test
Ana SayfaAffiliate MarketingEn İyi 10 tane Affiliate Marketing Web Sitesi

En İyi 10 tane Affiliate Marketing Web Sitesi

Yazar

Tarih

Kategori

Affiliate Marketing Web Siteleri: 10 Site

1. Amazon Ortakları

2. Shareasale

3. SemRush

4. CJ Affiliate

5. Shopify Affiliates

6. Rakuten Ağı

7. Clickbank

8. eBay Partner Network

9. ThirstyAffiliates 

10. Avantlink

Bağlı kuruluş pazarlama büyüyen bir endüstridir ve yatırım yapmadan çevrimiçi para kazanmanın en popüler yöntemlerinden biri haline gelmiştir. Affiliate Marketing yani Bağlı kuruluş pazarlamasına giderek daha fazla sayıda çevrimiçi işletme ve tüm dünyada çevrimiçi alışveriş yapan daha fazla insan bu sistemi kullanarak çevrimiçi para kazanmak için daha fazla fırsat yaratmıştır.

Bağlı kuruluş pazarlama siteleri genellikle bağlı kuruluş pazarlamacısı ile ürün veya hizmet satan satıcılar arasında aracı görevi görür. Satış ortağı pazarlamacısı, herhangi bir platform ve tanıtım ve reklamcılık yöntemini kullanarak herhangi bir yatırım yapmadan işletme sahiplerinin satışını artırarak çevrimiçi para kazanabilecektir.

Satış ortaklığı web siteleri ücreti

Satış ortağı pazarlamacısı herhangi bir ücret ödemeden satış ortaklığı web sitesine veya ağına kolayca katılabilecektir. Ancak, işletme sahipleri veya ürün satıcıları herhangi bir bireysel bağlı kuruluş pazarlama ağına katılmak için genellikle küçük bir ücret ödemek zorundadır.

Çoğu bağlı kuruluş pazarlama sitesi normalde üyelik ücreti olarak her satıcı veya ürün satıcısı için bir kurulum ücreti alır. Bazı bağlı kuruluş pazarlama siteleri de satıcılara bağlı kuruluş pazarlamacılarına ödenen komisyonların belirli bir yüzdesini tahsil etmektedir.

En iyi Affiliate pazarlama web siteleri

1. Amazon Ortakları

Amazon’ un kataloglarına göz attıysanız geniş kapsamlı ürün yelpazesine sahip olduklarını bilirsiniz. Yaşam stili, moda, teknoloji veya yemek bloguna sahip olmanız farketmez, daima reklamını yapabileceğiniz size uygun ürünler bulabilirsiniz.

Üstelik Amazon Ödül Programları size ücretsiz deneme için üye olan kişi başına komisyon verecektir. Çevrimiçi pazar, durumunuzu göz önünde bulundurarak seçebileceğinizden daha çeşitli ürünler de kullanabilirsiniz.

Her nişin Amazon‘ daki alanı olduğundan, bağlı pazarlamacı olarak iyi bir başlangıç ​​noktası olarak kabul edilebilir. Genel olarak bağlantınızdan gelen satışların % 10’undan fazlası bağlı bir pazarlamacı olarak size ait olacak, buna ek olarak yönlendirilmemiş trafiğin Amazon’a yaptığı tüm satın almalar, bağlı olmasanız bile bağlı kuruluş gelirinize sayılır.

Örneğin bir oyun konsolunun reklamını yapıyorsanız ve bir kullanıcı ortaklık bağlantınıza aklında oyun konsolu almak varken kulaklık alırsa onun için de komisyon alırsınız.

Affiliate Marketing'den Para Kazanmak-2020
Affiliate Marketing’den Para Kazanmak-2020

2. Shareasale

ShareAsale seçilecek çok çeşitli ürünlere sahip yaklaşık 4000 işletme sahibi ile en büyük bağlı kuruluş pazarlama sitelerinden biridir. Tıklama başına kazanç, ortalama satış tutarı, ortalama Komisyon vb. gibi farklı bağlı kuruluş pazarlama programları vardır.

Platformdaki çeşitli tekliflerden seçim yapmaya çalışırken, farklı metriklere göre en iyilerin değerlendirilmesini kolaylaştırmak için sunulan seçenekler vardır. Ne kadar hızlı para kazanmaya başlayabilirsiniz?

ShareASale’ ın daha önce belirttiğimiz programlardan daha düşük bir eşik limiti vardır. Sadece $50. Farklı ödeme yöntemlerinin da kazandıklarınızı alma hızınızı da etkiler.

