Free Porn
Ana SayfaAffiliate MarketingCoronavirus Krizinde İnternetten Para Kazanmak için 27 En İyi İş Fikri

Coronavirus Krizinde İnternetten Para Kazanmak için 27 En İyi İş Fikri

Yazar

Tarih

Kategori

İşte Corona krizi sırasında 2020’de para kazanmak için iş fikirlerinin bir listesi.

1. Logo Tasarımı

2. İçerik Yazımı

3. E-Ticaret

4. Sosyal Medya Yöneticisi

5. SEO Optimizasyonu

6. Web Sitesi Tasarımı

7. Çeviri

8. Grafik Tasarım

9. Web Geliştirme

10. E-Kitap Tasarımı

11. Instagram Pazarlama

12. Growth Hacking

13. Podcast Düzenleme

14. Video Düzenleme

15. Sanal Asistan

16. Vergi Hazırlığı

17. Google Reklam Yönetimi

18. Facebook Reklam Yönetimi

19. Seyahat Danışmanlığı

20. Serbest Yazma (Freelance Writing)

21. Açılış Sayfası Tasarımı

22. Fotoğraf Rötuşlama

23. Uygulama Geliştirme

24. Düzeltme / Tashih

25. Fitness Eğitimi

26. Yatırım Danışmanı Olmak

27. Satış Ortaklığı

Ne yaparsanız yapın ve günlük işinizi ne kadar ödüllendirdiğinize bakılmaksızın, kendi işinizi yürütmek ve kendi patronunuz olmanın bazı mutlak faydaları vardır. İnsanlar evden çalışabilmeleri ve ailelerini besleyebilmeleri için ev tabanlı iş fikirleri arıyor.

Kendi işinizi yapmaktan edindiğiniz kişisel doyumun yanı sıra, daha bağımsız hissediyorsunuz ve zamanınız üzerinde daha fazla kontrole sahip oluyorsunuz.

İstediğiniz zaman, istediğiniz zaman, istediğiniz yerde çalışabilirsiniz.

Ancak, en iyi yaptığınızı anlamak sadece bir adımdır. Ayrıca becerileriniz için ödeme almanın bir yolunu bulmalısınız.

Kârlı iş fikirleri bulmak, göründüğünden çok daha zor. Mikro işlerle başlayabileceğiniz ve bilgi edindikten sonra kolayca ölçekleyebileceğiniz birçok site var .

Bazen hobileriniz size çok para kazandırabilir. Sadece eğlenmek için yaptığınız şeyler için ödeme almanın birçok yolu vardır. Örneğin, iyi yazarsanız, çok seyahat ederseniz veya çok okursanız, bu alanlarda yardıma ihtiyaç duyan insanlara danışarak zamanınızdan büyük faydalanabilirsiniz.

Tutkunuzu bu şekilde takip etmek sadece finansal olarak ödüllendirmekle kalmayacak, aynı zamanda size memnuniyet ve gurur duygusu da verecektir.

Bu konuda size yardımcı olmak için buradayız!

1. Logo Tasarımı

Sanatla ilgili bir mesajınız ve onunla bir mesaj iletmek için know-how’ınız varsa, logo tasarımı sizin için doğru olabilir.

Para kazanabilmek için alanda daha önce deneyime sahip olmanız gerekmez, ancak örneklerin gösterilmesi yardımcı olur.

Adobe Illustrator ve Corel Draw gibi araçları kullanmanız gerekecektir. Onları hiç kullanmadıysanız ve sanatınızı her zaman kağıt üzerinde yapıyorsanız, endişelenmenize gerek yok. Araçlar pragmatik kullanıcı arayüzlerine sahiptir ve öğrenmesi kolaydır. Birkaç saatlik uygulamadan sonra para kazanmaya hazır olacaksınız.

Fiverr veya Upwork gibi sitelerde müşteri bularak serbest olabilirsiniz. Veya küçük işletmelere yaklaşabilir ve yardım teklif edebilirsiniz. Fiverr, 5.5 milyon alıcıya kolayca erişmenizi sağlayarak , başlamak için harika bir yer!

Uzman logo üreticileri logo başına 1.300 dolara kadar kazanıyor !

2. İçerik Yazımı

HubSpot’un Pazarlama Durumu raporuna göre, pazarlamacıların% 55’i blog içeriğinin oluşturulmasını en öncelikli hale getiriyor ve pazarlamacıların% 70’i aktif olarak buna yatırım yapıyor.

İçerik yazarları talep görüyor ve başlamak için kalifiye olmanıza gerek yok!

Basit ve özlü bir kopya yazma olanağına sahip olduğunuz sürece, para yazma içeriği kazanabilirsiniz. İçerik yazarları ortalama 66.991 dolar kazanıyor !

