Free Porn
Ana SayfaE-Ticaretİnternetten Hızlı Para Kazanmanın En Hızlı 5 Yolu

İnternetten Hızlı Para Kazanmanın En Hızlı 5 Yolu

Yazar

Tarih

Kategori

İnternetten hızlı ve kısa sürede para kazanmak herkesin hayallerini süsler. Ama bunu sadece bir kaç kişinin başardığı düşünülür. Bence tamamen yanlış bir düşünce. İnternetten hızlı para kazanmak herkesin yapabileceği ve başarabileceği bir yoldur. Önemli olan ne yapmanız gerektiğini bilmektir.

7’den 70’e her yaş grubundan insan internetten para kazanabilir. Ben de size internetten hızlı para kazanmanın en etkili 5 yolunu göstermek istiyorum.

YouTuber olun!

1. YouTube’da Hesap Açın

Yapılan istatistiklere göre her yaş grubundan insan günde en az 10 dakikasını YouTube’da geçiriyor. Her gün milyarlarca kullanıcı YouTuberları izleyerek eğleniyor, yemek yapıyor veya tamir işleri yapıyor. Akla hayale gelebilecek her türde tamiratın yapılışını ya da yemeğin tarifini bulabilir ya da Everest’e tırmanan bir YouTuberı izlerken eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.

Sadece yaptığı günlük işlerini dahi YouTube kanalına koyarak milyonlarca izlenme oranı yakalayan binlerce YouTuber var. Aylık kazançları $40.000-$50.000’ı bulabiliyor. Benim yaptığım kanalı kimse izlemez diye düşünmeyin. Sadece annesinin yaptığı örgüden kazakları YouTube’a yükleyerek ayda 10.000-20.000 ₺ kazanan bir değil bir sürü YouTube kullanıcısı var.

Haydi şimdi hemen ilk videonuzu çekin ve yayınlayın. YouTube ile ilgili yazılarımız çok beğeni aldı. Aşağıdaki linklerden bu yazılara ulaşabilirsiniz.

2. Amazon FBA’de Sanal Mağaza Açın

Son 10 senedir insanlar alışveriş yaparken fiziki mağazalardan daha çok sanal mağazalar yöneldi. Özellikle uluslarası çapta Amazon, Alibaba ve ulusal çapta n11.com, hepsiburada.com gibi e-ticaret sitelerinin artmasıyla sanal mağazalarda da muazzam bir artış gözlendi.

Peki Amazon’da sanal mağazayı herkes açabiliyor mu? Cevabı net, kesinlikle! Herkes Amazon’da sanal mağaza açabiliyor. Hesap açmak gerekenler ise çok kolay bir şekilde tedarik edebileceğiniz şeyler:

1. Kredi Kartı
2. Telefon Numarası
3. Firma Kayıt Bilgileri
4. Birincil İrtibat Kişi Bilgileri

  • Kimlik bilgilerin (geçerli bir pasaport veya kimlik belgesi kullanabilirsin)
  • Doğum tarihi ve doğum yerin
  • Cep telefonu numaran

5. Banka Hesap Bilgileri

Sadece bu bilgiler ile sanal mağaza açmak çok kolay. Sizin için derlediğimiz Amazon üzerinden satış ile ilgili daha önce herhangi bir sitede göremeyeceğiniz detaylı bilgilere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Anket doldurun!

3. Anket Doldurun

İnternette hızlı para kazanmanın en hızlı yollarından birisi de anket doldurmaktır. Anket şirketleri internetin her yere yayılmasıyla birlikte internete de el attı. İsterseniz mobilden yani akıllı telefon üzerinden isterseniz bilgisayarınızdan anket dolurarark ek kazanç elde edebilirsiniz.

Anket doldurmayı ek gelir olarak görenler sabah işe giderken otobüste, işyerinde öğle arasında veya yemek molasında, şehirlerarası yolcuklarda koltuğunuzda rahatlıkla anket doldurabilirsiniz. Anket doldurmak için yapmanız gerekenler.

1. Geçerli bir email adresi
2. Profil Bilgileri

Hepsi bu kadar! Anket siteleri ile ilgili detaylı bilgilere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. Sizler için popüler ve çok kazandıran anket sitelerini derledik.

Yandex Tolokay’ya katılın!

4. Yandex Toloka’ya Katılın

Eğer internette hızlı para kazanma yolundaysanız Yandex Toloka tam aradığınız şey. Yandex Toloka size bütün platformlardan kullanım fırsatı sunuyor. Hemen üye olun.

Akıllı telefonunuzdan, tabletinizden ve bilgisayarınızdan Yandex Toloka’nın uygulamasına ya da web tarayıcısında Yandex Toloka’nın sitesine girerek görevler alabiliyorsunuz.

Yandex Toloka’da ne çeşit görevler geliyor? Hem bilgisayar başında hem de akıllı telefon kullanıcılarına yönelik olarak görevler mevcut. Uygulama ve bilgisayar üzerindeki görevler farklılık gösterebiliyor. Telefonda daha çok saha görevleri mevcut. Nasıl mı? Göreviniz, belirtilen adrese giderek organizasyonu bulmak, giriş koordinatlarını tespit etmek ve kurumu onaylayan fotoğraflar çekmek.

Bilgisayar üzerindeki görevlere örnek verecek olursak, fotoğraf ayıklama, ses kayıtlarını yazıya dökme… Yani kısaca internetten çok kazandıran görevler mevcut. Yandex Toloka ile ilgili detaylı yazımıza aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

5. ClixSense’e Üye Olun

ClixSense çoğu internet kullanıcısı tarafından anket sitesi olarak görülür. Aslında ClixSense anketle birlikte kullanıcılarına çok yönlü kazanç sağlamaları için bir çok yöntem sunuyor.

  • Anket doldurun
  • Ufak tefek popüler kültüre ait quizler çözün
  • Yeni çıkan uygulamaları akıllı telefonunuza yükleyin
  • Yeni çıkan oyunları oynayın
  • Figure Eight üzerinde görevleri yerine getirin

ClixSense diğer anket sitelerinden oldukça farklı yollarla kullanıcılarına senelerdir milyonlarca dolar kazandırdı ve kazandırmaya da devam ediyor. Adeta internetten ek kazancın mihenk taşı diyebiliriz.

ClixSense’e üye olmak için geçerli bir email adresi yeterli. Ardından profilinizi doldurarak gelecek görevlerin kapılarını açın. ClixSense’le ilgili detaylı yazımıza aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Güncel Makaleler

Güncel Yorumlar