Ana SayfaE-Ticaret2. El Mobilyadan Evden Tam Zamanlı Gelir Nasıl Yapılır?: 10 Farklı Yol

2. El Mobilyadan Evden Tam Zamanlı Gelir Nasıl Yapılır?: 10 Farklı Yol

Yazar

Tarih

Kategori

Selam millet!

Kelepir fiyata aldığınız 2. el mobilyalardan kazanç elde etmek çok kolay. Cesaret her işin ilacı. Coronavirus’den dolayı evimizde kaldığımız bugünlerde farklı para kazanma teknikleri üzerine yoğunlaştık.

Bu gönderiyi seninle paylaşmak için hazırlandım. Gerçekten eski mobilya orada istediğin an erişilebilir yan işlerden biri olduğuna inanıyorum ve aslında tam zamanlı bir iş olacak kadar ölçeklenebilir. İyi arkadaşım Perihan tam zamanlı olarak çalışıyor ve sizi bu konuda bilgilendirmek için burada. Zevk almaya bakın! 

Bir arkadaşım ya da aileme her seferinde mobilyalarımın bir parçasını ne kadar sattığımı söylerim şok olur ve evden yaptığım işi yaparak o kadar para kazanabileceğime şaşırırım.

Mağazam yok, teslimat ile satış yapmıyorum ve reklam için neredeyse hiç para ödemiyorum. Tüm sahip olduğum bir Facebook İşletme sayfası.

Güven bana, eğer ben yapabilirsem, sen de yapabilirsin.

Dört yıl önce kız kardeşim bu yenilenmiş mobilyayı satmayı denemeye karar verdi

Onun için harika bir fikir olduğunu düşünsem de, hiçbir ilgim yoktu. Ayrıca sıfır sanatsal yeteneğimi de biliyordum. Kelimenin tam anlamıyla iyi bir sopa figürü çizemiyorum …

Bir yıl kadar hızlı bir şekilde, ablam için attığım vintage temalı bir bebek duşu için birkaç parça mobilya boyadım ve sadece mobilyaları boyayabildiğimi ve tamamen vidalayamadığımı fark ettiğimde şaşırdım, ama ben gerçekten çok beğendim!

Mobilyaları çeviren herkes bunun sadece terapötik değil, aynı zamanda bağımlılık yapıcı olduğunu biliyor. Çirkin bir şeyi inanılmaz bir şeye dönüştürdüğünüzde en büyük başarı hissini hissedersiniz.

eski mobilyalardan para kazanmak
eski mobilyalardan para kazanmak

Kız kardeşim ve ben, Facebook İşletme sayfamızda ( Rustique Elegance ) kontrol edebileceğiniz kendi evlerimizden birlikte çalışmaya başladık ve iş sadece oradan büyüdü.

Şu anda 5.000’den fazla takipçimiz var ve bu ikimiz arasında 8 (9’a gidiyor) çocukla ve haftada en fazla birkaç saat reklam için harcıyor !

Eski Mobilya İşletmesini nasıl başlatacağınız ve büyütebileceğiniz için temel adımlar şunlardır:

1. Bir Facebook İşletme Sayfası oluşturun

Bunu yapmak çok basit ve ÜCRETSİZ. Facebook’tan korkmayın, nasıl çalıştığını anladıktan sonra, takiplerinizi büyütmek ve parçalarınızı hızlı bir şekilde satmak için kullanımı oldukça kolaydır.

Facebook’ta işletme sayfası oluşturma talimatlarını burada görebilirsiniz .

2. kaliteli mobilya satın

Gittigidiyor, N11, Sahibinden.com Garaj satışlarında, açık artırmalarda, Craigslist, tasarruflu dükkanlarda, yolun kenarında mobilya bulabilirsiniz (evet, bir adamın çöpü gerçekten başka bir adamın hazinesidir!) Vb. ucuz için satılan ve bu gerçek ahşap.

Takipçilerinizin stil açısından ne aradığını düşünün ve bilmiyorsanız bir anket yapın! Birkaç farklı mobilya stiline sahip bir Facebook postası oluşturun ve hangisini tercih edeceklerini oylamalarını isteyin.

Bu stratejiyi renkleri boyamak için de kullanıyoruz. Bu, gerçekten ne satacağınızı ve neyin uzun süre oturacağını belirlemenize yardımcı olacaktır.

3. Sahte ahşap mobilyadan kaçının !!!!!!!

Güven oluşturmanın ve tekrar müşteri kazanmanın en iyi yolu, müşterilerin gelecek yıllar boyunca seveceği kaliteli ürünleri sürekli olarak ortaya koymaktır. Her zaman satıcıya parçanın gerçek ahşap olup olmadığını soruyoruz (şahsen kontrol etmeye hazır olun, bazı insanların ipucu yok ve sadece evet deyin!), Sunta ve / veya MDF mobilya satın almaktan kaçının. Bu şeyler değersiz.

