öğrettiğinize bağlı olarak, uzmanlığınıza göre saatlik bir ücret belirleyebilir ve saatte 200-500 yen’e kadar kazanabilirsiniz.

Udemy, ya da Coursera gibi online ders platformu ile kaydolmak için seçebilirsiniz, ya da uzanıp ders sınıfları ihtiyacı olan sosyal çevrenizdeki insanlar için bakabilirsiniz.

11. Hisse Senetlerine Yatırım Yapın

Birçok insan borsaya yatırım yapmaktan çekinir, ancak çevrimiçi para kazanmanın harika bir yolu olabilir. Hisse senetlerine yatırım yaptığınızda, sadece bir şirketin hisselerini satın alıyorsunuz ve bu şirket hisseleri değer kazandığında, şirket tarafından “temettü” ödemesi alacaksınız.

Hisse senetleri gerçekten riskli olsa da (şirketler iyi gitmediğinde olduğu gibi, hisse senetlerinizin değeri düşebilir), ancak portföyünüzü çeşitlendirerek bu riski azaltabilirsiniz. Bir dizi karlı hisse ile, yalnızca çevrimiçi çalışarak yüksek temettü kazanabilirsiniz.

Bonus: Bağlı Kuruluş Pazarlamasının Sizin için İşe Yarayıp Yaramadığını görün

Çevrimiçi para kazanmanın bir başka iyi yolu da bağlı kuruluş pazarlamasıdır. Bir web sitesini, blogu veya büyük bir posta listesini takip eden büyük bir sosyal medyanız varsa, bu yöntem en iyi şekilde çalışsa da, yatırım yapmadan çevrimiçi para kazanmanın harika bir yolu olabilir.

Affiliate marketing ile Amazon gibi bir marka veya şirkete bağlı olursunuz ve sitenizdeki bir bağlantı da dahil olmak üzere ürünlerini takipçilerinize veya okuyucularınıza tanıtıyorsunuz. Ardından, komisyon bazında para kazanabileceksiniz. Böylece, bağlantınızı kullanarak markanın ürünlerini ne kadar çok kişi satın alırsa o kadar çok kazanırsınız.

Geçtiğimiz birkaç yıl düzenli hayatımızın çoğunu bozdu, ancak gördüğünüz gibi hobilerinizi ve ilgi alanlarınızı çevrimiçi para kazanmanın yollarına dönüştürmenin birçok yolu var.

Çevrimiçi işlerden nasıl para kazanılacağını arayan herkes için birçok seçenek var. İlgi alanlarınıza ve bilgi alanlarınıza uygun bir şeyi kolayca bulabilir ve boş zamanlarınızı yandan para kazanmanın bir yoluna dönüştürebilirsiniz. Bunlar öğrenciler, ev hanımları, emekliler ve hatta zaten bir işi olanlar için çevrimiçi para kazanmak için mükemmeldir.

Sadece hileli web sitelerine ve şirketlere dikkat etmeyi unutmayın.

Herhangi bir siteyi kapsamlı bir şekilde araştırabilir ve kayıt olmadan önce yorumlarını ve yorumlarını okuyabilirsiniz.

Bir web sitesi uzun çalışma saatleri sunuyorsa, ancak size tazminat olarak fazla ödeme yapmıyorsa, bundan kaçınmaya çalışın.

Kişisel bilgilerinizi çevrimiçi paylaşırken daima dikkatli olun.

Ve imzalamadan önce size sunulan herhangi bir sözleşmeyi okuduğunuzdan emin olun.

Güncel Makaleler

Güncel Yorumlar