Ana SayfaDijitalGerçekten Stylinity ile para kazanabilir misiniz?

Gerçekten Stylinity ile para kazanabilir misiniz?

Yazar

Tarih

Kategori

Ekstra para kazanmayı seviyorum – ama bunu yaparken iyi görünmek istediğime de inanır mısın? Bu doğru ve bu uygulama aslında her ikisini de aynı anda başarmak için bana yardımcı olabilir! Ama Stylinity Uygulaması ile gerçekten para kazanabilir misin?

Bu, aklımda (ve ceplerimde) bir delik yakan bir soru – bu yüzden kendim indirip denemek için yardım edemedim.

İşte bulduğum şey.

Stylinity Uygulaması ile Para Kazanma

Sürecin ilk adımı uygulamanın kendisine yakından bakmak oldu. 

Başlarken: Stylinity Nedir?

Stylinity, ‘benzersiz tarzınızı paylaşmanıza’ ve ‘insanlar görünümünüzü satın aldığında ödüller kazanmanıza  yardımcı olduğu söylenen bir uygulamadır .

1.000’den fazla indirme ve 3.4 yıldız Google Play Derecelendirmesi var.

Stylinity Temel Bilgi

Genellikle bir neden yoktur, çünkü ben az 3,5 yıldızlı iyi bir inceleme bir derece ile uygulamalar vermek için çok daha az olasıdır olduğumu bulmak eğiliminde olduğunu, ama, diyecekler neden onlar daha düşük değerine sahip.

Ama daha önce şaşırmıştım. Bu yüzden henüz 3.4 daha düşük bir derecelendirme için Stylinity yazmak üzereydim, özellikle 3.4 3.5’e oldukça yakın olduğu için.

Ancak, bu uygulama ile gerçekte nasıl para kazandığınız (veya hatta kullandığınız) hakkında hala biraz gizemli olduğumu itiraf edeceğim, bu yüzden içine girmeden önce biraz daha bilgi bulmak için Daha Fazla Oku bölümünü hızlı bir şekilde okudum. İşte bulduğum şey.

Stylinity Devamını oku

Tamam, bu kesinlikle bana biraz daha bilgi verdi. Bu teklif özellikle bu uygulamanın ne için tasarlandığını anlamama yardımcı oldu.

“Kullanıcılar katıştırılmış bağlantıları tıkladıklarında ve oluşturduğunuz veya paylaştığınız görünümden bir şey satın aldıklarında ödül kazanın.”

Bir anlamda, bu, gerçek ödüller kazanmak için kullanabileceğiniz bir modelleme uygulaması gibi , çünkü teknik olarak, belirli bir ürünü, listelemeler yoluyla insanların satın alabileceği alımlara dayalı komisyonlar kazanacağınızı umarak teknik olarak ‘modelliyorsunuz’.

Aslında bu fikri beğendim. Çok benzersiz ve daha önce ürün satmak için bu yaklaşımı benimsemiş bir uygulamaya hiç rastlamadığımdan eminim. Instagram modeli olma fikrini seven herkes için çekici olabilir .

Ama tek soru kaldı … işe yarıyor mu?

Uygulamayı kullanarak gerçek para kazanabilir miyim?

Araştırmaya devam ederken öğrendiklerim.

Stylinity Uygulamasını Açma ve Başlarken

Uygulamayı açmak beni bu sayfaya getirdi – bu da uygulamanın ‘ana merkezi’ gibi görünüyordu.

Stylinity Ana Merkezi

Burada, kullanıcılar tarafından yüklenen her türlü farklı görünüme göz atmak için aşağı kaydırabilirim. Görünüşlerden birine tıkladığımda, modelin giydiği kıyafetin farklı kısımlarını kelimenin tam anlamıyla satın alabileceğim bir ekrana götürüldüm.

