Free Porn
Ana SayfaE-TicaretWeb’de Arama Yaparak İnternette Para Kazanın

Web’de Arama Yaparak İnternette Para Kazanın

Yazar

Tarih

Kategori

İnternette bir şeyler arayarak para kazanma fikri fazlasıyla cazip görünebilir. Çünkü zaten bilmediğiniz şeyleri araştırırken yaptığınız eylemden belli bir kazanç elde etmek sizi fazlasıyla mutlu edecektir.

Web’de Arama Yaparak Para Kazanmak

Web’de aramalar yaparak, kazanmanız sizi bir anda zengin etmeyecektir; ama oturduğunuz yerden belli bir gelirin sahibi olabilirsiniz.

Google’da bir şeyler aradığınız için kazanç sağlamazsınız; ama bu işi yapan sitelere kaydolarak kazanabilirsiniz. Örneğin;

1.SwagBucks

Size internetten yaptığınız her arama için swag coin ödemektedir.

Burası bir arama portalıdır ve yeteri kadar swag coin biriktirirseniz gerçeğe çevirerek PayPal benzeri hesaplara aktarabilirsiniz.

Bu alanda her site farklı ücretler ödemektedir ve çalışma sistemleri değişebilmektedir. Ortalama olarak bakıldığında ise 3 ile 300 lira arasında değişen ücretler olduğu görülmektedir.

Bir diğer arama portalı olan ZoomBucks da size internette aramalar yaptırarak ödeme yapmaktadır. Buna ek olarak farklı yollar da sunmakta ve kazancınızı artırmak için fırsatlar vermektedir.

ZoomBucks, SwagBucks’a oldukça benzer olup sadece internetten arama yaparak değil diğer yollarla as hızlıca para kazanmanızı sağlar. Burada anket doldurarak, oyun deneyerek ve video izleyerek para kazanabilirsiniz. ZoomBucks’ın bir güzel özelliği de burada para çekmeniz için gereken sınırın 650 Puan yani 15 TL olmasıdır. Ayrıca sadece kayıt olduğunuz anda bile 150 Puan kazanırsınız.

InteradMedia PayPal üzerinden nakit ödüller dağıtır ve bunu internet üzerinden arama gerçekleştirdiğinizde yapar. Paranızı, 75 TL olduktan sonra portal üzerinden çekebilirsiniz. Site internetten arama yaptığınız dakika başına size 0.003 TL öder. Dolayısıyla, bu site internette geçirdiği zamanın büyük bir kısmını arama yaparak harcayan insanlar için uygundur.

Scour size Bing , Google ve Yahoo gibi arama motorlarından gel sonuçları gösterir. Siteden her arama yaptığınızda ve buna ek olarak, bu sitelerden hangisinin en iyi sonucu verdiğini söyleyerek de fazladan puan kazanırsınız.

Her gün, 100 taneye kadar yaptığınız aramalarda puan kazanırsınız ve ortalama olarak arama başına 3 puan kazanırsınız. Ayrıca, arkadaşlarınıza sayfayı önerdikçe, arkadaşlarınızın kazandığı puanların ¼’ü kadarını kazanırsınız.

Scour’un bir güzel özelliği de arama yapmaya çok zamanınızı harcıyorsanız çok hızlı şekilde puan biriktirebiliyor oluşunuzdur. Bu sitede 6500 Puan 75 TL’ye eşittir, bunu PayPal hesabınıza aktarabilir veya Visa Hediye kartı olarak adresinize göndertebilirsiniz.

Blingo şimdiye kadar bahsettiğimiz siteler gibi size yaptığınız aramalar üzerinden para veya puan vermez. Bunun yerine, here arama yaptığınızda size ödül kazanma fırsatı verir. Sadece arama yaparak günde 25 defaya kadar kura çekimlerine katılabilirsiniz.

Neredeyse her saat başı, site ödülü kazanan şanslı kişiyi açıklar ve sinema bileti gibi ödüller dağıtır. Bazen ise bu ödül araba dahi olabilmektedir. Bu bir sitede kayıt oluşturabilmeniz için Amerika’da ikametgâh ediyor ve en az 13 yaşında olmanız gerekmektedir.

Razoo ödül ve puan kazanmanızı sağlayan bir arama sitesidir. Her arama yaptığınızda, ücretsiz bir Amazon Hediye kartı kazanma fırsatı yakalarsınız. Buna ek olarak, arama sonuçlarında çıkan siteleri inceleyerek ve bunlar hakkında inceleme yazarak puan kazanırsınız. Siteye kazandırdığınız here yeni üye de sizin için puan anlamı taşımaktadır. Bunlara ek olarak, eğer siteye üye yaptığınız arkadaşınız

Amazon Hediye kartı kazanırsa, siz de otomatik olarak bu kartlardan kazanırsınız.

IRazoo üzerinden kazandığınız puanlar sayesinde alışveriş yapabilirsiniz. Bu puanlarla satın alabileceğiniz ürünlere örnek olarak video oyunlar ve video oyun aksesuarları, kameralar ve MP3 oynatıcılar gösterilebilir.

7. SupportingFriends

SupportingFriends kullandığınızda para kazanmanızı sağlayan geleneksel sitelerden birisi değildir. Bu site maddi yardıma ihtiyaç duyan arkadaşlarınız veya aile bireyleriniz için para kazanmanızı sağlayan bir Yahoo! Hizmetidir.

Site, elde ettiğiniz gelirin yarısını, sizin daha önceden belirlediğiniz kişinin eline 30 gün içinde geçecek şekilde o kişiye gönderir. Bu bir miktarı hayır kurumuna bağışlamaya da karar verebilirsiniz.

8. Bing Rewards

Bing, pazar payını artırmak ve Google tarafından kendi tarafına müşteri çekmek istemektedir. Dolayısıyla, insanları Bing arama motoruna yönlendirmekte, burada yaptıkları aramalar üzerinden insanlara nakit veya ödül şeklinde seçenekler sunmaktadırlar. Bu seçenekler sıkça değişmektedir, dolayısıyla şu an hâlihazırda nasıl bir ödülün olduğunu görmek için Bing’e girmek yararlı olacaktır.

Güncel Makaleler

Güncel Yorumlar