test
Ana SayfaAffiliate MarketingKyäni ile Hayatınızın Kontrolünü Ele Alın

Kyäni ile Hayatınızın Kontrolünü Ele Alın

Yazar

Tarih

Kategori

Kyani 2007 yılında Dick Powell, Kirk Hansen ve Carl Taylor tarafından kurulan sağlık üzerine ürünler satan bir firmadır.

Kyani Sunset, Kyani Sunrise ve Kyani Nitro Xtreme / Kyani Nitro FX vitamin/besin takviye ürünleri markalarıdır.

Kyani Amerikan merkezli bir şirkettir. Bu şirketi yakından tanımadan evvel Ağ Pazarlamasını iyice anlamalısınız. Bunun için sizlere detaylı şekilde bunu anlatacağız.

Ağ Pazarlaması Nasıl Çalışır?

Ağ pazarlaması, çok düzeyli pazarlama (MLM), hücresel pazarlama, bağlı kuruluş pazarlaması, tüketiciye doğrudan pazarlama, yönlendirme pazarlaması veya ev tabanlı işletme franchising’i dahil olmak üzere çeşitli adlarla bilinir.

Ağ pazarlama modelini takip eden şirketler genellikle satış elemanı katmanları oluşturur — yani satış elemanlarının kendi satış elemanı ağlarını işe almaları teşvik edilir. Yeni bir kademenin (veya “upline”) yaratıcıları kendi satışlarından ve oluşturdukları kademedeki kişilerin yaptığı satışlardan (“downline”) komisyon kazanırlar. Zamanla, yeni bir kademe daha filizlenebilir, bu da hem üst kademe hem de orta kademe içindeki kişiye daha fazla komisyon sağlar.

Böylece, satış elemanları, kazanç, işe alım gibi ürün satışları bağlıdır. Erken gelen ve en üst seviyede olanlar en iyi şekilde yararlanıyor.

FCC, tek katmanlı ağ pazarlama operasyonlarının çok katmanlı planlardan daha saygın olma eğiliminde olduğunu önermektedir.


Ağ Pazarlamasının Avantaj ve Dezavantajları


Ağ pazarlama işine, özellikle de piramit şemaları olarak nitelendirilebilecek çok katmanlı olanlara bağlı bazı damgalamalar vardır – yani, üst katmandaki satış görevlileri, altlarındaki katmanlardan komisyonlarda etkileyici miktarda para kazanabilirler. Alt kademelerdeki insanlar çok daha az kazanacaklar. Şirket, yeni işe alımlara pahalı başlangıç kitleri satarak para kazanıyor.

Ağ pazarlamasının cazibesi, çok fazla enerjiye ve iyi satış becerilerine sahip bir bireyin mütevazı bir yatırımla karlı bir iş yaratabilmesidir.

Federal Ticaret Komisyonu’na (FCC) göre iyi bir kural, gerçek müşterilere gerçek satışlara dayanan tazminat sağlayan bir operasyonun, insanların işe aldıkları distribütör sayısına göre para kazandıkları çok katmanlı planlardan daha saygın olma eğiliminde olmasıdır.

Özel Hususlar


Bir ağ pazarlama operasyonuna katılmayı düşünen herkes karar vermeden önce araştırmalarını yapmalıdır. Bu soruları göz önünde bulundurun:

  • Ürünleri satan Diğerleri işe alarak ya da para kazanmak için bir şans gibi tiz bir ses miydi?
  • Şirketin kurucularının sicili nedir?
  • Ürünler hakkında kişisel olarak hevesli misiniz?
  • Tanıdığınız insanlar ürünler hakkında hevesli mi?
  • Ürün etkili bir şekilde tanıtılıyor mu?
  • Kar elde etmek için nispeten hızlı bir yol mu yoksa uzun süre su basmayı mı öngörüyorsunuz?
  • Ağ Pazarlaması bir Piramit Şeması mıdır?


Ağ ve çok düzeyli pazarlama programları piramit şemaları olmakla suçlanırken, bazı önemli farklılıklar vardır. Programa daha fazla üye alabilenler genellikle daha fazla artık komisyondan yararlanabilirken, ağ pazarlaması müşterilere satılan gerçek ürün ve hizmetleri sunan meşru ve yasal bir iş yapısıdır.

Kyani ise bu pazarlama programlarından biridir. Amerika’da başlayan bu pazarlama serüveni ülkemize de gelmiştir.

Gelin daha yakından inceleyelim.

KYANİ NEDİR?


Kyani, yüksek kaliteli ürünlere ve cömert tazminat planına sahip bir sağlık ve sağlıklı yaşam MLM şirketidir. Etkili bir beslenme sistemi geliştirmek için yıllarca araştırma yaptılar.

İyi bir yaşam tarzının tadını çıkarmak için iyi sağlık şarttır, ağ pazarlama endüstrisi ek gelir elde etmenin ve genel sağlığınızı iyileştirmenin harika bir yoludur.

Bir anlamda, sağlığınızı iyileştirme ve sürdürme hakkında bilgi edinmek ve başkalarının daha sağlıklı olmasına yardımcı olmak için para alıyorsunuz.

Kyani, güçlü ürün serilerini oluşturmak için dünyanın dört bir yanından en iyi süper gıdalardan ve bitkilerden bazılarını topladı.