Stil Listesi

Bu uygulama için oldukça güzel bir öğeydi. Yeni moda fikirleri arayan insanların buna nasıl çizilebileceğini zaten görebiliyordum. Bu modellerin birçoğu, benzersiz bir şey elde etmek için görünüm alıyor ve onları gerçekten değiştiriyordu – ve daha sonra, girişlerin bağlantılarını listeye ekleyerek ürünleri satın almayı kolaylaştırdılar.

Yani, bir alıcının bakış açısından, bu uygulama oldukça harika.

Peki ya satıcı açısından?

Bir sonraki konuya bakmak istedim.

Stylinity Üzerinde Satıcı Olmak

Tamam – hızlı bir şekilde bir satıcı (veya bir model, söylemeliyim) olmanın bu uygulamada düşündüğünüzden biraz daha karmaşık olduğunu fark ettim. İlk başta, görmez herhangi sonrası şey için seçenekler. Uygulamanın her yerine baktım ve başlamak için uygulama web sitesini kullanmanız gerektiğini düşünmeye başlamıştım bile.

Ama işlerin o tarafına başlamak için bir giriş oluşturmak zorunda olduğunuzu göz ardı etmiştim… Bu yüzden bunu bir sonraki adımda yaptım. Facebook’umu kullanarak giriş yaptım ve bam – ekranın sol üst kısmındaki açılır menüde birdenbire seçim yapabileceğiniz yepyeni bir bölüm vardı.

Ve bu seçeneklerden biri ‘Bir Görünümü Paylaş’ olarak etiketlendi.

Bir sonraki tıkladım ve beni bu ekrana götürdü.

Stil Ekleme Resimleri

Burada, resimleri içe aktarmak mı yoksa telefonumla mı çekmek istediğimi soruyordum – bu çok havalı. Bu, profesyonel kameramı fotoğraf çekmek, telefonuma koymak ve bu şekilde yüklemek için kullanabileceğim anlamına geliyor – veya telefonumla fotoğraf çekmek için yerleşik kamerayı kullanabileceğim anlamına geliyor.

Bu reklamı rapor et

Şu anda yakalamayı seçtim, çünkü yerleşik kameranın neye benzediğini görmek istedim. Sonra bunu yaptım.

Ben de öyle gördüm.

Yerleşik Kamera

Yerleşik kamera böyle görünüyordu ve bundan etkilendiğimi söylemeliyim. Kaç tane fotoğraf çekmek istediğinizi seçebileceğiniz bir nokta, zamanlayıcı ayarlayabileceğiniz bir nokta, telefonunuzda hangi kamerayı kullanmak istediğinizi seçebileceğiniz bir nokta ve ayrıca flaş açık veya kapalı.

Ardından, ürün hakkında temel bilgileri doldurmanız gerekir. Bunu, satmak istediğiniz ürünün barkodunu tarayarak, bir URL yazıp ürünü sayfanıza bağlayarak vb. Yapabilirsiniz.

Bu nedenle, bir liste oluşturmak biraz iş gerektirir – özellikle de bazı iyi resimler elde etmek istersiniz.

Bu, uygulamanın bazı yönlerden biraz aşağı doğru dönüş yapmaya başladığı yerdir. Çok gerçek anlamda, listelerinizde komisyon yapmak istediğiniz öğeleri giyerek kendinizin kaliteli fotoğraflarını elde etmeyi ne kadar iyi başarabileceğinizle sınırlısınız.

Telefonunuzda iyi bir kamera yoksa veya modelleme veya resim çekme konusunda çok iyi değilseniz, bu uygulamayı sinir bozucu bulabilirsiniz.

Bu uygulama hakkında fark başka bir şey, süper geniş bir kullanıcı tabanına sahip görünmüyor olmasıdır. Bu, sizi harekete geçirebilecek oldukça açık bir sorundur. Yani, bugüne kadar, uygulama 1.000’den fazla kez indirildi – ancak bu kişilerin kaç tanesi uygulama aracılığıyla aktif olarak ürün satın alıyor?

Uygulama milyonlarca kez indirilmiş olsaydı, bu tamamen başka bir şey olurdu – ama bu kesinlikle dikkate alınması gereken bir şey.

