Ana SayfaDijitalİnternetten Para Kazanmanın 6 Yolu

İnternetten Para Kazanmanın 6 Yolu

Yazar

Tarih

Kategori

ev organizatörlüğü ile para kazanmak
ev organizatörlüğü ile para kazanmak

1-Ev Organizatörü Olun:

Bazı kişiler düzenli ve yorucu iş temposu nedeniyle ev işlerine yetişemezler. Eğer siz düzenli biriyseniz, evi derleyip toplamak sizin için çok basit ise böyle insanlara ev organizatörü olarak yardımcı olarak kazanç sağlayabilirsiniz.
Yapmanız gereken şey, organizasyon şirketiniz olmasa da başka bir şirkete aracı olmak sizin için hem başlangıç hem de kolaylık sağlar.

2-Dropshipping:

Son zamanlarda büyüyen stoksuz ticaret işi ciddi kazançlar elde ettirmeye
devam ediyor. Dropshipping sıfır maliyetle satış yapmanızı sağlayan bir e-ticaret modelidir.
Buradaki mantık şudur; toptancıdan aldığın ürünü kendi sitende veya açık artırma
sitelerinde üzerine kar payını da ekleyerek satmandır. Ürün stoklama yoktur.
Herhangi bir ürün satmadan ödeme yapmana gerek yoktur. Siz hangi firmanın ürününü satmak istiyorsanız onu sitenize eklersiniz, müşteri ürünü aldığında kargo ve teslimat da tamamen üreticiye ait olur. Siz ürünün üzerine koyduğunuz kar payı ile kazanç sağlarsınız.

3-Dolar Alıp Satın:

Dolara yatırım yapmanın mantığı şöyle ilerler; düşükken alırsın yükseldiğinde satarsın. Burada doların ne zaman düşeceğini ne zaman yükseleceğini anlıyor olmanız ve doların ne gibi durumlardan etkilendiğini bilmeniz gerekiyor.
Bunu anlamak için de profesyonel iktisatçı olmanıza gerek yoktur. Yatırım yapmayı öğreten videoları izlemeniz yeterli olacaktır.

4-Belirli Bir Alana Yönelik Blog Açın:

Ücretsiz servislerle ve WordPress sitenizi kurarak kendi blogunuzu açabilirsiniz.Dikkat etmeniz gereken nokta ise belli bir alana yönelik olmasıdır. İnsanların ilgi duydukları alanları bulup uygun ve akıcı bir üslupla onlara güven vermelisiniz. Yazılarınız faydalı olmaldır. Bunları blogunuza gelecek insanı sıkmadan okutabilmelisiniz. Peki siz içeriğinizi ürettiniz.İnsanlar beni nasıl bulacak diye soruyorsunuz değil mi? Hedef kitlenize nasıl ulaşacağınıza dair araştırmalar yapmalısınız.Bu konuda bir çok faydalı içerik bulabilirsiniz. Google blog bu konuda neler yapmanız gerektiğine dair bir çok faydalı bilgi sunmaktadır.

5-Altın Alın Satın:

Atalarımız zamanından süregelen güvenilir özelliği ile değişmeyen en bilinen yatırım aracımız altındır.Hatta yastık altı denen şekilde muhafaza edilip bozdurulduğu çok olmuştur.Ve hatta günümüzde bile geçerliliğini korumaktadır.
Forex piyasası, Viop, bankalardaki altın hesapları altın yatırımı için farklı yatırım yollarıdır.
Affiliate Marketing ile internetten para kazanmak
Affiliate Marketing ile internetten para kazanmak

6-Affiliate Marketing Yapın:

Bu yöntem satış ortaklığı olarak da bilinir. Ve bir çok yöntem, vardır. Burada mantık şudur; marka ürününü satma ve pazarlama konusunda ona aracı olmanızı istemektedir. Siz de bu ürünü hedef kitle müşterilerine ulaştırırsınız.
Aslında iki yöntem vardır:
-Siz bir blog ya da web sitesi açarsınız. Ve böylece müşteriniz sizi bulmuş olur.Sitenizde
referans kodları olur ve insanlar bu linklere tıklayarak ürüne ulaşabilirler.
-Müşteriyi siz bulursunuz. Sosyal medya üzerinden formlar veya mesajlarla müşterilerinize
ulaşabilirsiniz. Sizin referansınızla ürünlere ulaşmasını sağlarsınız.

Güncel Makaleler

Güncel Yorumlar