WriterAccess’te hesap açmak istemcilerle bağlantı kurmanın en hızlı yollarından biridir.

İlk kontrolünüzü almak bazen bir girişimciye bazı örnekler göstermek kadar kolay olabilir!

3. E-Ticaret

E-ticaret mağazanızı başlatmak için iddialı veya zengin olmanıza gerek yok, ancak becerikli olmanız gerekiyor.

Bir ürünü nasıl üreteceğinizi bilmiyorsanız, satın alabilir ve satabilirsiniz. Ürünle hiç ilgilenmek istemiyorsanız, bir damla nakliye işine başlayabilirsiniz.

Drop-shipping şirketleri, ürün üreticileri için satış portalları gibidir. Amazon’u düşünün. Müşteri sitenize bir sipariş verir ve satıcı bunu onlara gönderir. Yapmanıza yardımcı olduğunuz her satış için bir geri dönüş elde edersiniz.

E-ticaretinizi geliştirmek ve karlı hale getirmek uzun bir süreçtir ve bu nedenle tutarlılık önemlidir. Bir e-ticaret sitesi işletmek için ne kadar para kazanabileceğinizin bir sınırı yoktur.

Ciddi para kazanmadan önce çok zaman, para ve enerji harcayacaksınız, ancak ısrar etmek genellikle büyük paralar ödüyor.

4. Sosyal Medya Yöneticisi

Sosyal medya platformlarının giriş ve çıkışlarını biliyorsanız, zaten bir sosyal medya yöneticisi olma yolundasınız.

Bu platformların analitik tarafını nasıl kullanacağınızı ve ayrıca verileri anlamayı öğrenmeniz gerekecektir.

Raporlar oluşturmak, reklam kampanyaları yürütmek ve müşterinin kitlesiyle etkileşime girmenin yollarını bulmak yapacağınız şeydir. Neyse ki, bu becerileri öğrenmek zor değil. Bunları öğrenmek için çok fazla para harcamanıza da gerek yok.

Ortalama bir sosyal medya yöneticisi, her ay 2.250 $ ‘lık serbest çalışma yaparak harika bir yan koşuşturma yapıyor!

İnsanlarla bağlantı kurmakta usta olduğunuz ve tabii ki internet bağlantınız olduğu sürece, ilk müşterilerinize ulaşmak kolay olacaktır.

Freelancer ortalama 200 dolarlık bir iş büyüklüğüne sahiptir ve bu da kayıt yaptırmak için en iyi serbest sitelerden biridir.

5. SEO Optimizasyonu

Arama motoru optimizasyonu, mevcut sitelerin arandığında daha iyi sıralanmasını sağlayan dijital pazarlamanın bir alt kategorisidir.

Temel olarak, rolünüz bir sitede yayınlanan tüm içeriği optimize etmektir. Popüler anahtar kelimeleri araştırmak , resim boyutlarını azaltmak ve içerik oluşturma için popüler konular önererek pazarlama ekibine yardımcı olmak için çeşitli araçlar kullanacaksınız .

Tüm çabalarınız siteye organik olarak daha fazla trafik getirerek müşterilerinizin daha fazla ürün satmasına ve daha fazla kar elde etmesine yardımcı olur.

Analiz araçlarını ve diğer pazarlama araçlarını kullanmayı öğrenmeniz gerekir. Ancak müşterilerinizin daha fazla ürün satmasına yardımcı olursanız, getiriler çok büyük olabilir.

Üzerinde kaydolma PeoplePerHour ilk istemci hızlıca çekmeye sağlayacaktır.

SEO uzmanları yılda 170.000 dolar kazanabilir !

İnternetten Para Kazanmak-2020
İnternetten Para Kazanmak-2020

6. Web Sitesi Tasarımı

İyi web tasarımı milyonlarca işletmenin talep ettiği şeydir – çünkü güzel bir sayfa kalıcı bir etki bırakır ve ziyaretçileri dönüşüme yönlendirir. Bu, az para ile başlamak için en iyi işlerden biridir, tek ihtiyacınız olan bir web sitesi tasarımı eğitimi ve hizmetinizi sunmaya başlayabilirsiniz.

Kendi web tasarım işinizi başlatmak, Photoshop ve CorelDRAW becerilerinizi iyi kullanmak için harika bir yoldur.

İlk müşterilerinize iniş yapmak, beceri seviyelerinize ve deneyiminize bakılmaksızın zor olabilir. Ancak çekiş kazandığınızda, her yıl 50.000 dolar kazanıyor olabilirsiniz

Yerel işletmelerle iletişim kurmak ve ucuza onlar için bir web sitesi tasarlamayı teklif etmek başlangıçta biraz çekiş kazanmak için harika bir yoldur. Yeterince iyi tasarlayabilirseniz, müşterileriniz sizi bulacaktır.