Tabii ki, kazanabileceğiniz para miktarı doğrudan kaç satış yapabileceğinizle ilgilidir. İlk başta aslında ‘puanlar’ ile ödüllendirilirsiniz, ancak bunları nakde çevirebilir ve çekebilirsiniz… ama süreç itiraf etmek biraz karmaşık.

Bu, benim görüşüme göre, uygulamanın ‘kullanıcı dostu’ biraz, en azından benim bakış açımdan alır.

Bu uygulama hakkında zaten görebildiğim çok iyi ve kötü şeyler var ve bu noktada araştırmamda kişisel olarak düşündüğüm şeyden oldukça emin olduğumu hissettiğim bir noktaya ulaştım.

Stylinity Uygulamasını Kullanmayla İlgili Kişisel Düşüncelerim

Kesinlikle Stylinity App denemek fark hemen birkaç artıları ve eksileri vardır. İlk olarak, yukarı taraflar hakkında konuşalım.

Birincisi, fikri gerçekten beğendim. Bu uygulama aslında modeller ve tasarımcı kıyafetleri için alışveriş yapmaktan hoşlanan insanlara yeni kıyafetler satın almanın, yeni görünümlere göz atmanın ve onaylamak istedikleri eşyalarda komisyon kazanmanın harika bir yolunu sunuyor.

Bu uygulama bir ton potansiyele sahip gibi hissediyorum. Oldukça iyi çalışıyor ve biraz sıkılmaya başlamanın yanı sıra, etkileyici bir performans sergiledi.

Uygulama ayrıca iyi görünüyordu. Listeleri oldukça iyi yapıldı.

Ancak, bazı eksileri de vardır.

Her şeyden önce, kullanıcı tabanının neye benzediğinden tam olarak emin değilim – ama bu noktada herkes için bir ton nakit üretecek kadar büyük olmayacağından eminim.

Ayrıca ödeme sistemini anlamak zor gibi hissettim.

Ve son olarak, bu uygulama gerçekten moda anlayışlı ikisi de yeteneğinize bağlıdır işaret edilmelidir ve herkes sahiptir fotojenik-iki özelliği.

Yani, bu aynı zamanda uygulamayı bazıları için diğerleri için olduğundan daha kullanışlı hale getirir.

Şahsen, muhtemelen Stylinity Uygulamasını telefonumda yüklü tutmayacağım. Benim için biraz ‘tasarımcı-ish’ değil, aynı zamanda bana tutarlı bir gelir sağlayabileceğine inandığımı da bilmiyorum.

Havalı bir pasif nakit kazanma fırsatı sunuyor – ama gerçekten dürüst olmak için zaman ayırmaya değer olduğundan emin değilim.

Stylinity Uygulaması Hakkında Son Düşüncelerimiz

İndirmeli ve telefonunuzda mı kullanmalısınız?

Dürüst olmak gerekirse, uygulamalarla para kazanmaya çalışırken harcadığınız zamanı hesapladığınızda, nadiren saatte birkaç dolardan fazla olur. Çoğu zaman, ayda sadece birkaç dolar kazanırsınız. Şahsen, zamanımın bundan daha değerli olduğunu düşünüyorum!

Bu yüzden 2010 yılında kendi bağlı kuruluş web sitemi nasıl oluşturacağımı ve çevrimiçi reklamcılık yoluyla nasıl para kazanabileceğimi öğrendim. Şimdi tam zamanlı olarak yapıyorum ve bunu yapmak için attığım tam adımları gösterebilirim.

Kullandığım aynı eğitim şu anda yeni üyelere açık . Benim tavsiyem, boş zamanlarınızda mobil uygulamalarla oynamak yerine güvenebileceğiniz gelire sahip uzun vadeli bir çevrimiçi iş kurmak için zaman harcamanızdır.

  • Pasif gelir imkanı
  • İnternetten Para Kazanma
  • Evden Para Kazanma
  • Koronavirus (Coronavirus) yüzüden işinden olan herkes için

Güncel Makaleler

Güncel Yorumlar