Ana SayfaBlogYazarlara Makale Başına 200 ila 400 Dolar Ödeyen 5 Web Sitesi -...

Yazarlara Makale Başına 200 ila 400 Dolar Ödeyen 5 Web Sitesi – 2022

Yazar

Tarih

Kategori

Yazı ve makale yayınlayıp dolar üzerinden para kazanmak ister misiniz?

Pandemiyle birlikte hız kazanan evlerden çalışma sistemi ve freelancer olarak para kazanmak bir hayli yaygınlaştı. Sizlerde evden çalışabilir, makaleler yazıp yayınlar paylaşarak 200 ila 400 arası dolar kazanıp ek gelir elde edebilirsiniz.

Yazı yazarak dolar üzerinden para kazanacağınız siteleri, editörlerin e-postalarını sizler için derledik!

Pexels Picography

1. HuffPost Wellness

HuffPost Wellness, harekete geçiren, motivasyon sağlayan bireyler için hizmet eden yayıncılık ile ilgilidir (diğer bir deyişle, eyleme dönüştürülebilir tavsiyeler, gerçekler, motivasyon ve empati önerilerini içeren yazılar).

Sevdikleri bazı konular COVID, vücut imajı, zihinsel sağlık, öz bakım ve tıbbi önerileri içeren durumlardır. Sağlıklı yaşam hakkında bilgilere sahipseniz eğer bunun hakkında yazmak için oldukça uygun. Editörlük yönergeleri için sitelerine bakabilirsiniz. Yazmak için karar verdiyseniz sonraki adım yazınızı hazırladıktan sonra editörlere mail atmaktır. Yazı metninizi, sorularınızı, ücretle alakalı bilgileri;

Ücretleri yaklaşık 800-1100 kelime için 400$’dır ve doğrudan banka hesabınıza ödenir.

2.Diem

Diem, kadınlarla alakalı bir yayındır. Uzman kişiler tarafından yazılan, insanları bir konuyu yeniden düşünmeye teşvik eden açıklamalar ve haberlere yanıt veren makaleler arıyorlar. Şu anda aradıkları konular, eşitlikçi bir internet inşa etmek, web3’te kimin gücü var, finansal gücün size kontrolü nasıl sağladığı, kadınsı liderlik ve cinsiyet ile gücün kesişimi, kadın erkek eşitliği ve bu gibi konulardır. Diem’in kendi internet sitesinde yararlı bir satış konuşması yönergeleri sayfası var. Sonraki adımlar yönergeleri takip ettikten sonra teklifinizi;

  • Ücretler genellikle PayPal ile ödenir ve yaklaşık 700 kelime için 200 $ ‘dır.

Not: PayPal ücret alabilir! Sadece 700 kelime istenmektedir.

3. Giddy

Giddy, yani www.getmegiddy.com, dünyanın en büyük cinsel sağlık platformudur. Editörler, kadın sağlığı, erkek sağlığı, cinsel sağlık, akıl sağlığı, kültür, yaşam tarzı ve daha pek çok konuda makaleler için yazıları kabul ediyor. Yönergeler Giddy’nin bir yönergeler sayfası yoktur, ancak neleri sevdikleriyle ilgili ayrıntılar için hakkında sayfasına (ve daha önce yayınlanmış makalelere) göz atabilirsiniz.

Sonraki adım editörlere ulaşmaktır.

Editörlerle iletişim kurmanın bazı yolları şunlardır:

Ücret genellike 300 dolardır ancak yazılarınızın kalitesine göre 200 ila 400 dolar da alabilirsiniz. Doğrudan banka hesabınıza gönderilir. Gerekli kelime sayısı genellikle 700 ila 1100 kelime civarındadır. Editör hakkında yorumlar; çok arkadaş canlısı, sizinle çalışmaktan mutluluk duyacak, düzenlemelerde yardımcı olduğudur.

Bilginize: Genellikle, birkaç editörün eserinize bakacağı ve önerilerde bulunacağı Giddy ile birkaç kere düzenleme yapmanız gerekebilir.

Pexels, Jess Bailey Designs

4. The Good Trade

The Good Trade, insanların kendilerine, başkalarına ve gezegene bakmalarına yardımcı olmayı amaçlayan kapsayıcı bir yayındır. Marka önerileri, düşünceli makaleler ve araştırılmış parçalar için sunuşlar yaparlar. Yazım standartları ve yönergeleri sayfasına ve hakkında sayfasına göz atabilirsiniz.

Sonraki adım yönergeleri okuduktan sonra editöre mail atmak olacaktır.

Editörleri; Emily Torres ve Henah. Henah’nın DM’leri açık ve her ikisinin e-postası için de benim tahminlerim:

Ücret, PayPal aracılığıyla ödenir ve 800-1000 kelime için 200 ABD Dolarıdır. Düzenlemelerde genelde yardımcı oldukları ve size bunlarla ilgili biraz özgürlük verdikleri yorumlar arasında!

5. Love, Keepler

Love, Keepler yakında çıkacak bir flört uygulamasının blogu. Editör, bir farkındalık merceğinden ilişkiler, aşk ve flört üzerine yazıları sevmektedir. Yönergeler; bu yayının bir dizi yönergesi yoktur, bu nedenle genel en iyi yazı yönergelerini veya yukarıdaki sayfalardan edindiğiniz bilgilerle bir yol izlemeniz iyi olacaktır. Sonraki adım yazdığınız yayını editörleri Jen’e gönderebilirsiniz.

Ücretleri PayPal aracılığıyla ödenir ve 1000 kelime için 200 $ ‘dır. Editörün birlikte çalışmak için harika bir editör olduğu yorumlar arasındadır. Düzenlemeyi genelde o hallediyor, arkadaş canlısı ve yazılarınız eğer gerçekten üstüne çalışılmışsa bunları paylaşmaktan veya değilse size ödevler vermekten mutluluk duyuyor.

Bizi takip etmeyi ve paylaşmayı değerli yorumlarınızla katkıda bulunmayı unutmayınız! 


Güncel Makaleler

Güncel Yorumlar