Güven bana, bir parçanın gerçek ahşap olup olmadığını söylemek zor değil! Ayrıca dumansız, evcil hayvan içermeyen bir evden olup olmadığını da soruyoruz. Döndürmek mümkün olsa da, sigara içen mobilyalardan kaçınırım. Bu kokuyu çıkarmak popodaki bir acı.

Aslında inip mobilyaları kokladığım biliniyordu. Her ürünü denemek ve kokuyu almak için hile yaparak günler harcadıktan sonra yanık yığınına mobilya atmaktan daha iyi bir çılgın gibi görünmek daha iyidir (evet, deneyimden konuşuyorum)!

4. gerçekten iyi kullanın, yüksek kaliteli mobilya boya

Favorilerim  Annie Sloan Tebeşir Boya ve Fusion Mineral Boya ! Annie Sloan’da başladım ve bugün hala seviyorum. Fiyat yüksek görünebilir ama ben 3-4 terbiyeli büyüklüğünde parçalar bu dörtte biri ile boyamak için bilinen (artı, ne için ödeme olsun, miktar üzerinde kalite saygısız mobilya dünyasında büyük bir sloganı unutmayın).

Şimdi denemek için çok büyük markalar var, seçenekler sonsuz! Eski Mobilyalar için internetteki diğer yazıları kontrol etmenizi öneririm , kesinlikle sizin için dar şeylere yardımcı olacaktır.

Örnekleri deneyin ve farklı markaları test edin. Bu, gerçekten sevdiğiniz ve kullandığınızdan emin olduğunuz birini (veya iki veya üç!) Bulmanıza yardımcı olacaktır.

eski mobilyalardan para kazanmak
eski mobilyalardan para kazanmak

5. sonrası sadece iyi sahne, profesyonel görünümlü resimler ayrıntılı açıklamaları

Evreleme ve fotoğrafçılık çok önemlidir, ancak bu adımı çivilemeye gerek yok, söz veriyorum! Resimlerinizin profesyonel görünmesi için zaman ayırmak zaman yatırımına değer.

6. Sadece yayınlar satmakla kalmayıp ilginç içerikler yayınlayarak iş sayfanızda etkin olun

Post eğitimler, resimlerden önce ve sonra, meme, gizlice göz atma, hediye .. vb. takipçileri meşgul etmek için. Takipçilerinizle güven oluşturmak ve ilişkiler kurmak istiyorsunuz! Seni tanıdıkları gibi hissetmeliler.

7. Eğiticileri izleyerek yeni boyama tekniklerini öğrenin

YouTube ve Pinterest’ten nasıl resim yapacağımı öğrendim ve sadece farklı teknikler uyguladım. Boya ile ilgili en iyi şey, bok gibi görünüyorsa üzerine geri dönebilirsiniz! Pratik mükemmelleştirir (tüm annelerimizi söyledi).

8. Eski Pazarları Bulun

Vintage Marketler çok eğlenceli, deneyim kazanmak için iyi bir yol ve adınızı oraya getirmenin başka bir yoludur. Bölgenizde herhangi bir şey olup olmadığını görmek için Google’a ulaşın.

9. Teslimat ve / veya nakliye seçenekleri sunuyoruz

Uzakta seyahat etmek istemiyorsanız veya daha fazlasını talep edip daha ileri gitmeye veya gemi teklif etmeye hazır değilseniz, teslimatınızı belirli bir mil içinde tutabilirsiniz! Bu adım açıkça isteğe bağlıdır, ancak bunun çok önemli olduğuna inanıyorum.

Birçok insan mobilya taşımak için yeterince büyük araca sahip değildir, bu yüzden onlara teslim edilmesi için küçük bir ücret ödemekten daha fazlasını isterler. Müşterilerin mobilyalarınızı görmesini, satın almasını ve almasını kolaylaştırın; hiç kimse karmaşık bir işlemden hoşlanmaz.

10. müşterilerine özel çalışma Sunuyoruz

Boyama ve satış konusunda rahat olduğunuzda, müşterilerinize özel işler sunmak isteyebilirsiniz . Bu aslında bence en büyük para kazanıcı.

Neredeyse tüm takipçilerinizin rafine etmek istedikleri mobilyalar var. Çirkin eski mobilyalara neler yapabileceğinizi gördüklerinde, gelenek hakkında soru sormaya başlayacaklar.

Almaktan korkma. Özel iş garantili para cebinizde!

Mobilyaları çevirmek şaşırtıcı derecede karlı. Aslında, işi öğrenmek için zaman ayırırsanız tam zamanlı bir gelir sorun çıkarabilirsiniz.

Ne yazık ki, çoğu Mobilya Paleti büyük para kazanmıyor. Bu istemedikleri için değil, nasıl olduklarından emin değiller!

Refurbishing – Yeniden Kazanım ile para kazanmanın yolu, 2. el mobilyadan gelir elde etme!

Güncel Makaleler

Güncel Yorumlar