test
Ana SayfaAnketAnket doldurarak para kazanma: 2020'de Anket Doldurarak Para Kazanabileceğiniz Uygulamalar

Anket doldurarak para kazanma: 2020’de Anket Doldurarak Para Kazanabileceğiniz Uygulamalar

Yazar

Tarih

Kategori

Anketleri doldurmak için dünyanın dört bir yanından yeni üye alan onlarca pazar araştırması şirketi var.

Her site, kişi başına her ay sınırlı sayıda ücretli ankete sahiptir. Anket yaparak para kazanmak ve ciddi ödüller kazanmak için mümkün olduğunca çok anket paneline kaydolun. Kılavuzun sonunda daha fazla ipucu paylaşıyoruz!

Ama dikkat et! Birçoğu yasal değil ve asla ödeme yapmıyor. Görüşleriniz için size ödeme yapacak en iyi anket web sitelerini sıraladık.

1. Toluna : Nakit veya fiş olarak ödenen günlük çevrimiçi anketlere sahip en büyük anket panellerinden biri.

Onlar kim? Lider şirketler adına çalışan güvenilir bir görüş sitesi. Belirli ürünler, hizmetler ve sorunlar hakkında ne düşündüğünüzü bilmek istiyorlar. Karşılığında ödüllendiriliyorsunuz.

Ödüller : PayPal ödemeleri, Amazon ve cadde kuponları.

Anket başına tutar : 1.200 – 50.000 puan (80.000 puan size 15 £ ‘lık kupon verir).

Min. ödül eşiği : kuponlar için 27.000 (veya ödül çekilişine girmek istiyorsanız sadece 500).

İncelememiz : Tam bir Toluna incelemesi yazdık, ancak kısaca sitede veya uygulama aracılığıyla her gün birden fazla anket yapmak çok kolay. Her anketin tamamlanması yaklaşık 15 dakika sürer.

Toluna son zamanlarda oynayabileceğiniz ve kazanabileceğiniz bir oyun bölümü de tanıttı!

anket doldurarak para kazanma rehberi

2. Life Points TR:Life Points anketleri saatte ortalama 50 tl kazanmanızı sağlayacaktır.

Onlar kim? Çok popüler iki anket sitesi olan MySurvey ve GlobalTestMarket, Life Points oluşturmak için birleşti.

Ödüller : PayPal ödemeleri, Amazon ve cadde kuponları.

Anket başına miktar: ~ortalama 5 tl

Min. ödül eşiği: 550 puan

İncelememiz: Kaydolmaya değer başka bir tane. Bu adamlardan çok sayıda anket gönderdik ve bunlar profilinizle ve ilgi alanlarınızla tüketici olarak eşleşiyor.

Ortalama anketin tamamlanması yaklaşık 15 dakika sürer ve size 100 puan verir. Böylece saatte yaklaşık 50 tl kazanabilirsiniz.

3. Panel Station:Düşük ödeme eşiği.

Onlar kim? Panel Görüşü, 2020’deki en popüler çevrimiçi anket sitelerinden biridir.

Ödüller : Para.

Anket başına miktar: 50p -35 tl.

Min. ödül eşiği: 87 tl

İncelememiz: Anketlerin tamamlanması genellikle 10-15 dakika sürer ve hatta bazen tek bir anket için 4 TL’ye kadar ödeme yapabilirsiniz.

Nakit olarak ödeme yaparlar ve sadece 87 tl gibi düşük bir ödeme eşiğine sahiptirler.

4. Swagbucks: Ödül kazanmanın çok çeşitli yolları. Özel kayıt bonusu.

Onlar kim? Swagbucks en büyük ve en güvenilir ücretli anket sitesidir. Şimdiye kadar dünyanın dört bir yanındaki üyelere 600.000.000 tl  ‘dan fazla ödül verdiler. Oyun oynamak, teklif almak, web’de arama yapmak, çevrimiçi alışveriş yapmak ve video izlemek için ödüller sunuyorlar!

Ödüller : Para, kuponlar ve ödül çekilişleri.

