test
Ana Sayfaemail marketingWordPress e-Ticaret Eklentileri-2020

WordPress e-Ticaret Eklentileri-2020

Yazar

Tarih

Kategori

WordPress e-Ticaret Eklentileri Fotoğraflarınızı Satmanıza Yardımcı Olur

Bazı fotoğrafçılar için, bir WordPress web sitesi oluşturmak sadece fotoğraf galerilerini gösterecek bir yere sahip olmakla ilgili değildir . Bir web sitesi marka bilinirliği oluşturmak, gelecekteki satış potansiyelinizi artırmak ve yeteneklerinizi göstermek için harika bir yol olsa da, ek fırsatlara da kapı açabilir.

Örneğin, fotoğraflarınızdan bazılarını biraz sanatsal ilham almak isteyenlere satmak isteyebilirsiniz. Elbette, fotoğraf web sitenizi etkili bir e-Ticaret web sitesine dönüştürmek istiyorsanız, doğru araçlara ihtiyacınız olacaktır. Özellikle, bir e-Ticaret eklentisine ihtiyacınız olacak.

WordPress e-Ticaret Eklentileri Nasıl Seçilir

WordPress e-ticaret eklentileri, özellikle fotoğraf ve e-Kitap gibi dijital ürünleri satmayı amaçlayanlardan, envanter yönetimi ve nakliye hesaplamaları gerektiren fiziksel mallara daha uygun olanlara kadar birçok farklı formatta gelir.

Doğru eklentiyi seçmek, hangi özelliklere ihtiyacınız olduğunu ve hangi araçların çevrimiçi hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabileceğini bulmak anlamına gelir. Ayrıca, e-Ticaret platformunuzla iyi entegre olan bir tema veya galeriye sahip olduğunuzdan emin olmanıza yardımcı olur. Örneğin, Envira Gallery ile müşterilerin göz atması ve satın alması için çarpıcı resimler portföyleri oluşturabilirsiniz.

Kararınızı vermenize yardımcı olacak bazı WordPress e-Ticaret eklentilerimiz.

Woocommerce İnternetten Para Kazanma
Woocommerce İnternetten Para Kazanma

1. WooCommerce

WordPress için en iyi bilinen e-ticaret platformu olan WooCommerce, fotoğrafçıların hem fotoğraf indirme hem de çerçeveli resimler gibi fiziksel ürünleri satmalarını sağlayan kapsamlı bir satış çözümüdür. Müşterinizin çevrimiçi deneyimini geliştirmenize yardımcı olacak yüzlerce ücretli ve ücretsiz uzantı ile WooCommerce, mağazanızı geliştirmeyi ve oluşturmayı kolaylaştırır, böylece ürünleri kolayca satmaya başlayabilirsiniz.

WooCommerce doğal olarak PayPal, teslimatta nakit ve BAC’lerle birlikte gelir ve ekstra ödeme ağ geçidi eklentileri de ekleyebilirsiniz. Ayrıca, özel bir çevrimiçi mağaza arıyorsanız, her zaman WooCommerce topluluğuna dönebilirsiniz. Sıfırdan mükemmel bir e-Ticaret deneyimi yaratabilecek geliştiricilerle doludur. Fotoğraf galerinizi WooCommerce ile entegre etmek için Envira Gallery’nin WooCommerce Addon’unu da kullanabilirsiniz .

easydigitaldownloads İnternetten Para Kazanma
easydigitaldownloads İnternetten Para Kazanma

2. Easy Digital Downloads

Easy Digital Downloads , piyasadaki fotoğrafçılara ve dijital ürünlere en uygun görünen WordPress e-Ticaret eklentilerinden biridir. Fotoğraf indirmelerini satmanın bir yolunu arıyorsanız, bu hafif eklenti, sorunsuz bir şekilde para kazanmaya başlamak için ihtiyacınız olan tüm özelliklere sahiptir. Mağazanızın işlevselliğini çok az sorunla artırabilecek düzinelerce uzantı bulacaksınız.

WooCommerce gibi seçenekler, çevrimiçi mağazanızda dijital ürünler satmanıza yardımcı olmak için de mükemmeldir. Ancak, özellikle dijital bir işten en iyi şekilde yararlanmak için yapılan Easy Digital Downloads kadar basit ve özlü değiller. WooCommerce gibi seçeneklerle gelen diğer uzantılar, araçlar ve uygulamalar tarafından boğulmak istemiyorsanız, EDD sizin için mükemmel olabilir. Burada Envira Gallery’de EDD kullanıyoruz ve kesinlikle tavsiye ediyoruz.

shopp internetten para kazanma
shopp internetten para kazanma

3. Shopp

Shopp , WordPress web siteniz için size daha fazla esneklik ve büyüme potansiyeli sunmakla ilgilidir . Sadece dijital ve fiziksel ürünlerinizi fotoğraf müşterilerinize satmanın bir yolunu sunmakla kalmaz, aynı zamanda hem müşterilerinizi hem de kendinizi birçok dijital tehditten korumak için sağlam bir güvenlik sistemi sağlar.