Uluslararası işlemlerde çekinizin postayla yollanması 4-6 hafta, FedEx aracılığıyla 15 iş günü ve eğer doğrudan mevduatı seçerseniz 3-6 iş günü sürecektir.

ShareASale, yaklaşık 17 yıllık faaliyet gösteren ilk Bağlı Kuruluş web sitelerinden biridir. Nişinize en uygun ürünü kolayca bulabilmeniz için çok sayıda işletme sahibi ile büyük bir pazar yeri sağlar.

Dijital ve standart ödeme seçenekleri de dahil olmak üzere farklı ödeme yöntemleri mevcuttur. Affiliate pazarlamacısı olarak tek yapmanız gereken, çalışmak istediğiniz bir tüccarı seçmektir ve daha sonra bunların arasından istediğiniz ürünü seçebilirsiniz.

3. SemRush

Eğer kitlenizin SEO sıralamalarını geliştirmeleri gerekiyorsa o zaman onları sitenizde SemRush’ı tanıtın. Satış ortaklığı siteleri listemizde olan bu ortaklık programı sizi sitelerine trafik ve satış sağladığınız için sizi ödüllendirecektir.

Başlaması ne kadar zordur? SemRush’a üye olmak çok hızlı ve kolaydır! Tek yapmanız gereken bir e posta ve şifre seçmek daha sonra ise gelen kutunuzdaki onaylama bağlantısına tıklamaktır.

Ne kadar hızlı para kazanmaya başlayabilirsiniz? Onlara yönlendirdiğiniz her kişi %40 yineleyen komisyon alırsınız. Üç ana paketleri mevcuttur – pro ($99.95/aylık), guru ($199.95/aylık), ve bir işletme planı ($399.95/aylık).

4. CJ Affiliate

Satış ortağı pazarlamacıları için birden çok reklam boyutu vardır ve birçok program ve seçenek sunar. Web sitesi, komisyonunuzu her ay zamanında almanızı sağlayan bir seçenek sunuyor.

Commission Junction olarak da bilinen CJ Affiliate satış ortaklığı siteleri listede en güvenilir olarak bilinenlerdendir. 20 yıldan fazla tecrübe ile mümkün olduğu kadar kar elde etmeniz için en iyi çözümü sunar.

5. Shopify Affiliates

Satış ortaklığı veren firmalar arasında Shopify harika özelliklere sahip en büyük eticaret platformlarından biridir. Bir işletme adı üretmek, logo oluşturmaktan online mağaza uygulaması geliştirmeye kadar her girişimcinin sorunlarına çözüm sunarlar.

Ziyaretçilerinizi onların platformunu kullanmalarına ikna ederek Shopify tarafından iyi bir biçimde ödüllendirilirsiniz.

Başlamak ne kadar mı zor? İlk olarak bir Shopify Partners hesabı oluşturmanız gerekir. Web siteniz, Shopify’ ın nasıl reklamını yapacağınız ve dijital pazarlamada tecrübeniz olup olmadığı hakkında bilgi vermeniz de gerekir. Bundan sonra ise onaylanmak için iki iş günü beklersiniz.

Ne kadar hızlı para kazanmaya başlayabilirsiniz? Genel olarak kitlenizi yönlendirebileceğiniz iki adet plan mevcuttur, Standart ve Shopify Plus. Her standard plan satışı için $58 alırsınız. Shopify Plus içinse her satıştan $2,000 alırsınız!

Shopify Plus’ ın online girişim mağazası için olduğunu unutmayın, ne de olsa ücreti bir servettir. Bu yüzden satması biraz zor olabilir.

6. Rakuten Ağı

Rakuten globalleşmiş Japon bazlı pazar öncüsü online alışveriş merkezidir.

Bu platform aynı zamanda çoğunlukla fiziksel ürünlere odaklanan e-ticaret için en büyük bağlı kuruluş ağlarından biri olarak düşünülebilir. Tamamen premium teknolojiye adanmış en eski bağlı kuruluş pazarlama programları arasında yer almaktadır.

Bağlı kuruluş pazarlamacılarına ve işletme sahiplerine veya ürün üreticilerine fayda sağlamak için esnek bağlantı seçenekleri ve dönüşümlü reklamlar mevcuttur. Ağın, 38.000′ e yakın mağaza sahibi ve markasından 90.000′ e yakın ürün ile sağladığı 18 milyondan fazla müşterisi mevcuttur.