DİSTRİBÜTÖR OLMA FIRSATI


Kendi şartlarınız üzerinde çalışarak onlar için distribütör olma fırsatınız var. MLM distribütörleri kendi işlerini evden kurarlar.

İhtiyacınız olan tek şey başlamak için bir web sitesidir ve distribütör olduğunuzda Kyani size kendi bağımsız web sitenizi sunar. GOOGLE şirket ambalaj, nakliye başka bir şey yapıyor, ve faturaları vb.

Bunlar, çok düzeyli pazarlamanın birçok şaşırtıcı avantajından sadece birkaçı.

KYANİ’NİN TAZMİNAT PLANI CÖMERT


Bu ağ pazarlama şirketi en cömert ödeme planlarından birine sahiptir.

Müşteri programı, grup ekibi bonusu, paygate akümülatörü, sadakat bonusu, beş katmanlı araba programı ve nesiller arası çek eşleşmesi gibi birkaç farklı gelir akışı sunarlar.

Müşteri programı, şirket adına sattığınız her ürün için bir komisyon kazandığınız anlamına gelir.

Kyani ile Komisyon Kazanmanın 9 Yolu

F.S.B. (Hızlı Başlangıç Bonusu) – Kyani, başlamanıza yardımcı olmak için 3 farklı ödeme ile hızlı başlangıç bonusu sağlar.
P.S. (Kişisel Sponsor) – Müşterileri kişisel olarak kaydettiğinizde veya yeni ekip üyeleri kaydettiğinizde komisyon kazanın.
Takım Bonusları – Alt hattınızdaki biri yeni bir takım üyesini kaydettiğinde, bonus almaya hak kazanabilirsiniz
Ödeme Kapısı – Ödeme Kapısı geliri, yerleşim ağacının altından hesaplanır ve size ulaşana kadar yukarı doğru akar. Bu aylık kuruluşunuzda birden çok paygates için kalan gelir anlamına gelir.
M.B (Eşleştirme Bonusları) – Ücretli Rütbenize göre en heyecan verici bonuslardan biri, alt çizginizin Ödeme Kapısı kazançlarının bir yüzdesini kazanacaksınız.
Araba Programı- Kyani, Safir rütbesiyle başlayan bir araba programı sunuyor
L.S.B (Liderlik Bonusları) – Kyani ile lider olduktan sonra bu harika bonuslara erişebilirsiniz
Rütbe Bonusları – Avans sıraladığınızda, Kyani kendinizi tanıtmak için size bir kerelik bonus verir. Bu harika bir duygu!
RP (Sadakat Programı) – Kyani bakım programı emekliliğinizde daha fazla güvenlik sağlar.

ŞİRKET FİNANSAL HEDEFLERİNİZE ULAŞMADA SİZİ NASIL DESTEKLİYOR?


Tazminat planı kulağa harika geliyor. Ama ya ağ pazarlamasında yeniyseniz?

Bu seviyelere ulaşma yeteneğinizden şüphe ediyor olabilirsiniz. Bununla birlikte, özveri ve sıkı çalışma ile herkes burada distribütör olarak başarılı olabilir.

Birincisi, bu MLM şirketinde destekleniyorsunuz. Ağ pazarlama işinizi kurmanıza ve büyütmenize yardımcı olacak eğitici materyaller ve kullanıcı dostu satış araçları sunarlar.

İşinizi başlatmanıza yardımcı olabilecek çok kolay kanıtlanmış bir model var.

Nişanlı bir sponsor altında kaydolduğunuzu varsayarsak, ağ pazarlamasında başarılı olmanıza yardımcı olacak mentor benzeri bir figürden de yararlanırsınız. Sponsor olarak kimi seçeceğiniz konusunda seçici olun.

Kendi başarısı olan, alt çizgisine yardım etmek için zaman harcayan ve sorularınızı yanıtlayan birini istiyorsunuz. E-postalarınıza cevap vermeyen ve işleriyle ilgili ciddi olmayan bir sponsor istemezsiniz.

Ekip bolluğu, MLM endüstrisine başlarken ihtiyaç duyacağınız destek sistemini sunar.

GEZİ PLANLARINA HAZIR OLUN


Şirket ayrıca her yıl bir teşvik gezisi sunuyor. Bir dizi gereksinime ulaşan tüm distribütörler, belirli bir varış noktasına tatile gitmeye davet edilir.

Seçtikleri yerlere örnekler Karayipler, Hawaii, Dubai ve Meksika Rivierası’dır.

Pandemide Gelir İmkanı

Pandemi Sürecinde İş Arayanlar için harika yazılarımızın olduğu etindensutunden.net’i takip etmeye devam edin.

Önceki yazılarımıza göz atıp içlerinden ilginizi çekenler ile para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Yazımızda Kyäni ile Hayatınızın Kontrolünü Ele nasıl alacağınızı sizlere aktardık.

Daha fazla para kazanma odaklı fikirleri edinmek için blogumuzu takip etmeyi, içeriklerimize yorum yaparak aklınıza takılan noktaları sormayı unutmayın.

etindensutunden.net yazılarımızı takip ederek internetten para kazanmak ile alakalı bilgiler edinebilirsiniz.

Kaynaklar: 1, 2

Güncel Makaleler

Güncel Yorumlar