Free Porn
Ana SayfaWordPressThemeforest Kılavuzu 2022

Themeforest Kılavuzu 2022

Yazar

Tarih

Kategori

Themeforest ayrıntılı kılavuzu ile para kazanın-2022

Başarılı bir web sitesi oluştururken, seçtiğiniz tema bulmacanın en önemli parçalarından biridir. Sonuçta bir tema, sadece bir web sitesinin tarzı ve tasarımından değil, aynı zamanda işlevselliğinin çoğundan da sorumludur.

Başka bir deyişle, bir tema satın almak hafife almanız gereken bir karar değildir. Bunun yerine, içeri girmeden önce tüm seçeneklerinizi tartmak isteyeceksiniz. Bununla birlikte seçenekler söz konusu olduğunda ThemeForest gerçekten yenilemeyen bir sitedir.

ThemeForest Nedir?

2008 yılında başlatılan ThemeForest, dünyanın en popüler WordPress tema pazar alanıdır ve WordPress tema geliştiricilerini kullanıcılarla eşleştirmektedir. ThemeForest, şu anda çok iyi bilinen WordPress eklenti pazarı CodeCanyon’ u da içeren yedi özellikli Envato Market ailesinin (2014′ te birleşti) bir parçasıdır.

Popülerliği nedeniyle, ThemeForest, WordPress geliştiricilerinin geçimini sağlamanın en iyi yollarından biridir. Sadece bir tema geliştirin, onu ThemeForest’ e yükleyin ve kalite kontrolüyle onaylandıktan sonra büyük bir nitelikli alıcı havuzuna satış yapmaya başlayın. Yalnızca ThemeForest aracılığıyla satış yapılıp yapılmadığına ve satış hacminin ne olduğuna bağlı olarak, tema geliştiricileri satışlarının %45 ile %87,5’ i arasında bir yerde kazanırlar .

Themeforest ile para kazanmak için önce Envato’ da bir hesap oluşturmanız gerekir. Envato, yetenekli kişilerin, tasarımcıların veya geliştiricilerin temalar, grafikler, videolar, ses dosyaları ve programlama kodu gibi yaratıcı varlıklar satmasını sağlayan dijital bir pazar platformudur.

Şirketin merkezi Melbourne, Avustralya’ dadır ve 1,5 milyondan fazla aktif satıcıya ve 8 milyondan fazla üyeye sahiptir. Envato, 2006 yılında Collis Taeed, Cyan Claire ve Jun Rung tarafından kuruldu. Bu makalede, bir WordPress uzmanı olmanız ve becerilerinizden ve bilginizden kazanmak istiyorsanız, themeforest ile nasıl para kazanacağınızı öğreneceğiz.

Envato pazar platformuna giriş

Envato, herkesin web şablonları, grafik ürünler ve videolar gibi dijital ürünler satmasını sağlamak için büyük bir pazar yapmıştır. Envato pazar platformuna sağlanan herhangi bir ürün şirketin uzmanları tarafından incelenir. Üründe bir hata olması durumunda, gerekli değişikliklerin bir açıklaması size gönderilecektir.

Envato pazar platformu, satılık dijital ürünler sağlama seçeneğiniz olan aşağıdaki alt kümeleri içerir. Her birinin kısa bir açıklaması.

Envato ile para kazanmak-2
Envato ile para kazanmak-2

ThemeForest.

Themeforest, çeşitli temalar ve site şablonları ile beceri ve bilgiye sahip olmanız durumunda WordPress ürünlerini satabileceğiniz 7.900′ den fazla kabuk içeren çok çeşitli yaratıcı tasarımlar içerir.

Codecanyon.

İOS, Java ve Android’ in satması için çeşitli eklentiler, komut dosyaları ve programlama kodları sağlamanıza olanak tanır.

Videohiver.

Video ve animasyon yapmak için gereken çok sayıda Stok Çekimi ve video efekti koleksiyonu içerir.

Audiojungle.

Film, oyun, web sitesi ve diğer projeleri üretmek için kullanılan ses dosyalarını satma seçeneğiniz vardır.

Grafik sürücüsü.

Bir grafik tasarımcı isenız, Logolar, Photoshop Maketleri, Afişler ve diğer benzer grafik ürünleri satabilirsiniz.

Themeforest ile para kazanmak için Envato hesabına nasıl kayıt olunur?

