Ana Sayfa Dijital ySense’den Nasıl Para Kazanılır?

ySense’den Nasıl Para Kazanılır?

Yazar

Tarih

Kategori

ySense

Evden para kazanmak çok kolay. İnternetten Para Kazanmanın Yolları’ndan bir tanesi de ClixSense’dir.


Ankete hemen başlayın!

ySense’de anket doldurarak, görevleri yerine getirerek, mobil ya da pc oyunları oynayarak ve uygulama yükleyerek para kazanmak çok kolay.

Bunları yapmak için Clixsense’e üye olmanız gerekiyor. Üstelik Clixsense’e üye olmak çok kolay, bunun için bir mail adresi yeterli.

ySense menüsü ile kullanıcılara büyük kolaylık sağlıyor.

ySense Menu

Üye olduktan sonra ana sayfasında üyelik bilgileriniz görebilirsiniz. “Surveys” yani “Anketler” seçeneği altında günlük ya da anlık anketleri, “Offers” yani “Teklifler” seçeneği altında anketler ya da siteye ait özel teklifleri, “Tasks” yani “Görevler” seçeneği altında küçük görevleri bulabilirsiniz.

Clixsense’in ayrıca günlük ya da saatlik gelen anket/görev uyarılarını takip edebileceğiniz Google Chrome eklentisi bulunuyor. Bu eklenti üzerinde kazancınızı dolar olarak izleyebileceğiniz sayaç var.

ySense’in bir de affiliate programı bulunuyor. Yani arkadaşlarınız sizin linkinizi kullanıp üye olursa siz de arkadaşınızın yaptığı her anketten ve görevden komisyon alıyorsunuz. Ne kadar çok kişiyi üye yaparsanız o kadar çok kazanıyorsunuz.

Clixsense bonus sistemi siz kazandıkça daha fazla kazanmanız için yardımcı oluyor.

Anketler ve görevler ile alakalı aklınıza takılan soruları menüdeki forum sayfasından cevaplayabiliyorsunuz. Forum sayfası her görev ve anket tipi için oldukça ayrıntılı bir şekilde hazırlanmış. Kullanıcılar tarafından sorulan sorular diğer kullanıcılar tarafından ya da admin tarafından cevaplanıyor.

Günde 50 Lira Kazanmak İster Misiniz?

Anketleri dürüst olarak cevaplarsanız hesabınıza günlük anket gelme şansınız artıyor. Günde en az 50 lira kazanabilirsiniz.

Görevlerden kazandığınız parayı banka hesabınıza gönderebilirsiniz. Bu işlemi yapmak için üç adet ödeme seçeneği bulunuyor. Diğer bir yazımız olan Yandex Toloka ile nasil para kazanılır çok beğeni topladı.

Güzel kazançlar.

Güncel Makaleler

GERÇEK ZENGİNLİK YARATMAK İÇİN KULLANABİLECEĞİNİZ 30 PASİF GELİR FİKRİ

30 PASİF GELİR FİKRİ Pasif gelir çok aranır ve sıklıkla yanlış anlaşılır. Pasif gelir akışları, açık bir yatırım ve başlangıçta çok fazla beslenme gerektirir. Bir süre ve...

İnternette Başarılı Olmak-2020

İnternette Başarılı Olmak: Online Para Kazanmanın Püf Noktaları Çevrimiçi Başarılı Olun Günümüzde bağlantılı bir dünyada yaşıyoruz. Akıllı telefonlarla birlikte internet, farklı araçlar iş yapma şeklini değiştirdi. Web...

LetGo’dan nasıl para kazanılır?

LetGo'da nasıl para kazanılır? Letgo nedir? Letgo, kullanıcıların yerel olarak başkalarından alışveriş yapmasına, satmasına ve diğerleriyle sohbet etmesine olanak tanıyan bir web sitesi ve uygulama sağlayan...

Affiliate Marketing 15 İpucu: 2020 Yılında Affilate Marketing Nasıl Yapılır?

2020 Yılında Gelirleri Artırmak için 15 Eyleme Dönüştürülebilir Affiliate Marketing (Ortaklık Pazarlama) İpuçları İçindekiler Bu 15 işlem yapılabilir ipucunu okuyalım. 1. Sadece bir şey tanıtmak değil 2....

Güncel Yorumlar