Free Porn
Ana SayfaFiverrMikro İşler Yaparak Para Kazanmak-2020: Online Para Kazanma Yöntemleri

Mikro İşler Yaparak Para Kazanmak-2020: Online Para Kazanma Yöntemleri

Yazar

Tarih

Kategori

Mikro İşler Yaparak Para Kazanmak

Serbest çalışma genç neslin birinci önceliği haline geliyor. Hepimiz kendi patronumuz olmak ve stressiz bir hayat yaşamak istiyoruz.

Son teknoloji ve kolay erişim, serbest çalışmayı 5-6 yıl öncesine kıyasla çok daha basit hale getirdi.

Serbest çalışma, insanların becerilerini kullandıkları ve diğer insanlara işlerini ucuz bir fiyata yapmalarına yardımcı olan büyük bir iş olarak gelişti. Gibi İşler serbest yazma , düzenlemegrafik oluşturma, pazarlama birçok platformda mevcuttur.

Bloglama ve hala online para kazanmaya çalışıyorsanız, o zaman bu para çevrimiçi yapmak için bazı harika yollar bilmek için en iyi yerdir.

Mikro işler yapmak, becerilerinizle çevrimiçi para kazanmanın en kolay yollarından biri haline geldi ve evde oturarak hayatınızın tadını çıkarabilirsiniz.

Hindistan’da bir dizi öğrenci ve ev kadını, çevrimiçi personel platformlarından çalışma sağlayan serbest çalışanlar olarak kariyer seçerek evden iş yapıyor.

İnternetten Para Kazanmak-4
İnternetten Para Kazanmak-4

Bu web siteleri, boş zamanlarında mikro iş yapabildikleri ev hanımları için çevrimiçi para kazanmanın en iyi yoludur. Bunlar çok fazla zamana ihtiyaç duymayan işlerdir, bu yüzden sadece 1 saat içinde çok fazla iş verebilirler.

Yurtdışında oldukça popüler olan bu işler belirli siteler üzerinden yapılıyor. Açık bir pazar yeri olarak düşünebilirsiniz. Grafik tasarım yeteneğiniz varsa logo yapımı, banner yapımı, içerik yazabiliyorsanız(dil çok fark etmiyor, hepsinin bir alıcısı oluyor genelde) ürettiğiniz yazılarla, animasyon videolarla, seslendirme yaparak, işletmeler için rapor hazırlayarak, araştırma yaparak mikro işler almanız ve para kazanmanız mümkün.

Freelance çalışmak olarak kıyısından köşesinden bir tanımlama yapabiliriz. Bunun için yurtdışında, Fiverr, Upwork, Dijitalmarket; Türkiye’de ise Bionluk, Sadeceon, Uzmankirala bulunuyor. Türkiye’de yine kolay erişebileceğiniz, iş hacmi olan diğer platformlar ise webmaster forumları. R10, WMAracı, Donanımhaber gibi forumlar üzerinden de mikro işler alıp para kazanabilirsiniz.

İnternetten Para Kazanmak-4
İnternetten Para Kazanmak-4

Mikro işler yaparak çevrimiçi para kazanabileceğiniz yerler.

Bunlar, dünyanın her yerinden insanların evden çalışarak çevrimiçi para kazanmak için kullandıkları en iyi mikro iş sitelerinden biridir.

1. Fiver

Fiverr’i her şeyden çok seviyorum.

Bu, insanların becerilerini 5 $ ‘da sattığı bir pazar yeridir ve çevrimiçi / çevrimdışı çalışmalarınızdan herhangi birini sadece 5 $’ da yapabilirsiniz. Buna GIG diyorlar, bu yüzden Fiverr’den bir şey satın aldığınızda teknik terimlerinde GIGS satın alıyorsunuz.

Fiverr’e katılmak tamamen ücretsizdir ve hizmetlerinizi 5 $ olarak listeleyebilirsiniz. Fiverr ile satacağınız her konserden 1 $ tutacaklar, basit olarak söyleyebiliriz; komisyon olarak $ 1 tutarlar.

Sosyal medya, grafik tasarım, video ve animasyon, yazma, reklam, bina geri bağlantıları, blog yorumlama, logo tasarımı, kartvizitler, SEO, kopya yazma ve çok daha fazlası ile ilgili birçok konser olduğu için bu, internet pazarlamacıları için en iyi yerdir. Sadece herhangi bir çevrimiçi çalışmayı adlandırın ve sadece 5 $ ile hizmet sunan insanlar bulacaksınız.