7. Clickbank

Clickbank 17 yılı aşkın bir süredir bağlı kuruluş pazarlama faaliyetlerinde bulunmaktadır. Bu nedenle iyi bir geçmişe ve deneyime sahiptir. Bağlı kuruluş pazarlama sitesi, işletme sahipleri tarafından oluşturulmuş 6 milyondan fazla mevcut ürünle çeşitli ürün ve dijital bilgilere odaklanmaktadır. Tüm dünyada 200 milyondan fazla müşteriye sahiptir.

Başlaması ne kadar zor? Hangi ürünün reklamını yapabileceğinizi anında seçebilirsiniz. Reklamını yap tuşuna tıkladıktan sonra bir HopLink yaratacak bir takma adınızı girin ve işte bu kadar, ortaklık bağlantınız hazır! Anında blogunuzda veya sosyal medya hesaplarınızda paylaşmaya başlayabilirsiniz. Ancak ödeme almak için üye olup gerekli bilgileri doldurmanız gerekir.

Ne kadar hızlı para kazanmaya başlayabilirsiniz? Komisyon oranları her satıcıya göre değişir – %1 ile %75 arasında değişir. Ayrıca tek defaya mahsus alımlar veya yinelenen ödemeler de bulabilirsiniz. Ancak ikinci seçenekle daha kolay para kazanabilirsiniz.

Affiliate Marketing'den Para Kazanmak-2020
Affiliate Marketing’den Para Kazanmak-2020

8. eBay Partner Network

1995’ den bu yana oldukça popüler olan eBay en büyük ve güvenilir pazar yerlerinden biridir.Çeşitli nişlerr için en iyi markalardan ürünler satılmaktadır. Ayrıca pazarlama araçları reklam yapmayı ve paylaşmayı kolaylaştırır.

Başlaması ne kadar zordur? Google veya Facebook hesabınızı kullanarak üye olma işlemini daha hızlı yapabilirsiniz. Ne kadar hızlı kazanmaya başlayabilirsiniz? eBay Partner Network size ürün kategorisine bağlı olarak %50 ve %70 arasında kar verir. Üstelik ödeme almak için gereken limit sadece $10’dır.

9. ThirstyAffiliates 

En iyi satış ortaklığı siteleri listemizde yerini alan ThirstyAffiliates blogcuların ortaklık bağlantılarını yönetmesine yardımcı olabilecek ücretsiz bir WordPress eklentisidir.

Reklamını yapmak için harika bir üründür, neden satış ortaklığı etkinliklerini basitleştiren bir araç tavsiye edilmesin ki?

Bu eklentiyi kullanarak ortaklık bağlantılarını saklayabilir, onları çalınmaktan koruyabilir ve bağlantıları makalelerinize anında ekleyebilirsiniz.

Ne kadar hızlı kazanmaya başlayabilirsiniz? Onlara kazandıracağınız her bir satış için %30 komisyon elde edersiniz. En ucuz ürünleri olan tek site lisansından ($49) her satış için $14,9 alırsınız. Üstelik ödeme limitleri yoktur!

Affiliate Marketing'den Para Kazanmak-2020
Affiliate Marketing’den Para Kazanmak-2020

10. Avantlink

En iyi satış ortaklığı siteleri listemizde yerini alan bir başka satış ortaklığı sitesi olan Avantlink ortaklar için sıkı güvenlik incelemeleri olan bir sitedir ve başvuranların yalnızca %30’u onaylanır!

Ancak kolay pazarlama için son teknoloji araçları bunu telafi eder. Bunun dışında sadece ağlarında kaliteli ürünler sunan büyük ve tanınmış tüccarlara izin verirler. Gerçek zamanlı raporlama, ücretli yerleştirmeler, ortaklık bağlantısı kodlayıcı ve özel izleme en güçlü özelliklerinden bazılarıdır.

Avantlink her yanıyla hem tüccarlar, hem de pazarlamacılar için ciddi ve işine bağlı bir işletme olduğunu gösterir. Ne kadar hızlı para kazanmaya başlayabilirsiniz? Her satış için ortalama komisyon oranı 10% iken para çekmeniz için minimum miktar $50’dır.

Her ödeme ayın 25’inde gerçekleşir. Ancak unutmayın eğer tüccar henüz ödeme yapmadıysa Avantlink size ödeme yapamayacaktır.

  • Evden Para Kazanma 2020,
  • internetten Para Kazanma 2020,
  • internetten Para Kazanma Yöntemleri,
  • Pasif Gelir 2020,
  • internetten Para kazanma Yolları,

konularını sizler için araştırıyoruz. Araştırmamızı ve hakkında yazmamızı istediğiniz para kazanma ve pasif gelir konuları hakkında yorum yapın.

Güncel Makaleler

Güncel Yorumlar