Ana SayfaAffiliate MarketingEvden Çalışarak Yüksek Gelir Elde Edeceğiniz 15 İş - 2022

Evden Çalışarak Yüksek Gelir Elde Edeceğiniz 15 İş – 2022

Yazar

Tarih

Kategori


Günümüzde evden para kazanmanın çok farklı yolları vardır. Bu yolların uzaktan çalışmanın esnek çalışma programı ve yeni şeyler öğrenmek için bolca fırsat gibi avantajları vardır. Üstelik evden çıkmadan çalışarak herhangi bir harcama yapmadığınız için de uygun maliyetlidir.

Fakat bu işler içerisinde olumsuz yanlar vardır. Her işte olduğu gibi insana dayalı hatalar ve zayıflıklar nedeniyle, yanlış anlama, dikkat dağıtıcı şeyler, evde tek yaşıyor iseniz yalnızlık hissi ve motivasyon kaybı gibi olası dezavantajları bulunmaktadır. Ayrıca sanal ortamlarda bir iş seçerken de dolandırılmamanız için oldukça dikkatli olmalısınız. İşverenin veya hizmet sağlayıcınızın güvenilir olması bu nedenle fazlaca önemlidir.

Her sektörde olduğu gibi bu sektörde de var olan dezavantajları en aza indirgemek istiyorsanız bir rutin uygulayarak kaliteli bir iş-kişisel hayat dengesi kurun. Yapacağınız işinizin bitiş vaktini belirleyin ve iş ortaklarınız ile bağlantıda kalın.

Sonuç olarak, herhangi bir pozisyona  başvururken yasal olup olmadığını görmek için kapsamlı bir araştırma yapın. Araştırma yapmadan o işe girmeyin.

Bu noktaları özümseyerek başladığınızda daha güvenilir bir çalışma ortamı oluşturabilirsiniz. Bu yazımızda Evden Çalışarak Yüksek Gelir Elde Edeceğiniz 15 İş‘i sizlere aktaracağız. İşte günümüzde size önerdiğimiz en iyi 15 evden çalışarak para kazanma yolları:

 1. Grafik tasarımcı
  Ortalama maaş: saatlik 18,26 ABD doları

İş tanımı: Grafik tasarımcılar, mevcut müşteri iş yüküne bağlı olarak 5’ten farklı projede aynı anda çalışabilirler. Simgeler ve fotoğraflar gibi diğer tasarım öğelerini bir araya getirirler ve pazarlama materyallerinin, web sitelerinin ve diğer sosyal medya içeriklerinin görsel tasarımlarını oluştururlar.

 1. Blog Açmak
  Ortalama maaş: saatlik 18.83 dolar

İş tanımı: : Blog sahipleri, konseptten teslimata kadar makaleleri planlar, araştırır, yazar ve düzenler. İçerik girişimlerine öncülük eder ve etkili öneriler sunarlar. Ayrıca kullanıcı stratejisini tanımlamak için yazarlar, tasarım ve SEO ile içerikleri zenginleştirirler.

 1. İşe alım uzmanı
  Ortalama maaş: Yıllık 42.631 dolar

İş tanımı: : İşe alım uzmanları, nitelikli müşteri adayları oluşturmak için bireyler ve işletmelerle temaslar kurarlar. Çeşitli iletişim yöntemlerini kullanarak işe alım görevlerini yerine getirirler ve başvuru kayıtlarının günlük iş planlarının kayıtlarını tutarlar. Düzenli işe alım güncellemeleri sağlarlar.

 1. Tercüman
  İş Tanımı: $ 21.24 saatlik

İş Tanımı: Çevirmenler, hedef dil kurallarına dilbilgisel olarak uygun çeviriler yapar. Kaynak dilin tam anlamını hedef dile aktarırlar ve materyal türünü ve okuyucuların bakış açılarını göz önünde bulundurarak deyimsel çeviriler üretirler.

 1. Serbest editör
  Ortalama maaş: saatlik 22.83 dolar

Birincil iş görevleri: Serbest editörler, pazarlama hedefleri ve şirket hedefleriyle uyumlu içerik kampanyaları oluşturur. Tüm sosyal medya platformları için içerik üretir, düzenler ve özelleştirir ve iş ortağı olan web sitelerinde yayınlanmak ve konuk olarak yayınlanmak üzere üçüncü taraf web sitelerine makaleler yayınlar.

 1. Hibe yazarı
  İş Tanımı: yıllık 46.577 dolar

İş Tanımı: Hibe yazarları bağışçılarla ilişkiler geliştirir ve sürdürür. Teklifler, bağış temyizleri ve teşekkür mektupları üretirler ve raporlama için son tarihler takvimini sürdürürler ve geliştirirler.

 1. Tıbbi kodlayıcı
  Ortalama maaş: yıllık 49,204 ABD doları

İş Tanımı: Tıbbi kodlayıcılar ayakta tedavi tıbbi kayıtlarında kodlama ve soyutlama yapar. Kod satırlarını ve klinik verileri soyutlarlar ve eksiklikleri gidermek için sağlık hizmeti sağlayıcılarına rutin geri bildirim sağlarlar.

