test
Ana SayfaAnketYSense ile para kazanmanın yolları

YSense ile para kazanmanın yolları

Yazar

Tarih

Kategori

Daha önce hiç duymamış olabilirsiniz. Fakat artık bu yazıyı okuyorsunuz, yazının sonunda ySense’ i anlayabilecek ve internetten para kazanmanın bir yolunu daha öğrenmiş olacaksınız. Şimdi ClixSense olarak bilinen ySense ile nasıl çevrimiçi para kazanabileceğinize bir bakalım.

Ysense anket doldurarak para kazanma sitesidir. 2007 yılından beri hizmet veren clixsense, 2019 yılında yenilenen ismi ve arayüzüyle ysense olarak karşımıza çıkmaktadır

Anketleri bitirmeniz, videoları izlemeniz, sorulara cevap vermeniz, basit görevler yapmanız ve arkadaşlarınızı yönlendirmeniz için size ödeme yapan güvenilir bir web sitesidir.

Hadi bir bakalım;

  • Neden ySense tercih etmeliyiz?
  • YSense ile para kazanmanın yolları neler?
  • Nasıl kayıt olabiliriz?
    Nasıl bilgilerimizi güncelleyebiliriz?
  • YSense satış ortaklığı programı nedir? (Yönlendirmeler)
  • YSense oyunları nelerdir?
  • Ysense’ de dikkat etmemiz gerekenler ve ipuçları nelerdir?
  • Sonuç

Tüm bu soruların yanıtlarına geçelim.

Neden ySense?

Görevlerinizi tamamladığınızda size ödeme yapan bir web sitesine katılmak kesinlikle çevrimiçi para kazanmanın en keyifli yollarından bir tanesidir. Oyun oynamak, anketler, verilen görevleri yapmak, arkadaşlarınıza yönlendirmek gibi kolay görevlerle işinize keyifle devam edebilirsiniz. Güvenilir web siteleri ile çalışmak zaman kaybetmeden ilerlemenizi sağlar. İşte güvenip çalışabileceğiniz sitelerin başında da ClixSense gelir.

12 yıldan fazla  bu platformda binlerce kişi görevlerini tamamlamaları karşılığında ödeme alabiliyorlar. Ve bu site, internetteki en popüler siteler arasında yer alıyor.

YSense ile paranızı almak çok kolaydır. 10 dolara ulaştıktan sonra paranızı alabilirsiniz. Ve size 5 gün içinde ödeme yaparlar!

Sadece bu iş alanında itibar ile güvenilir ve popüler olan birkaç web sitesi vardır ve ySense en iyisidir.

Çevrimiçi olarak internette fazladan boş zaman geçiriyorsanız ySense’ i deneyebilirsiniz. Bu geçirdiğiniz boş zamanınızı ekstra bir kazanca çevirmenin kesinlikle faydası olacaktır.

YSense ile para kazanmanın yolları

YSense ile para kazanmak için bu adımları izleyebilirsiniz.

1. Kayıt olun.

Ysense’ e katılmak için kayıt formunu eksiksiz ve gerçek doldurmanız gerekiyor.Formu doldurduktan sonra e-postanızı kontrol edin ve doğrulama bağlantısını tıklayın. E-postanızdaki doğrulama bağlantısını tıkladıktan sonra ySense girişine yönlendirilirsiniz. Oturum açın ve tüm talimatları izleyin.

Lütfen gerçek bilgiler verin. Çünkü size para ödeyen bu platformun hassas olduğunu bilmelisiniz. Gerçek bilgilerinizi vermezseniz hesabınızı kaybedebilrisiniz. Yani anlayacağınız kurallara uyarak ilerlemenizde kesinlikle fayda var. 

2. Bilgilerinizi güncelleyin.

Doğru bilgilerimizi verdikten sonra, diğer adım bilgileri güncellemektir. Anket yapıp para kazanabilmek için öncelikle profilinizi tamamlamanız gerekiyor. Sayfanın üst menüsünde Anket’ i tıklayın ve ardından Anket profili’ ni tıklayın. Profilinizi düzenlemek için talimatları izleyin.

Tüm doğru bilgileri girdikten sonra buradan ödeme yönteminizi ayarlayın. ySense şu anda Paypal, Payoneer , Skrill ve Tango gibi birçok ödeme yöntemi sunuyor.

