Free Porn
Ana SayfaDijital10 Metot ile İnternetten Para Kazanma

10 Metot ile İnternetten Para Kazanma

Yazar

Tarih

Kategori

10 metot ile internetten para kazanma-2
10 metot ile internetten para kazanma

1. Blog Yazma

Bir hobi, ilgi ve tutku ile başlar ve yakında blog yazmak birçok blogcu için bir kariyer seçeneği haline gelir. Ülkede bir dizi tam zamanlı blogcu var. Bir blog başlatmanın iki yolu vardır: WordPress veya Tumblr aracılığıyla yatırım gerektirmeyen bir blog oluşturabilir veya kendi kendine barındırılan bir blog’a gidebilirsiniz.

İkincisi durumunda, alan adı ve sunucu barındırma alanı için para harcamanız gerekecek ve bu da yılda ₺3.000-5.000 arasında mal olabilir. Kendi kendine barındırılan blogların, web sitenizin öğelerini ve işlevlerini özelleştirmenizi sağlayan ek bir avantajı vardır. Birincisi durumunda, servis sağlayıcı tarafından sunulan araçlar ve eklentiler ile barışmanız gerekir.

Bloglardan reklamlar, ürün incelemeleri vb. Yoluyla para kazanabilirsiniz. Ancak unutmayın, blog oluşturma yoluyla kazanmak da çok zaman ve çaba gerektirebilir. Bazıları için, blog yoluyla kazanmanız yıl kadar sürebilir.

2. YouTube

Bloglar ve içerik yazma yoluyla düşüncelerinizi azaltmakta rahat değilseniz, video sunumu oluşturmak için kameranızı kullanın. YouTube kanalınızı oluşturun, videolar yükleyin ve onlardan para kazanmaya başlayın. Video oluşturmak ve başlamak istediğiniz bir kategori veya konu seçin, ancak bunun birçok insanı ilgilendirecek bir konu olduğundan emin olun. Yemek şovlarından politik tartışmalara kadar her şey YouTube’da birçok katılımcı bulabilir. Blog ile benzer bir modelde çalışan bir YouTube kanalı oluşturmanız gerekir. Kanalınızı popüler hale getirdikçe ve abone sayısı arttıkça, kazanma potansiyeliniz de artacaktır. Bir ödeme her bin görüntüleme için geçerlidir.

YouTube’dan para kazanmak YouTube özel sayfamızdan yardım alabilirsiniz.

3. Kindle eKitap

Kitap yazmak ilginizi çekiyorsa, sahip olduğunuz bir seçenek e-Kitapları ve kağıt kapaklı kitapları Kindle Direct Publishing ile kendiniz yayınlamak ve Amazon’da milyonlarca okuyucuya ulaşmaktır. Yayınlama 5 dakikadan az sürer ve kitabınız 24-48 saat içinde dünya çapındaki Kindle mağazalarında görünür. ABD, Kanada, İngiltere, Almanya, Hindistan, Fransa, İtalya, İspanya, Japonya, Brezilya, Meksika, Avustralya ve benzeri müşterilere satışlarda yüzde 70’e kadar telif hakkı kazanılabilir. Kişi haklarının kontrolünü elinde tutabilir ve kendi liste fiyatlarını belirleyebilir ve ayrıca istediği zaman kitaplarında değişiklik yapabilir. BooksFundr ve Pblishing.com, kitabınızı yayınlayıp para kazanabileceğiniz diğer iki yerdir.

4. Anketler, aramalar ve incelemeler

Çevrimiçi anketlere katılmak, çevrimiçi arama yapmak ve ürünler hakkında yorum yazmak için para sunan birkaç web sitesi vardır. Krediyi almak için kişinin banka bilgileri de dahil olmak üzere belirli bilgileri açıklaması gerekir. Bu yüzden bu rotayı azami dikkatle kullanmalısınız. Hatta bazıları projelerde çalışmadan önce kendilerine kaydolmanızı isteyebilir. Bu tür projelerde en önemli dikkat, gerçek olamayacak kadar iyi görünen para sunan web sitelerinden uzak durmaktır. Birçoğu bir aldatmaca olabilir gibi web sitesinin itibarını değerlendirirken dikkatli olun. Çoğu site, yalnızca aracılara verilmiş olabilecek çek ödemelerinin kopyalarını gösteren işletmeleri teşvik eder.

5. Sanal asistanlık

Evdeki tüm kurumsal şeyleri yapmak bir sanal asistanın (VA) yaptığı şeydir. VA’lar temel olarak müşterileriyle uzaktan çalışır ve işlerinin kendilerini idare etmek için çok meşgul oldukları yönlerini yönetir. Sanal asistan olarak çalışırken, çalışan olarak çalışabilir veya kendi işinizi kurabilirsiniz.

VA’lar, şirketlere, işletmelere ve girişimcilere idari destek sunan yetenekli, ev tabanlı profesyonellerdir. Başlıca çalışma alanlarından bazıları telefon görüşmeleri, e-posta yazışmaları, internet araştırması, veri girişi, randevu planlama, düzenleme, yazma, defter tutma, pazarlama, blog yönetimi, redaksiyon, proje yönetimi, grafik tasarım, teknik destek, müşteri hizmetleri, olay planlama ve sosyal medya yönetimi.