Profilinizi Fiverr üzerinden kolayca oluşturabilir ve hizmetlerinizi sunmaya başlayabilirsiniz. Hizmet satmaya başladıktan sonra müşterinizin yanıtlarına göre hizmetinizi derecelendirir. Böylece Fiverr birinci seviye satıcı, ikinci seviye satıcı ve en yüksek puan alan satıcı yaptı. İyi seviyelerden herhangi birine ulaştığınızda, daha fazla satış almaya başlayacaksınız.

İnternetten Para Kazanmak-4

2. Upwork:

Bence, Upwork bugün online para kazanmanın kesinlikle en kolay yoludur, özellikle de yeni başlayanlar için en iyi serbest yazı işlerini arıyorsanız. Kelimenin tam anlamıyla keşfedilmeyi bekleyen bir iş ödeme hazinesidir!Çok basit bir ifadeyle, Upwork, serbest çalışanların (birçok endüstride) müşterilerle bağlantı kurmasını sağlayan bir platformdur. Bunu, başka türlü erişemeyeceğiniz müşterilere doğru yönlendiren yardım eli olarak düşünün.Gerçekten, Upwork’ü geleneksel serbest çalışmaya kıyasla kullanırken tek fark, tüm projelerinizi ödemeler, sözleşmeler ve mesajlar da dahil olmak üzere tek bir uygun platformda yönetmenizdir. Deneyimlerime göre, bu, özellikle yeni başladığınızda, serbest serbest bırakma sürecini basitleştirir!

3. DijitalMarket:

DigitalMarket 1 numaralı seçimimizdir . Bu platformda tasarım, dijital pazarlama, e-kitap, içerik yazma, Facebook reklamları, Analytics ve dijital pazarlama alanında yapabileceğiniz hemen hemen her şey gibi çeşitli hizmetler satabilirsiniz.

Bu platformu alıcının bakış açısından kullanacaksanız, bu size çeşitli kategorilerden satıcıları seçme özgürlüğü verir.

4. Bionluk

Bionluk ile evden internet ile para kazanmak mümkün. Sitenin amacı hem iş arayanlara hizmet etmek hem de işlerini yaptırmak isteyen kişilere hizmet vermek. Sitede video ve animasyon işleri, internet reklamcılığı işleri, grafik tasarım ve yazılım işleri gibi bir çok kategoride işinde uzman kişileri bulmak mümkün oluyor.

Bionluk ile internetten para kazanmanın yollarından bahsedeceğimiz bu konuda ilk önce kısaca Bionluk sitesinden bahsedelim. Bionluk sitesi freelance iş yapan kişilerin olduğu bir platform. Bu platformda internet üzerinden iş yaptırmak isteyen kişiler 10 liradan başlayan ücretlendirmeler karşılığında işlerini online olarak yaptırabiliyorlar.

Bionluk ile evden internet ile para kazanmak mümkün. Sitenin amacı hem iş arayanlara hizmet etmek hem de işlerini yaptırmak isteyen kişilere hizmet vermek. Sitede video ve animasyon işleri, internet reklamcılığı işleri, grafik tasarım ve yazılım işleri gibi bir çok kategoride işinde uzman kişileri bulmak mümkün oluyor.

İnternetten Para Kazanmak-4

Bionluk Sitesi Komisyon Oranı

Bionluk sitesi iş arayan ve işveren iki tarafı buluşturarak iş yapmalarını sağlıyor. Sitenin bu işten kazancı ise komisyon almak. Örneğin 10 liralık bir işten 2 lira komisyon alan firma geri kalan tutarı hesabınıza yatırıyor. Kısaca Bionluk sitesinden günde 100 liralık iş alırsanız hesabınıza 80 lira yatıyor.

Bionluk ile Para Kazanmanın Yolları

Bu platformda yapılan işlerin bir kısmı;

  • Makale ve Çeviri Hizmetleri
  • Grafik ve Tasarım İşleri
  • İnternet Reklamcılığı İşleri
  • Yazılım Kategorisi
  • Ses ve Müzik Kategorisi

Ciddi mikro işleri yaparak online para kazanmak istiyorsanız o zaman ben sizin için en iyi seçenek listeledi hangi hizmet sunmayı deneyebilirsiniz. Herhangi bir hizmet satmak istemeseniz bile, bu mikro iş sitelerini bir alıcı olarak kullanabilir ve işlerinizi çok daha ucuz bir fiyata dışarıdan temin edebilirsiniz.

 

Güncel Makaleler

Güncel Yorumlar