test
Ana SayfaE-TicaretTıklama Başına Ödeme ile para kazanma 2020: Online Para Kazanmak

Tıklama Başına Ödeme ile para kazanma 2020: Online Para Kazanmak

Yazar

Tarih

Kategori

Çevrimiçi Tıklama Başına Ödeme ile para kazanın: tam rehber ile internetten para kazanma 2020

Dünyadaki hemen hemen tüm insanlar interneti günlük yaşamlarında kullanmaktadır. Artan kullanımı ile, İnternet’ ten önce var olmayan birçok yeni çevrimiçi iş ortaya çıktı.

Çevrimiçi pergellerle, özel uzmanlık ve becerilere yatırım yapmadan veya ihtiyaç duymadan para kazanmak, günümüzde giderek daha talepkar hale geldi. Hiçbir ekstra ücret ödemeden para kazanmanızı sağlayan bu işlerden biri, tıklama başına ödeme reklamıyla para kazanmaktır.

Dünyanın dört bir yanından pek çok insan bunları yaparak gelir elde ediyor. Bu yazıda, mevcut programlar için tıklama başına ödeme kazanmanın tekniklerini ve yollarını gözden geçireceğiz.

PPC olarak da bilinen tıklama başına gelir elde etmenizi sağlayacak yolları tanıtmaya başlamadan önce, tam olarak ne olduğunu ve nasıl çalıştığını anlatayım.

PPC aslında,markaların ve işletmelerin bir çok insana ulaşma eğilimi gösterdiklerinde, ürün veya hizmet reklamları internetteki kişiler tarafından her tıklandığında bir ücret ödeyeceği  İnternet pazarlama ve reklamcılık modelini ifade eder.

Bu işletme sayesinde, ziyaretçiler işlerini geliştirmek ve satışlarını artırmak için ziyaretçi satın alıp potansiyel müşterileri web sitelerine ve çevrimiçi platformlarına çekerlerdi.

Hiçbir şeyi aramadığınızda, bu reklam bağlantılarının arama sonuçlarının üstünde göründüğünü fark ettiniz mi? Bu PPC’ nin çok bilindik biçimlerinden biridir. İşletme sahipleri ve markalar, bir arama motorunun sponsorlu bağlantılarında reklam yerleşimi için teklif verir.

Reklamlar ve işletme ürünleri veya hizmetleriyle ilişkili bir anahtar kelimeyi aradıklarında ziyaretçilere ve potansiyel müşterilere gösterilir. Birisi reklam bağlantılarını her tıkladığında işletme web sitesine yönlendirilir ve ardından işletme sahibi her ziyaretçi için küçük bir ücret öder.

Tıklama başına ödeme reklamcılığı ile para kazanın.

PPC reklamcılık programlarından para kazanma, potansiyel müşterilere ve kullanıcılara reklam görüntülemeye dayanan bir tür internet tabanlı çevrimiçi ödeme yöntemidir. PPC web siteleri ve platformları genellikle iki farklı kullanıcı grubuna sahiptir.

Birincisi bu web sitelerini işlerinin reklamını yapmak ve onlardan ürün veya hizmetlerini başkalarına tanıtmayı istemek için kullanır ve ikinci grup bu reklamlara görünüm oluşturulmasını talep eder. İlk grubun ürünlerini ve promosyonlarını görmek ister.

Aslında, reklam hizmeti sağlayıcısının web siteleri, reklamveren ve izleyiciler arasındaki bağlantı olacaktır. Reklamverenin, izleyicinin tanıtımı için ödül olarak ücret ödeyeceği şekilde çalışır. Bu şekilde, çevrimiçi mülk sahipleri ve hatta normal kullanıcılar, başkalarının reklamlarını görmeye ikna olur.

WordPress web sitenizdeki tıklama başına ödeme ile para kazanın.

WordPress ile para kazanmanın en popüler yollarından biri PPC programlarıdır. Onlarda bir hesap oluşturabileceğiniz ve çevrimiçi mülkünüzde diğer işletme ve marka reklamlarını göstermeyi kabul edebileceğiniz birçok web sitesi ve platform vardır.

Bu tür reklamları sunan en iyi bilinen platformlardan biri de Google AdSense’ dir. Burası üzerinde kolayca bir hesap oluşturabileceğiniz ve para kazanmaya başlayabileceğiniz bir platformdur.

PPC web sitelerinde tıklama başına ödeme ile para kazanın.

PPC programından para kazanmanın bir başka olası yolu, sistemlerinde reklam görüntüleyici olarak kaydolabileceğiniz ve ödemelerinizi almak için bir hesap oluşturabileceğiniz bazı web siteleri ve platformlardır.

Bu platformlar aracılığıyla günlük olarak, reklamları görüntülemeniz gerekecek ve her tıklamayla 1 cent ila 5 cent’ lik özel bir ödeme alabileceksiniz.

Web sitesinin kapasitesine bağlı olarak, günde 5 ila 50 reklam gösterebilir ve bu reklamları ne kadar çok görüntüleyip tıklarsanız, o kadar çok gelir elde edersiniz.

Satış ortağı pazarlama programları aracılığıyla tıklama başına ödeme ile para kazanın.

Diğer olası yollardan biri de Satış Ortaklığı Pazarlamadır. Bir satış ortağı olarak diğer işletmelerin ürün veya hizmetlerini blogunuzda veya e-ticaret web sitenizde satışa sunabilirsiniz.

