Free Porn
Ana SayfaBorsa6 Farklı Metot ile İnternetten Para Kazanma

6 Farklı Metot ile İnternetten Para Kazanma

Yazar

Tarih

Kategori

1-Sesli ve Elektronik Kitap Hazırlayın:

ebooktan para kazanma
ebooktan para kazanma
Ne olursa olsun okumayı ve yazmayı seviyorsanız bu iş tam size göre diyebilirim.Bir sesli ve e-kitap hazırlayabilirsiniz. Bunları da ilgili platformlarda satarak kazanç elde edebilirsiniz. Ciddi bir emek gerektirdiğini de söylemeden geçemeyeceğim.
İnsanların ilgisini çekebilmelisiniz. Bunun haricinde mevcut olan kitapları da düzgün ve akıcı bir dil ile sesli okumalarla çeşitli platformlara sunarak kazanç sağlayabilirsiniz.Audible gibi platformlardan araştırma yaparak kazanç sağlamaya başlayabilirsiniz

2-Borsada Temettü Ödeyen Hisseleri Alın Satın:

Hisse senedi alıp satmak kazançlı yatırımlar arasında kendi gösterir.Temettü de kar payı ödemesidir. Şirketler bir kısım karlarını yatırımcılar ile paylaşmak isterler.Ve sonunda da kar payı ödemesi yapacaklarını duyururlar.
Hissenin temettü öncesinde 10 liradan kananış yaptığını düşünelim. Dağıtılacak temettü 20 kuruştur.Ve dağıtım sonrasında hisse 9.80 lira fiyatla işleme başlayacaktır. Yani sadece temettü için hisse senedi almak çok da mantıklı olmaz.Elinizde o hisseyi tutarak da kazançlı çıkabilirsiniz.

3-Kripto Coin Alıp Satın:

Bitcoin ile tanıdığımız kripto coin şu zamanda kazançlı bir yatırım aracıdır. Resmi olarak kabul edilmese de bir çok kişinin yatırım yaptığını görüyoruz. Bu varlıkları iyice tanıyıp mantıklarını anlamazsanız dolandırılabilirsiniz. Tanınmış olan ve güven veren kripto coinleri almanızda fayda var.
Bu yatırımda da düşükken alıp yükselişe geçtiğinde satışı yapılır. Ama bu varlık şu anda yasal olmadığı için diğer piyasalardan farklı işlemlerden geçmektedir. Bu nedenle son derece titizlikle araştırıp girmenizde fayda var.

4-İyi Bir Fikriniz Varsa Youtube Kanalı Açın:

Youtube kanalı açmanın çok da basit olduğunu söyleyemem. Çünkü içeriğiniz çok önemlidir. Sağlam bir fikriniz varsa ve dikkat çekebileceğinize inanıyorsanız Youtube kanalı açabilirsiniz.
Ve bir yeteneğiniz varsa hiç durmayın ve hemen bir youtube kanalı açarak işe koyulun. İnsanları sıkmadan,güven vererek ilerleyip daha fazla aboneye ulaşabilirsiniz.

5-Mısır, Buğday, Pamuk Alın Satın:

Viop ile Mısır, Buğday ve Pamuk alım satımı
Viop ile Mısır, Buğday ve Pamuk alım satımı
Tüm bu ürünlerin ortak noktaları tarım ürünleri oluşlarıdır.Ve hepsi tarımsal emtiadır ve finansal piyasalarda alınıp satılarak kar yapılır. Özellikle Forex ve Viop gibi piyasalarda bu ytarımsal emtiaların satışından ciddi bir kar yapılır.
Fiziki ve somut olarak elinizde bulundurmanıza gerek yoktur. Burda kazandıran
nokta fiyat değişimleridir.

6-Viop’ta Vadeli İşlem Yapın:

Açılımı Vadeli işlem ve opsiyon piyasasıdır. Borsa İstanbul altında faaliyet gösteren kaldıraçlı bir sistemdir. İşlemlerinizi türev araçlarla yaparsınız ve böylece risklerden de korunursunuz. Vadeli işlem sözleşmeleri ile işlem yapılan Viop’ta borsa endeksleri, döviz, altın, hisse senetleri gibi araçlarla işlem yapabilirsiniz.
Fiyatların düşme riskine karşı koruduğu için güvenilir yatırımda en çok tercih edilen alanlardan biridir diyebiliriz. Ve burada deneme hesaplarını da sanal para kullanarak piyasanın size göre olup olmadığını,kazanıp kazanamayacağınızı deneyebilme ve öğrenebilme imkanı da bulabilirsiniz

Güncel Makaleler

Güncel Yorumlar