 1. Eğitmen
  Ortalama maaş: $24.30 saatlik

İş Tanımı: Öğretmenler, ilgili konu alanındaki ödevleri gözden geçirmek için müşterilerle toplantılar düzenler. Öğrencilere, öğrencinin doğru cevap vermediği test veya ödev sorularını daha fazla araştırmayı ve gözden geçirmeyi garanti eden sorunlu konu alanları hakkında sorular sorarlar. Pasif gelir için en iyi yollardan birisi de öğretmenlerin, eğitimleri bir platforma yükleyerek uyurken dahi kazanç sağlamalarıdır.

 1. Sigortacı
  Ortalama maaş: Yıllık 55,651 ABD doları

İş Tanımı: Sigorta acenteleri müşterilerle olumlu çalışma ilişkileri geliştirir. Müşterilere, sigorta durumları ve gelecekteki ihtiyaçları hakkında bilgi almak için soğuk arama ve doğrudan posta yoluyla yaklaşırlar ve bir talep açıldıktan ve onaylandıktan sonra poliçe gelirleri sunarlar.

 1. Satış temsilcisi
  Ortalama maaş: Yıllık 60,333 ABD doları

İş Tanımı: Satış temsilcileri, potansiyel müşterileri takip için adres ve telefon numarası dahil olmak üzere müşteri bilgilerini edinirler. Satış sunumunuzu başarı / başarısızlık ortalamalarına göre ayarlarlar. Müşterilere dostça ve ilgi çekici iletişim yoluyla yaklaşıp onlarla uyum sağlarlar.

 1. Teknik yazar
  Ortalama maaş: Yıllık 34,343 ABD doları

İş Tanımı: Teknik yazarlar operasyonel prosedürleri ve kılavuzları planlar, geliştirir ve düzenler. Teknik tasarım şartnamelerini ve test komut dosyalarını araştırır, geliştirir ve belgelerler ile basılı kopya kılavuzlarına ek olarak elektronik belgeler üretirler.

 1. Serbest pazarlama danışmanı
  Ortalama maaş: $32.89 saatlik

İş Tanımı: Serbest pazarlama danışmanları, yöneticiler ve üst düzey yöneticilerle stratejik konumlandırma için bir plan oluşturur. Temel girişimlerimizin her birine hitap eden yazılı bir pazarlama planı hazırlar ve her yeni teklif için ürün konumlandırma fikirlerini ve bunların yaklaşımlarını önerirler.

 1. Yazılımcı
  Ortalama maaş: Yıllık 67.099 ABD doları

İş Tanımı: Yazılımcılar şirket içi yazılım programları için kod ve test programlaması hizmeti sunar. Mevcut programların kodlarını acil ihtiyaçlara göre hata ayıklarlar ve yazılım tamamlandıktan sonra son kullanıcı eğitimi verirler.

 1. Affiliate pazarlama müdürü
  Ortalama maaş: Yıllık 71,436 ABD doları

İş Tanımı: Bağlı kuruluş pazarlama yöneticileri, atanan hesapları korumak için günlük yönetim görevlerini yerine getirir. Sektör forumlarında ve gruplarında yeni potansiyel hesaplar önermek, iş almak ve rakiplerle harcayacak hesaplardan harcama elde etmek için aktiftirler. Daha detaylı bilgi edinmek için önceki yazımıza göz atabilirsiniz.

 1. Web geliştiricisi
  Ortalama maaş: yıllık 71,626 dolar

İş Tanımı: Web geliştiricileri, yazılım geliştirme yaşam döngüsünün aşamalarını ele alan uygulamalar oluşturur. Kapsamlı uygulama test prosedürleri geliştirir ve güvenlik ve işlevsellik standartlarını karşılamak için mevcut uygulamaları güncellerler.

Evden çalışmanın esnekliğini siz de istiyorsanız, iyi bir kazanç potansiyeline sahip bir kariyer elde etmek için çeşitli fırsatlar elde etmelisiniz. En yüksek kazançlı evden çalışma işleri büyük olasılıkla belirli bir dereceye veya eğitime (danışmanlık veya programlama gibi) ihtiyaç duyacaktır.

Diğer yüksek kazançlı işler, belirli ileri becerilerle veya geniş bir profesyonel ağla elde edilebilir. Henüz yerine getiremeyeceğiniz gereksinimleri olan belirli bir evden çalışma işi istiyorsanız, belirli beceriler geliştirmeyi veya istediğiniz kariyerin gerektirdiği eğitim sertifikalarını alabilirsiniz.

2022 yılında “Evden Çalışarak Yüksek Gelir Elde Edeceğiniz 15 İş” konulu yazımızı sizler için aktardık.

Evden kazanç elde etmek hakkında güncel yazılarımız için etindensutunden.net blogumuzu takip ederek evden para kazanma ile alakalı bilgiler edinebilirsiniz.


Bir sonraki yazımıza kadar hoşça kalın.


Kaynaklar: 1

Güncel Makaleler

Güncel Yorumlar