Envato web sitesine kayıt olmak çok kolaydır ve karmaşık bir işlem gerektirmez. Envato’ dan para kazanmaya başlamak ve özellikle themeforest ile para kazanmak için yeni bir hesap oluşturmanız gerekir. Bu kullanıcı hesabı, themeforest dahil tüm Envato alt kümelerinde oturum açmak için kullanılabilir. Envato hesabını adım adım nasıl kuracağınız aşağıda açıklanmıştır.

 1. Envato web sitesine girin ve yeni bir hesap oluşturmayı seçin .
  Görüntülenen ekranda kayıt formunu içeren yeni bir sayfa göreceksiniz.
 2. Gerekli bilgileri girin.
  Adınızı, soyadınızı ve e-posta adresinizi girmelisiniz. Ardından bir kullanıcı adı seçin ve hesabınız için bir şifre belirleyin.
 3. “Hesap Oluştur” seçeneğine dokunun.
 4. Ardından, e-posta adresinize hesabınızın etkinleştirme bağlantısını içeren bir e-posta gönderilir.
  Gelen kutunuzu girmeli ve bağlantıyı tarayıcınızda açmalısınız.
 5. Kaydınız şimdi başarıyla tamamlandı ve hesabınız etkinleştirildi.
  Artık istediğiniz zaman hesabınıza giriş yapabilir ve Envato web sitesinin farklı bölümlerinde satış yapmak için ürünler sunmaya başlayabilirsiniz.

WordPress ürünlerini satarak themeforest ile nasıl para kazanılır?

Envato gibi web siteleri aracılığıyla para kazanabilirsiniz. Bu makalede, WordPress ürünlerinizi Envato’ nun bir alt kümesi olan themeforest’ te nasıl satacağınızı öğreneceğiz. Ürünü yüklemek ve satış yapmaktan para kazanmak için aşağıdaki talimatları adım adım izleyin.

1. Önce Envato’ da hesabınıza giriş yapın.

2. Görüntülenen ekranın üst kısmındaki menüden “Satışı Başlat” bölümüne gidin. Bu eğitimde, satışın amacı, WordPress ürünleri için özel olarak tasarlanmış themeforest’ ta bir ürün yüklemek.

3. Ardından ürün satmak için Envato ürün kılavuzuna gidin. Kılavuz, İnternet satış alanında birkaç soru sorarak ürününüze uygun Envato alt kümelerinden en iyi web sitesini size bildirir.

4. Ardından ürününüzü yüklemelisiniz. Bunun için “İlk öğemi yükle” seçeneği ile ürün özellikleri sayfasına gitmelisiniz.

5. Açılır menüden ürün kategorinizi seçin ve “İleri” yi tıklayın.

6. Ardından yeni sayfada, ürün adı, temel özellikler ve açıklama da dahil olmak üzere tam ürün özelliklerini girin. Ürünleriniz için başlıklar ve çekici açıklamalar seçmenin önemli olduğunu unutmayın. Bu satış ve gelirinizi artıracaktır.

7. Öğenizi bu pazarda yüklerken, öğenin fiyatını belirtmeniz gerekir (alıcının dikkate almadan Envato için tasarımcının ücreti dahil). Ardından, fiyat listesini ürün özelliklerine oluşturmak için alıcının sabit ücretini eklemeniz gerekir.

Envato ile para kazanmak-2
Envato ile para kazanmak-2

Herhangi biri ürünlerinizi veya eşyalarınızı satın aldıktan sonra para aktarılır ve Envato Market hesabınıza kaydedilir. Tema fonundan veya diğer Envato alt testlerinden ihtiyacınız olan diğer ürünleri satın almak için bu fonları kullanabilirsiniz. Paranızı çekmek istiyorsanız, 50 $ kazandıktan sonra talepte bulunma seçeneğiniz vardır. Ödemeler her ayın 15′ inde yapılır.

Son olarak; Geliştiricilerin ve yetenekli kişilerin WordPress ürünlerini ve hizmetlerini kazanç elde etmek için satmalarını sağlayacak başka benzer platformlar da vardır . Tüm tema ormanı seçeneklerini, ödemelerini ve tesislerini göz önünde bulundurmak ve platformun ürünleriniz ve koşullarınız için uygun olup olmadığına karar vermek size kalmıştır.

Themeforest ile para kazanmayı düşündüğünüzde, yukarıda belirtildiği gibi platformda satmaya başlamak kolaydır; kullanıcının ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılayan değerli ve yüksek kaliteli ürünler sunarak kazançlarınızı her zaman artırabilirsiniz.

konularını sizler için araştırıyoruz. Araştırmamızı ve hakkında yazmamızı istediğiniz para kazanma ve pasif gelir konuları hakkında yorum yapın.

Güncel Makaleler

Güncel Yorumlar