VA olmak, niteliklerinize bağlı olarak bir dereceye kadar eğitim veya brifing gerektirebilir. Ancak, iyi iletişim becerileriniz varsa ve MS Office gibi uygulamaları kullanabiliyorsanız, Elance.com, 7/24 Sanal Asistan, Yardımcı Maç, eaHelp, Freelancer, FlexJobs, Saat Başı Kişi, Uassist.Me, Upwork, VaVa Sanal Asistanları, Sanal Personel Bulucu, Dünya Çapında 101, Ziptask, Zirtual vb. Bir VA beklediğimden kazançları saatte ₺40-50 arasında.

6. Tercüme

İngilizce dışında bir dil bilmek, ekstra para kazanmanıza bile yardımcı olabilir. Bir belgeyi bir dilden diğerine çevirmeyi gerektiren çeviri projeleri sunan birkaç web sitesi vardır. Bu, İspanyolca, Fransızca, Arap, Almanca veya İngilizce’ye giden veya İngilizce’den gelen başka bir dili içerebilir.

Birçoğu için bu, işi oldukça zaman alıcı hale getirebilir ve bu nedenle dünyanın her yerinden çevrimiçi olarak çevirmenleri işe alırlar. Freelancer.in, Fiverr.com, worknhire.com veya Upwork.com gibi birçok web sitesi size profesyonel bir çevirmen olmak için bir platform sunmaktadır.

Bilgisine sahip olmayan veya projelerini kendi başlarına tamamlayacak zamana sahip olmayanlar, çalışmalarını çeviri işlerine kayıt olup teklif vermeye ve $1-5 aralığında ödeme alabileceğiniz bu platformlara yerleştirirler. kelime başına. Bu, bazı diller için ₺30’a kadar çıkabilir.

10 metot ile internetten para kazanma-2
10 metot ile internetten para kazanma

7. Çevrimiçi özel ders

Belirli bir konuda uzmansanız, kişileri çevrimiçi olarak eğiterek kazanabilirsiniz. Çevrimiçi özel ders, uzmanlık gösterdiğiniz konularda ev ödevi yardımı ve özel eğitim sağlamak için ülke çapında her yaştan öğrenciyle çevrimiçi bağlantı kurmanın bir yolunu sunar.

Bir profil oluşturarak ve öğretmek istediğiniz konuları veya sınıfları, ne kadar deneyime sahip olduğunuzu, ne olduğunu listeleyerek Vedantu.com, MyPrivateTutor.com, BharatTutors.com, tutorindia.net gibi web sitelerine çevrimiçi öğretmen olarak kaydolabilirsiniz. Bazı platformlar çevrimiçi öğretmen olarak çalışmak için esnek ve uygun zamanlar sunabilir.

Çoğu platform, basit bir formu doldurarak başvurmanızı isteyecek süreci takip eder ve daha sonra bir öğretim demosu uzmanlarına vermek zorunda kalacaktır. Seçildikten sonra dokümantasyon ve profil oluşturma, ardından eğitim ve tanıtım web semineri yapılacaktır. Web seminerine katıldıktan sonra öğretmen olarak listeleneceksiniz ve çevrimiçi oturumlarınızı yürüteceksiniz. Yeni başlayanlar saatte ₺75-200

kazanabilir, bu da deneyim ve uzmanlık kazandıkça ₺200’ye çıkabilir.

8. Sosyal medya

Arkadaşlarla ve yabancılarla etkileşim kurmanın yanı sıra, Facebook, Twitter, Instagram ve Snapchat gibi sosyal ağ platformları para kazanmak için kullanılabilir. Şirketler ve popüler markalar, ürünlerinin popülerliğini daha da artırmak için sosyal medya stratejistlerine para ödüyorlar. Çevresinde çok sayıda rekabet ve çevrimiçi izleyicilerin dikkat süresinin sürekli kısalmasıyla, yaratıcılık, hızla viral olabilen ve marka değerini artırabilecek yayınlar, videolar vb. Unutmayın, sosyal medyanın alakalı olabilmesi için zamana ve enerjiye ihtiyacı vardır. Bu nedenle, yayınları düzenli olarak paylaşmanız ve takipçilerinizle düzenli olarak etkileşim kurmanız gerekir.

9. Web tasarımı

Tüm işletme sahipleri teknoloji meraklısı değildir, ancak saatin ihtiyacı kendi web sitesine sahip olmaktır. Özellikle web siteleriyle ilgili, her şey için teknoloji bilincine sahip olanlar, küçük işletmelerin kendi web sitelerini kurmalarına ve ondan kazanmalarına yardımcı olabilir.

Kodlama ve web tasarımı, web sitelerinin oluşturulmasında temel bileşenlerdir. Ayrıca, web siteleri bakıma ihtiyaç duyar ve sık sık güncelleme gerektirebilir; bu da kişinin gelirine katkıda bulunabilir. Müşteriye ve işe bağlı olarak, tek bir proje sizi 20.000 Rs ile 1 lakh arasında bir yere getirebilir.

10. İçerik yazma

Çevrimiçi platformlar iyi bir başlangıç noktası olabilir. Makalelerin kalitesine bağlı olarak, biri ödenir. Ayrıca belirli yönergeleri olan makaleler üzerinde çalışılması istenebilir. Gelir akışınızı artırmak için uzmanlık alanınızda bir niş geliştirin ve bu alanda güç oluşturun.

Güncel Makaleler

Güncel Yorumlar