Anket başına tutar: 30-150 SB puanı (100 SB = ortalama 6.77 tl).

Min. ödül eşiği: 1 SB.

İncelememiz: Swagbucks’ı seviyoruz ve okuyucularımızdan onlar hakkında da olumlu yorumlar duyuyoruz. Her gün anket ve anket yapmanın zamanınız için en yüksek ödemeyi sağladığını tespit ettik, ancak sitede Swagbucks kazanmanın 11 yolu var .

Anketlerin tamamlanması yaklaşık 10 dakika sürer, yani saatte yaklaşık 43.97 tl (6.50 $) kazanabilirsiniz . Swagbucks ayrıca kullanıcılara birden fazla sağlayıcıdan anket alma ve bir ankete katılmadığınız zamanlarda teselli puanı verme olanağı sunar.

Anket doldurarak nasıl para kazanırım diyorsanız dinleyin.

  • Kayıt yaptırdığınızda gerçek adınızı/ soyadınızı, kullandığınız e-posta adresinizi ve diğer istenen tüm ayrıntıları girin. Çünkü çok uluslu anket firmaları sahte profillere ödeme yapmıyorlar.
  • Gerçek insanların ürün veya hizmetleri hakkında geri bildirim ve görüşlerine ihtiyaçları var, bu nedenle anketlerine katılmak için gerçek bilgiler vermenizi istiyorlar.
  • Kayıt formunu doldurduktan sonra e-posta adresinize gelen onay linkine tıklayarak hesabınızı doğrulamanız gerekir.
  • Onay linkine tıkladıktan sonra giriş yapın ve kişisel, iş, eğitim, seyahat, sağlık, eğlence ve hobileriniz ile ilgili tüm profil anketlerini tamamlayın. Neden? Anket panelinin size alakalı anketler göndermesine yardımcı olacağı için.

Profiliniz %100 tamamlanmış olmalı. Daha fazla anket almanıza yardımcı olacağından profil anketlerini sık sık gözden geçirmeyi ve güncellemeyi unutmayın.

Anket panelinin size davetiye göndermeden önce profilinizi analiz etmesi biraz zaman alacaktır. Bunun için daha ilk günden anketle para kazanmayı beklemeyin.

E-postaları spam klasörüne kaçırmamak için e-posta adreslerini kişi listenize ekleyin. Ertesi gün veya belki birkaç gün sonra profiliniz uygunsa ankete katılmanızı isteyen bir e-posta davetiyesi alacaksınız.

anket doldurarak para kazanma rehberi

Bir anket sitesine katılım sağladığımda ne yapmalıyım?

Bir anket sitesine kayıt olduğunuzda kendilerine iletişim bilgilerinizi ve diğer kişisel bilgilerinizi vermenizi beklerler. Onlara istedikleri ayrıntıları vermeniz sizin için iyi olacaktır, çünkü sizi daha fazla anketle eşleştirebileceklerdir.

İşte bu sebeple bir anket sitesine katılırken maksimum kişisel bilgilerinizi verin. Birçok anket sitesi, sağlık profiliniz gibi ek profilleri tamamlamanızı ister. Tüm ek profillerin tamamlanması anketlere davet edilme şansınızı da artıracaktır.

Basit anketleri çevrimiçi olarak doldurmak, çevrimiçi para kazanmanın en kolay yollarından biri olabilir.

Biraz zaman alabileceğinden sabır gerektirir. Ancak televizyon izlerken veya müzik dinlerken genellikle kolay para kazanmanın hızlı bir yolu olabilir. Anketler zengin bir plan değil – saatlik ücretler asla normal bir ücret gibi bir şeye ulaşmayacak – ancak birçok kişi, çevrimiçi formları boş bir şekilde doldurmayı tatillere, ev iyileştirmelerine veya yeni gardırobuna koymak için düzenli meblağlara dönüştürmeyi başarıyor!

Birkaç siteye kayıt olursanız, gerçek para kazanma şansınızı artırırsınız.

Güncel Makaleler

Güncel Yorumlar