Shopp ayrıca, ürün kataloglarınızın yüklenme sürelerini iyileştirmeye ve dönüşümleri geliştirmeye yardımcı olan araçlarla önceden paketlenmiştir. Çevrimiçi satışlara başlamak konusunda endişeleriniz varsa, Shopp size yardımcı olacak birçok harika şablonla birlikte gelir. İstediğiniz kadar özellik ve profesyonel ekstra ekleyebilirsiniz.

BigCommerce İnternetten Para Kazanma
BigCommerce İnternetten Para Kazanma

4. BigCommerce

Bir başka popüler bulut barındıran e-Ticaret platformu olan BigCommerce , çevrimiçi mağazanızı hızlı bir şekilde kurup çalıştırmak için mükemmeldir. Küçük ve orta ölçekli işletmeler için çok uygun olan BigCommerce, masraflı işlem ücretleri veya ödeme için eklentiler olmadan, kutudan çıkan muhteşem özellikler sunar.

BigCommerce ayrıca, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda duyarlı e-Ticaret şablonu ile birlikte gelir. Aralarından seçim yapabileceğiniz daha fazla seçenek, çarpıcı bir özel e-Ticaret stratejisi oluşturma şansınız o kadar iyidir.

BigCommerce ile ilgili özellikle çekici bir şey, çevrimiçi işinize daha fazla satış sağlamak için bölümleme ve indirim araçlarını bir araya getirmektir. WordPress’de BigCommerce kullandığınızda, ürünlerinizi doğrudan sitenize yerleştirebilirsiniz. BigCommerce kısa süre önce WordPress için kendi uçtan uca e-ticaret motorunu oluşturmaya başladı. Bu, her şeyi WordPress fotoğraf sitenize entegre etmeyi inanılmaz derecede kolaylaştırır.

Bu eklenti hala Beta sürümündedir, ancak gelecekte sunacak çok şey olabilir.

Cart66 İnternetten Para Kazanmak
Cart66 İnternetten Para Kazanmak

5. Cart66

Son olarak, hem şirketiniz hem de müşterileriniz için mutlak gönül rahatlığı sağlayan bir e-ticaret eklentisi arıyorsanız , Cart66 ile yanlış gidemezsiniz . Bu benzersiz e-ticaret eklentisi, mağazanızın anında PCI DSS uyumlu olmasını sağladığından, işlerine yeni başlayan insanlar için özellikle iyidir.

Bu, mağazanızla kredi kartı ödemelerini kabul etmek için doğru güvenliğe sahip olacağınız anlamına gelir. Tabii ki, güvenlik açısından tamamen hazır olmadan önce tam olarak optimize edilmiş bir WordPress barındırma hizmeti sağlayıcısına ihtiyacınız olacaktır. En iyi WordPress hosting seçimlerimize buradan göz atın .

Cart66, modern fotoğrafçıların hem dijital hem de fiziksel ürünler satmasına yardımcı olmak için tasarlanmış bir eklentidir. Müşterilerin alışveriş yapmak için özel hesaplar oluşturmalarını sağlar, böylece tekrar müşteri haline gelebilirler.

Cart66’ı ilk kez kullanıyorsanız, MailChimp aboneliğiyle birlikte başlamak için Amazon Web Services’ten ücretsiz depolama alanı ve seçim için neredeyse 100 ödeme ağ geçidine erişim elde edersiniz .

Cart66, indirimlere erişmenize ve kasada fiyatlarınıza vergi eklemenize yardımcı olan tekrar eden bir faturalandırma motoruna bile sahiptir.

En İyi WordPress e-Ticaret Eklentilerini Seçme

Çevrimiçi fotoğrafçılık işletmelerinin çoğunda olduğu gibi, en iyi WordPress e-Ticaret eklentisine tek bedene uyan bir çözüm yoktur. Sonuçta, müşterilerinizin çevrimiçi ortamda etkileşime girmesini sağlamak için ihtiyaçlarınıza uygun ve kullandığınız diğer araçlarla düzgün bir şekilde bütünleşen eklentiyi bulmak için çalışmanız gerekir.

konularını sizler için araştırıyoruz. Araştırmamızı ve hakkında yazmamızı istediğiniz para kazanma ve pasif gelir konuları hakkında yorum yapın.

Güncel Makaleler

Güncel Yorumlar