Free Porn
Ana SayfaDijitalOnline iş kurma fikirleri - İnternetten Para Kazanma

Online iş kurma fikirleri – İnternetten Para Kazanma

Yazar

Tarih

Kategori

Online bir iş kurup para kazanmak.

Bakın kulağa ne hoş geliyor.Online diyorum çünkü 9-6 cendereniz olmayacak.Ayrıca sizin performansınıza ve eforunuza bağlı bir başarı olucak.Patron derdi yok çünkü iş sizin olucak.Dört elle sarılmazsınız da ne yaparsınız değil mi?

Ama diğerleri gibi bu durum da çeşitli yolları,zorlukları ve kolaylıkları var..Ben yine sizin için derledim topladım biriktirdim ve paylaşmaya hazırım.

iş ortaklığı yaparak internetten para kazanmak
iş ortaklığı yaparak internetten para kazanmak

Hadi başlayalım o halde.

Size uykunuzun en derin olduğu zamanlarda para kazanabilirsiniz desem inanır mısınız?İşte bu durumu gerçekleştirecek olan kelimemiz hazır olun söylüyorum ‘Pasif gelir’.Online bir iş kurup para akışı sağlayarak ve işinizin başında bizzat bulunmadan pasif gelir elde edebilirsiniz.‘Hala anlamadım bu pasif gelir nedir’ dediğinizi duyar gibiyim.Kısaca şöyle belirteyim o halde;

Pasif gelir;minimum çaba gerektiren,otomatik olarak kazandıran gelirdir.Bunun tam aksi olan aktif gelir ise doğrudan zaman harcayıp bunun karşılığında para kazanmanız demektir.Geliriniz işinize harcadığınız zaman ile eşdeğerdir.

Aktif gelir çalışmadığınız zamanlarda size kazandıramaz.Eğer bir hastalık veya sakatlık geçirirseniz para kazanamazsınız.Aktif gelir de kazancınız harcadığınız zamana bağlıdır.

İşte tüm bunların aksi de pasif gelir için geçerlidir.O da şöyle ki başlangıçta yoğun mesai gerektirse de ilerleyen sürede çok az çaba ile kazandırmaya devam eder.

Pasif gelir oluşturmak ciddi bir sorumluluk ve zaman gerektirir.Ve de pasif gelir kazanıyor olmanız aktif gelir kazandığınız işi bırakmanız anlamına gelmiyor.

Bir düşünsene sevgili okurum.Dünya üzerinde hiç ama hiç kimsenin 24 saatten fazla zamanı yok.Dünyada bu konuda herkes eşit.Şimdi şurda durum değişiyor.

Sen zamanını neye harcıyorsun ve harcadığın bu zaman sana ne olarak geri dönüyor.İşte pasif gelir de zaman paradan daha değerlidir.Ve de şunu söyliyeyim pasif gelir acil ödeme ve problemlerinizin çözümü değildir.Çünkü zamanla ilerliyor olacaksınız.

Özetle, pasif gelir, onu oluşturmak için önemli miktarda çaba sarf etmeden düzenli aralıklarla akan paradır.

Pasif gelirin avantajları şunlardır;

-Endişe korku ve gelecek kaygınızı azaltır.

-Yapmak istediğiniz şeylerle ilgili size ışık tutar.

-Zaman konusunda esneklik tanır.

-Finansal olarak büyümenize yardımcı olur.

-İstediğiniz yerde yaşama ve istediğiniz yerde çalışma imkanı tanır.

Ve unutmayın pasif gelir de önce zamanınıza yatırım yapıyorsunuz.

Pasif Gelir Kaynakları

1-Bir uygulama geliştirin: İyi bir fikriniz olması gerekiyor.İşte o fikir sizi kısa sürede başarıya götürebilir ve tezahür edemeyeceğiniz kadar gelir sahibi yapabilir.Şimdiye kadar kimsenin aklına gelmeyen bir uygulama veya yazılım üretmek iyi bir fikir olabilir.Kullanması kolay ve eğlenceli olmasına dikkat etmelisiniz.

2-E-kitap satmak. Eğer bu konuda teknik bilgilere sahipseniz ne duruyorsunuz ki.Bir kaç tan e-kitap yazarak ciddi paralar kazanabilirsiniz.E-kitap yazarken hangi kitleye hitap edeceğinize dikkat edin.Ne kadar kaliteli bilgiler varsa emeğiniz o kadar boşa gitmeyecektir.

Önce kitabı yaz.Sonra düzenle ve ardından kapak oluştur.Ve son olarak gerekli olan pazarlama platformunu oluştur.

İnternetten para kazanmaya başlayın.

blog yaparak para kazanmak
blog yaparak para kazanmak

3-Blog açın. Sadece belirli bir konuya ait blog oluşturabilirsiniz.İçeriklerini sağlam ürettikten sonra ve bloğunuza ziyaretçi trafiğini çektikten sonra mükemmel bir pazarlama ağı geliştirebilirsiniz.Burada ihtiyacınız olan şey yine zamandır.Sizin aylarınızı alabilir.Ama sonun devasa bir pazarlama tezgahı oluşur.Ki bu konudan diğer yazılarımda detaylı olarak bahsetmiştim.Bir göz atın.

4-Stok fotoğrafları satmak. En beğenilen web siteleri,bloglar ve hatta dergi fotoğrafları nereden hiç kendinize sordunuz mu? Bunlar normalde stok fotoğraf olan web sitelerinden satın alınır.Kaliteli fotoğraflar çekerseniz de fotoğraflarını stok fotoğraflar sitelerine pazarlayabilir ve kim satın alırsa bundan komisyonunuzu alırsınız.

5-Satış ortaklığı işine girin. Hayatınıza değer katan,inandığınız ve arkasında durduğunuz ürünleri pazarlayın.Buradaki püf nokta budur.Eğer burdan pasif gelir elde etmek istiyorsanız sizin düşünce ve tavsiyelerinizi dikkate alan bir kitle oluşturmanız şarttır.

Drop Shipping concept
Drop Shipping concept

6-Dropshipping. Diğer yazılarımda bu konu üzerine yazmıştım.Dropshipping bir üretici ve satıcının ürünlerini başka bir platform kullanarak tanıtmanız.Burada ürüne eliniz bile değmeden siparişlerinizi üretici veya satıcı temin eder.

Bir fikir seç, bir plan yap ve gelir akışı sağlanana kadar kendini gerçekleştir.

İnternetten Para Kazanmak isteyen kullanıcılarımız aşağıdaki yazıları okumanızda fayda var.

Güncel Makaleler

Güncel Yorumlar