test
Ana SayfaAnketneobux'dan Nasıl Para Kazanılır-2020

neobux’dan Nasıl Para Kazanılır-2020

Yazar

Tarih

Kategori

Neobux ile Para Kazanmaya Başlayın-2020

İnternetten para kazanmak sanılanın aksine çok kolay. Diğer blog siteleri gibi konuyu çok saptırmadan direkt olarak nasıl para kazanacağınıza odaklanacağım.

İnternet para kazanmak için ne istediğini bilene çok güzel bir ortam. Neobux da bunlardan bir tanesi. Neobux para kazandırma açısından aynı ySense’e benziyor.

Anket doldurarak, oyun oynayarak, verilen görevleri yaparak ve uygulama yükleyerek kazancınızı artırın. Hem de oturduğunuz yerden. Üstelik bilgisayar ekranı karşısına oturmanıza gerek yok.

Akıllı Telefon ile İnternetten Para Kazanın

Ekran boyutu ne olursa olsun akıllı telefon üzerinden neobux ile para kazanmak mümkün. Otobüste, trende, tramvayda, açık havada metroda ya da arabada giderken telefonunun internet tarayıcısını açarak neobux’dan anket doldurarak, oyun oynayarak, telefona uygulama yükleyerek para kazanın.

$240 Kazandım

Ben bizzat kendim hepsini uyguladım ve $240 kazandım. Evet sadece anket doldurarak, oyun oynayarak ve uygulama yükleyerek yaptım bunların hepsini.

Tek yapmanız gereken geçerli bir email adresi ile neobux’ın sitesine girerek siteye abone olmak. Sonrası ise çok basit. Anket doldurun, oyun oynayın veya uygulama yükleyin.

Kazandığınız paranızı ise wallet hesabı ile banka hesabınıza 1-2 iş günü içinde aktarın.

Neobux’u işe yaramaz bir web sitesi olarak değerlendirmek benim en büyük hatamdı. Aslında Neobux’dan para kazanmanın yolunu bilmiyordum, bu yüzden Neobux hesabımı bıraktım ama silmedim.

Bir gün çevrimiçi para kazanmanın yollarını arıyordum, sonra Neobux’da para kazanma stratejisi buldum. Bu stratejiyi takip ettim ve sonra size anlatacağım Neobux’dan para kazanmanın doğru yolunu öğrendim. Neobux’da aşağıdaki yollarla para kazanabilirsiniz:

E ticaret sitesi ile para kazananın
E ticaret sitesi ile para kazananın

REKLAMLARI GÖRÜNTÜLEMEK:

Reklamları görüntüleyerek Neobux’dan para kazanabilirsiniz. Her gün 25-30 reklam alacaksınız.

ADPRİZE KULLANMAK:

50 $ ‘a kadar ödüller veya 90 $’ a mal olan ücretsiz bir altın üyelik kazanma şansı için AdPrize’ı kullanmak.

DİĞERLERİ DAVET ETMEK (DOĞRUDAN REFERRAL):

Doğrudan yönlendirmeler, davetiye bağlantınız (başvuru bağlantısı) aracılığıyla Neobux’a katılan kişilerdir. Referans bağlantınızı kullanarak insanları Neobux’a katılmaya davet ederek her ay büyük miktarda kazanabilirsiniz. Eğer insanlar tavsiye bağlantınız aracılığıyla Neobux’a katılırsa, gelirleri için sonsuza dek komisyon alırsınız.

KİRALIK REFERRALLERE GÖRE:

Kiralanmış yönlendirmeler Neobux tarafından sağlanır ve ücretsiz değildir. 1 ay boyunca satın almanız gerekir. 1 tavsiyenin maliyeti 0,2 ABD dolarıdır. Kiraladığınız yönlendirmeler 1 ay boyunca reklamları tıkladığında komisyon alırsınız.

Yani strateji – para kazanmak için reklamları tıklamanız gerekiyor. 2 dolara ulaştığınızda, bir ay boyunca 10 tavsiye almanız gerekir. Reklamları tıkladıklarında komisyon alırsınız. Yönlendirmelerin her tıklaması komisyon olarak 0,005 ABD doları alır. Ancak bazen yönlendirmeler reklamları tıklamaz.

Her yönlendirme günde 4 reklamı tıklarsa, 10 tavsiye size (0,005 x 4 reklam x 10 başvuru) günde 0,2 ABD doları, 10 veya 15 günde 2 ABD doları ve bir ay içinde 3 ABD doları veya 4 ABD doları verebilirim. . Tutar 2 $ ‘a ulaştığında, yine bir ay boyunca 10 kiralanmış tavsiye almanız gerekir.

Sonraki 10 kiralanan tavsiye size 10 veya 15 gün içinde 2 $ ve bir önceki 10 kiralanan tavsiye size bir ayda 3 $ veya 4 $ kazanacaktır. Bu şekilde ilk ayın sonunda 5-6 dolar kazanacaksınız. Şimdi (5 $ 0 0.20 $) 25 kiralanmış tavsiye satın almalı ve bu stratejiye devam etmelisiniz. Sabrınız varsa, kesinlikle ayda 1000 dolara kadar kazanabilirsiniz. Bazı insanlar Neobux’dan günlük 100 dolar kazanıyor.

Not: Kiraladığınız ve doğrudan yönlendirmelerinizin komisyonunu almak için günde en az 4 turuncu renk reklamı tıklamanız gerekir.

GÖREVLERİ TAMAMLAYARAK:

Boş zamanlarınızda farklı türdeki görevleri tamamlayarak iyi ekstra gelir elde edebilirsiniz. Ya bu tutarı çekebilir ya da daha kiralanmış yönlendirmeler satın almak için kullanabilirsiniz. Kiraladığınız yönlendirmeleri satın almak için bu miktarı kullanmanızı tavsiye ederim.

Neobux’da cebinizden para yatırmak zorunda değilsiniz ama zamanınız. Birkaç ayınızı ayırabiliyorsanız, burada Neobux’a kaydolun. Doğru stratejiyi takip edip sabrınızı sürdürürseniz, bir süre sonra büyük pasif gelir elde edeceğinizden eminim.

konularını sizler için araştırıyoruz. Araştırmamızı ve hakkında yazmamızı istediğiniz para kazanma ve pasif gelir konuları hakkında yorum yapın.

Güncel Makaleler

Güncel Yorumlar