Free Porn
Ana SayfaInstagramİnstagram'dan Para Kazanmanın 7 Yolu

İnstagram’dan Para Kazanmanın 7 Yolu

Yazar

Tarih

Kategori

İnstagram’dan para kazanmanın çok ama çok mümkün olduğunu söylesem ve hatta bunun tek yolu yoktur desem ne dersiniz? Yıl 2020 arkadaşlar.

Instagram'dan Para Kazanma
Instagram’dan Para Kazanma

Büyümekte,gelişmekte ve kazandırmakta olan en güzel platformlardan biri de kesinlikle instagram.Yani şöyle diyeyim çevrimiçi para kazanmak isteyenler için instagram tam bir altın madenidir.Başlıyorum o halde.Dediğm gibi instagramdan para kazanmanın bir kaç yolu var.

1-Sponsorlu gönderiler yayınlayın.

2-Marka elçisi olun

3-Satış ortaklığı bağlantıları kurun

4-Kendi ürünlerinizi ya da dijital ürünler satın

5-Görsel içerik oluşturarak fotoğraflarınızı satın

6-Sosyal medya pazarlama hizmetlerini kullanın

7-İşletmeler için alt yazılar yazın

Şimdi bu yolları sizi sıkmadan detay vererek açıklayayım.

1-Sponsorlu gönderiler yayınlamak.Şöyle ki markalar ürünlerinin pazarlamasını yapmak için etkili kişilerle ortak olma eğilimi gösterirler.Sizin bu durumda yapmanız gereken kitlenizi,takipçilerinizi çok iyi bilmenizdir.Sizin kitleniz kim,nelerden hoşlanırlar,hangi reklam ya da içerik onların dikkatini çeker?hangi marka senin kitlene uygun? gibi soruların yanıtlarını net olarak bilmeniz gerekiyor.

Öyle deme içinden peki şimdi ben bu sponsoru nereden bulacam diye? Cevabını vericem birazdan.Senin için yazıyorum  bu yazıyı sevgili okurum.

-Markalar kitlenizi hedef pazarları ile karşılaştırıyor olacak.Ne kadar net olursan senin için o kadar iyi olacak.

-Güven oluşturarak kitlenizi büyütün

-Markalarla ortak olun

-Tamamen şeffaf olun

2-Marka elçisi olun.Sponsorlu yayınlarla instagramda kaliteli bir pazarlama ağı oluşturursunuz.Ancak çoğu marka uzun vadeli reklam vermeniz için size güvenmek ister.Ve bu nedenle onları doğru tanıtabilecek marka elçileri ararlar.Onlara güven verin.

3-Satış ortaklığı bağlantıları kurun.Bu strateji tamamen farkındalığı yaymakla ilgilidir.Şöyle ki takipçileriniz ürünü satın aldığında para kazanırsınız.Herhangi bir ürün üretme ve o siparişi kargolamak size ait değildir.Siz işin reklam ve pazarlama kısmında rol oynuyorsunuz.Yani kısaca reklamını yaptığınız ürün ile ilgili bir bağlantı ve promosyon kodu oluşturuyorsunuz.Her satış için bir ücret ve yüzde pay alıyorsunuz.

4-Kendi ürünlerinizi ya da dijital ürünler satın.Pazarlamanın gerçekleri ve e-ticaret kapsamına giren bir durumla karşı karşıyasınız burda benden demesi.Hem eğlenceli hem üretmeli bir süreç.Çünkü kendi markanızı satıyor olacaksınız.Zaten bir işletmeniz de varsa instagramda satış yapmak için beklemeyin.Harekete geçin çünkü kazanacaksınız.Eğer bir işletmen yoksa diyekeceklerim şunlar:

-ürününü hayal et

-ürününü oluştur

-İnstagram hesabını alışverişe açık olacak bir şekilde ayarla

-e-ticaret alt yapını oluştur

-siparişini hemen oluştur

-ürünlerini güvenle gönder

Dijital ürün satabilirsiniz.Mesela;Dropshipping,yani hiç stok tutmadan,ürüne eliniz bile değmeden satışını yapacağınız bir yöntem.Sizin amacınız burada ürünü satmak.Tedarikçi ürünü depodan alır müşterinizin kapısına kadar gönderir.Burada depolama,paketleme ve nakliye tedarikçiye aittir.

5-Görsel içerik oluşturarak fotoğraflarınızı satın.İnstagram tamamen görsel içeriği kapsayan bir platformdur.Kaliteli çekilmiş bir fotoğrafı instagram üzerinden pazarlayıp satabilirsiniz.Posterler,animasyon ve video satabilirsiniz.Burada kendinizi sadece fotoğrafçılık ile sınırlamamanız.Bu alanda neleri keşfetmeniz ve öğrenmeniz gerekiyorsa hepsine göz atmanızda fayda var.Fotoğraf çekerken de orjinal ve yalın olmaya da dikkat edin derim.

6-Sosyal medya pazarlama hizmetlerini kullanın.Bussines instagrama göre bu platformda 25milyondan fazla işletme 2milyondan fazla reklam veren var.Bu yüzden markalar profesyonel bir yardıma ihtiyaç duyuyorlar.Bu durumda da sosyal medya pazarlama hizmetleri büyük rağbet görüyor.Burada ;

-ürünleri tanıtmak

-hedef kitleye ulaşmak

-satışları artırmak hedefleniyor.

7-İşletmeler için alt yazılar yazın.Günümüzde küçük işletmelerin %91 i sosyal medya pazarlamasına daha fazla zaman,çaba ve para harcıyor.Bu nedenle çoğu zaman işlerinin ilerlemesi için çok fazla ücret ödemeden alt yazı yazabilen kişiler bulmak isterler.

İşte sizin alt yazılarınız ne kadar ilgi çekici ve yaratıcı olursa potansiyel müşteri çekebilirsiniz ve tam zamanlı bir iş teklifi alabilirsiniz.

Evet arkadaşlar buradaki anafikir ürününüzü bulmak ve gelirinizi artırabilmek için hizmetlerinizi tanımaktır.

Ve şunu da belirteyim instagram için harcanan zaman her yıl %80 oranında artıyor.300 milyon instagram hesabı her gün instagram hikayeleri kullanıyor.Ve her ay 1 milyar kullanıcı aktif.

Güncel Makaleler

Güncel Yorumlar