Free Porn

Bitcoin

Yazar

Tarih

Kategori

Bu yazı yatırım tavsiyesi değildir!

Bitcoin bir aldatmaca mı yoksa tüm para birimlerinden tamamen bağımsız bir para birimi mi? Bitcoin tüm para birimlerini tarih sahnesinden silecek mi? Üzgünüm ama bu soruların cevapları burada değil.

Bitcoinden nasıl zengin olunur? Bitcoin hesabı nasıl açılır? Paramı nasıl transfer ederim? Güvenilir kripto para siteleri hangileri? Ama bu soruların cevaplarını verebiliriz.

“İnternetten nasıl para kazanılır?” ile ilgili yazılarımız büyük ilgi topladı. Fakat bu konumuz diğerlerinden konsept olarak biraz daha farklı. Nasıl mı? Diğer yazılarımız internetten nasıl para kazanılır, oturduğum yerden bilgisayar başında ek gelir nasıl elde edilir? Bu soruların cevaplarını veriyoruz. Bitcoin yazımızın kapsamı ise “Nasıl zengin olurum?” sorusuna cevap veriyor.

Bitcoin kripto para birimleri arasında en çok kazandıran ve en çok kaybettiren paradır

Bitcoinin Tarih Sahnesine Çıkışı

Bitcoinin tarihi ile ilgili makale ya da çok kapsamlı yazıları diğer internet sitelerinden bulabilirsiniz. Bu yazıda sadece bitcoinden zengin olmakla ilgileneceğiz. Fakat bitcoinin değerinin yükselişi ve inişi hakkında kısa bir bilgi vermek istiyoruz.

Bitcoin tarih sahnesine ilk çıktığından günümüze kadar hep yükselen bir grafik izlemiştir. Bu yükseliş özellikle 2017 yaz ayları ile muhteşem bir ivme kazandı ve aralık ayındaki trajik düşüşüne kadar sürdü.

bitcoin ile para kazanmak
bitcoin ile para kazanmak
Düşüş ne kadar trajik olursa olsun aslında Bitcoin hala tarihinin zirvesinde!

2017 Temmuz ayında $3000’dan Aralık ayında $19600’a kadar çıktı. Daha sonra ise kademeli olarak 2018 Aralık ayında bir trajik düşüş daha göstererek $3400’a kadar düştü ve yatırımcısını üzdü. Ama bitcoin şu anda $5150. Bu yazı da sizin için bitcoin çıkış ve düşüş oranına göre güncellenecektir.

Bitcoin ile yatırım yapmak için öncelikle kısa sürede kazanç sağlamak için neye ihtiyacınız var? İnternet üzerinde twitter ve instagram üzerinde para almadan yatırım tavsiyesi veren bir çok kullanıcı var. Bu adresleri takip ederek bitcoinin çıkış ve iniş değerlerini bir kaç hafta öncesinde tahminde bulunabilirsiniz. Bitcoinin değeri $ Amerikan Doları üzerinden olduğu için doğal olarak çıkış ve inişler muazzam oluyor. Bir anda zengin olabilirsiniz.

Ne Kadar Kazanabilirim?

2018 Aralık ayında $3400’dan bir BTC (Bitcoin) alsaydınız şu 2019 Nisan ayında $5150 değerinde bir BTC’niz oluyordu. Yani karınız Amerikan Doları olarak $1750, Türk Lirası olarak ₺10000’nız oluyor. Grafikleri doğru okuyarak iniş ve çıkışlardan muhteşem kar elde edebilirsiniz.

Nereden Bitcoin Alabilirim?

Güvenilir Türk kripto para siteleri üzerinden Bitcoin almak mümkün. Siteler üzerinden kullanıcı hesabı açıyorsunuz. Banka hesabınızdan sitenin banka hesabına yani kripto para hesabınıza Türk Lirası yüklüyorsunuz. Ardından yüklediğiniz lira kadar BTC sahibi oluyorsunuz. BTC sahibi olduğunuz artık çok uzun bir kripto adres koduna sahip bir kullanıcı adresiniz oluyor.

Güvenilir kripto para siteleri hangileri?

Güvenilir bir site adresi vermek gerçekten çok kolay olur. Fakat güvenilir bir adresi sizin bulmanız kripto para işlemlerini hem öğrenmeniz açısından hem de deneyim açısından daha uygun olacağını düşünüyoruz.

Bitcoin Güncel

Bitcoin şu anda $9000 civarında ve yaz süresince bu şekilde gidecek gibi gözüküyor. Bu senenin sonunda tekrar 2000 dolarlar seviyesine gelir mi? Yatırımcısına çok para kazandırır mı?

Güncel Makaleler

Güncel Yorumlar