3. Anketleri Tamamlayın.

Bu platformda gerçekten para kazanmak istiyorsanız anketleri mümkün olduğunca elinizden gelenin en iyisini yaparak tamamlamanız gerekiyor.

Sadece bir hesap açıp para kazanmayı düşünüyorsanız, yanılırsınız.

YSense ile para kazanmanın yolları
YSense ile para kazanmanın yolları

Bir anketi tamamladıktan sonra ödülünüzü anında alırsınız. Bazı durumlarda, anında değil, bu durumda kırmızı bir bayrak göreceksiniz.

İki tür anket vardır. Birincisi profilinize bağlı olarak davet eden anketlerdir. Bunları Anketleri’ i tıkladığınızda her zaman üstte bulabilirsiniz.

İkincisi Günlük Anket Yönlendiricileri olarak adlandırılır. Anketler’ i tıkladığınızda da bulacaksınız. 

4. Komple Nakit Teklifleri

Nakit teklifleri tamamlayarak ySense’ ten de para kazanabilirsiniz. Teklifler video izlemek, yeni ürünler denemek, web sitelerine kaydolmak, uygulama indirmek, farklı hizmetler kullanmak ve daha pek çok şeyden farklılık gösterir.

Burada tamamlamanız gereken birçok teklif var. Mümkün olduğunca tamamlamaya çalışın.

Buraya gitmek için ana sayfanızdaki nakit tekliflerini veya üst menüdeki teklifleri tıklayın. Ekran görüntüsüne bakın.

5. ySense Satış Ortaklığı Programı (Yönlendirmeler)

Bu, arkadaşlarınızı katılmaya yönlendirerek ySense’ ten para kazanmanın yollarından biridir. İyi olan şu ki, dünyanın herhangi bir yerinden arkadaşlara başvurabilirsiniz.

YSense’ e atıfta bulunduğunuz ve aktif hale geldiği her kişi için 0.10 $ veya 0.30 $ komisyon alırsınız. Kişinin nereden geldiğine bağlı olarak.

Ve daha fazlası, her anket, görev veya teklif için başvurunuz tamamlandığında % 20 ila % 30 komisyon alırsınız!

Çok sayıda insan tanıyorsanız bunlar kendi başına büyük bir fırsattır. WhatsApp, Facebook , Forumlar, e-posta listesi, SMS alın ve katılmak için insanlara gönderin.

Ne kadar aktif olurlarsa o kadar çok kazanırsınız. Tekliflere, anketlere ve görevlere katılır ve tamamlarlarsa siz de kazanırsınız.

YSense ile para kazanmanın yolları
YSense ile para kazanmanın yolları

Giriş yaptığınızda ySense ana sayfanızda, yönlendirme bağlantınızı kırmızı renkte bulacaksınız. Kopyalayın ve katılmak için arkadaşlarınıza gönderin.

Onlara ySense’ in nasıl çalıştığını açıklayın. Katılırlar ve aktif olurlarsa, ikiniz de kazanacaksınız.

Özet olarak, ne kadar aktif üye gösterirseniz o kadar çok kazanırsınız. Aktif olmayan kişilere başvurursanız, ySense’ in ödeme yapmayacağını lütfen unutmayın. En az 10 gün aktif olmalılar ve anketleri ve görevleri tamamlamış olmalıdırlar. Yani onları aktif kalmaları için teşvik de edebilirsiniz.

6. ySense Oyunları

Hesabınızın ana sayfasında oyunlar göreceksiniz. Para kazanırken aktif ve eğlenceli kalmak için mümkün olduğunca çok oyun oynayın

ySense hileleri; Bu platformun en önemli hilesi, mümkün olduğunca çok teklif ve anketi tamamlamaktır. Sonra tavsiye bağlantılarınızı kullanın. Mümkün olduğunca çok sayıda arkadaşı davet edin ve teklifleri tamamlamaları için onları teşvik edin.

Sonuç olarak da;

Görüldüğü üzere ySense zengin ve hızlı bir platform değil. Sadece güvenilir ve para kazanmak için iyi teklifler sunuyor. Tutarlı bir şekilde çalışırsanız gelir elde etmeniz çok mümkün. Sabırlı bir insan değilseniz bu platform sizin için olmayabilir. Anketler üzerinde görevlerinizi tamamladığınızda kazanç sağlayabilirsiniz.

Güncel Makaleler

Güncel Yorumlar