Reklamını yaptığınız herhangi bir ürünün, hesabınızı izleyen benzersiz bir bağlantısı olacaktır. Potansiyel bir müşteri bağlantıyı tıklar tıklamaz ödeme yapmak ve ürün veya hizmeti satın almak için doğrudan işletme sahibi platformuna yönlendirilir.

Ürün satın alındıktan sonra iştirak pazarlamacısı olarak komisyonunuzu hesaplamak için kaydedilecektir. Komisyon, işletme sahibine, bağlı kuruluş pazarlama web sitesine ve sözleşmeye bağlıdır.

Tıklama başına ödeme hizmetlerinin avantajları;

Bir işletme sahibi, hizmet sağlayıcısı veya normal bir kişi olun , PPC  programlarının birçok özelliğinden ve avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Bir gelir kaynağı olarak ve ondan para kazanabileceğiniz bir işletme olarak başlamak istiyorsanız, herhangi bir özel bilgi, beceri veya uzmanlığa sahip olmanız gerekmez. Başlamak istediğinizde, para harcamanıza veya yatırım yapmanıza gerek yoktur.

Tek ihtiyacınız olan, web sitesi, blog veya sosyal medya kanalı gibi tıklamalar ve ziyaretler oluşturabilen bir çevrimiçi mülktür. Reklamları görüntülemek için herhangi bir çevrimiçi mülk olmadan bile, kendiniz görüntüleyebilir ve sadece zamanınıza yatırım yaparak ve reklamları görüntüleyerek gelir elde edebilirsiniz.

Bir işletme sahibi veya hizmet sağlayıcısı olarak, yalnızca düşük ücretler ödeyerek potansiyel müşterilere ulaşma şansınız vardır. PPC hizmetleri ile işletmenizi tanıtabilir ve satışınızı artırabilirsiniz.

Tıklama başına en iyi web sitelerine giriş

Kısa açıklama ile PPC programları aracılığıyla para kazanmanızı sağlayacak en popüler çevrimiçi web sitelerinin ve platformların listesi;

1. Bidvertiser

Bu web sitesi hem işletme sahipleri hem de reklamverenler için en iyi web sitelerinden bir tanesidir. Bu web sitesi, Google AdSense gibi reklam sistemlerini herhangi bir nedenle kullanma olanağına sahip olmayanlar için iyi bir yerdir.

Bu platformda, biri reklamveren veya yayıncı olarak kayıtlı, diğeri de potansiyel müşterilere ulaşma ve ziyaretçi alma eğiliminde olan iki tür hesap vardır. Bidvertiser web sitesi Google AdSense’ e neredeyse benzerdir ve reklam görüntüleme ve para kazanma kaynaklarına sahip olanlar için uygundur.

Bu kaynaklar, web sitelerinde, sosyal ağ kanallarında veya üzerlerinde reklamlarda gösterebileceğiniz ve web sitesi kullanıcılarınızın yaptığı her tıklama için ödeme alabileceğiniz diğer çevrimiçi platformlar olabilir. Yani sistem sadece tıklamak ve para kazanmak isteyenler için olmayacaktır.

2. Google AdSense

Hepimiz Google’ın güçlü web sitesine aşinayız ve Google’ın arama motoru, Google Haritalar, Gmail, Google Drive ve düzinelerce diğer hizmet gibi bir dizi ünlü hizmetinden haberdarız.

Bu popüler Google hizmetlerinden biri, reklamcılık ve para kazanma için tasarlanmış Google AdSense hizmetidir.

Google AdSense, ürünlerini tanıtmak isteyenler için reklamveren rolüne sahiptir. Ardından, çevrimiçi mülkleri veya web siteleri olan kişiler Google AdSense’ e kayıt olur ve bir hesap oluşturur ve reklam göstermekten ve tıklama üretmekten para kazanır.

3. Neobux

Neobux, 2008 yılından bu yana faaliyet gösteren ve birçok müşterisi bulunan en eski reklam sitelerinden biridir. Bu web sitesinde para kazanmak için bir blog, sosyal sayfa veya başkalarının reklamlarına ihtiyacınız yoktur.

Bu web sitesinde bir reklam görüntüleyici olarak kaydolursunuz ve daha sonra yapmanız gerekenlerin ve her gün tıklamanız gereken reklamların bir listesini görürsünüz. Bu reklamları tıklayıp görüntüleyerek size bir gelir ödenir.

Bu web sitesi, uzun vadede iyi bir getiri elde ederken para kazanmanın basit bir yolunu arayanlar için çok pratiktir.

Tıklama Başına Ödeme ile para kazanma 2020-1
Tıklama Başına Ödeme ile para kazanma 2020-1

4. ySense

Reklamcılık tarihine sahip eski bir web sitesi, Şubat 2007’den beri faaliyet gösteren ve para kazanmanın çeşitli yollarını destekleyen Ysense.com web sitesidir.

Bu web sitesinde, Neobux sitesi gibi, diğer reklamları görüntülemek için çevrimiçi bir platformunuz olması gerekmez. Kabul edilebilir bir gelir elde etmek için yapmanız gereken tek şey verilen günlük görevleri yapmaktır.

ySense’ de daha fazla para kazanmak için sunulan yöntemler şunlardır: Görüntülenen reklamları tıklamak, tanıtım programına katılmak, ortaklık satmak, uzantıları yüklemek ve daha fazlası.

Evden para kazanma 2020, internetten para kazanma 2020 ve pasif gelir konularını sizler için araştırıyoruz. Araştırmamızı ve hakkında yazmamızı istediğiniz para kazanma ve pasif gelir konuları hakkında yorum yapın.

Güncel Makaleler

Güncel Yorumlar