DesignHill ile partnerlik , dünyanın her yerinden binlerce müşteriye erişmenizi sağlayacaktır !

7. Çeviri

İki dilli iseniz, çevirmen olmaya zaten hak kazandınız.

Ayrı bir ofise bile ihtiyacınız yok – dünyanın dört bir yanındaki müşterilere kanepenizden hitap edebilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan bir dizüstü bilgisayar ve internet bağlantısı.

Bazı istemciler sizden dili konuşmanızı isteyebilir, bu yüzden bir mikrofon almanız gerekebilir. Ancak, ikinci dilinizi akıcı bir şekilde konuşabildiğiniz ve yazabildiğiniz sürece, para kazanmakta sorun yaşamazsınız.

Indeed.com’a göre , serbest çevirmenler saatte ortalama 28.60 dolar kazanıyor!

Freelancer ve Upwork gibi sitelere giriş yapın ve kendinizi pazara sunmadan önce dilbilginizi ve yazımınızı yaptığınızdan emin olun.

Gengo , ayda ortalama 400 doların üzerinde ödeme yapan çevirmenler için harika bir platform !

Bazı örnekleri göstermek, ilk müşterinizi almanın en hızlı yollarından biridir!

8. Grafik Tasarım

Grafik tasarım alanı çok geniştir; dijital resimler, animasyonlu çizgi filmler, çizgi romanlar, reklamlar ve broşürler bir grafik tasarımcının para kazanmak için satabileceği şeylerden sadece birkaçıdır.

Adobe Suite’i yukarıdan aşağıya doğru bilmek, herhangi bir müşterinin taleplerini karşılamanıza yardımcı olabilir. Çizim yapmak poster tasarlamaktan daha eğlenceli bulursanız, tabletinizi çalıştırabilir ve çok para kazanmak için Procreate gibi araçları kullanabilirsiniz.

Serbest grafik tasarımcıları yılda ortalama 59.000 dolar kazanıyor !

Upwork ve Freelancer gibi sitelere kaydolmak, müşterileri evinizin rahatlığından çekmenin mükemmel bir yoludur.

99designs , 190’dan fazla ülkeden müşterilere erişmenizi sağlar – size hızla gelişen bir iş kurma fırsatı verir.

9. Web Geliştirme

Zaten programlama deneyiminiz varsa, HTML, CSS ve JavaScript becerilerinizi geliştirmek şimdi iyi bir fikir olabilir. İyi web geliştiricileri yüksek talep görüyor!

Web geliştiricileri bir web tasarımcısı konsepti alır ve onu kullanılabilir bir web sitesine dönüştürür. Bir web sitesinin etkileşimli öğelerini, düğmelerini ve bölümlerini uygulamak çok fazla beceri gerektirir – ve geliştiriciler bunun için iyi bir şekilde telafi edilir.

Guru’daki serbest çalışanlar çok para kazanıyor, neredeyse bir milyon işveren her gün yetenekli web geliştiricileri arıyor!

Freelance web geliştiricileri yılda ortalama 75.430 $ kazanıyor ve doğru becerilere sahipseniz, bundan çok daha fazlasını yapabilir ve hatta kendi firmanızı kurabilirsiniz.

10. E-Kitap Tasarımı

E-Kitaplar pazarlamacıların markalarının güvenilirliğini artırmasına yardımcı olur ve mevcut en etkili dijital pazarlama araçlarından bazıları olarak kabul edilir.

Ancak, iyi yazılmış içerik, ziyaretçileri satmak için yeterli değildir. Pazarlamacılar ziyaretçilerin ilgisini çekmek istiyorsa, profesyonel görünümlü bir şarttır.

Bazı temel düzenlemeleri biliyorsanız, Adobe InDesign gibi araçları kullanabilir ve serbest çalışan olarak yıldız e-kitap kapakları tasarlayabilirsiniz. İçeriğe ilişkin çizimler oluşturarak içeriğin değerini artırmaya da yardımcı olabilirsiniz.

Serbest çalışan sitelerde tonlarca e-kitap tasarım konseri bulabilirsiniz, ancak pazarlamacılara ulaşmak ve bazı örnekler göstermek, e-kitap tasarlamanın para kazanmanın en iyi yoludur.

E-kitap tasarımcıları proje başına 1.000 $ + kazanabilir !

İnternetten Para Kazanmak-2020
İnternetten Para Kazanmak-2020

11. Instagram Pazarlama

Bir Instagram pazarlama işi, az para ile başlamak için en iyi işlerden biridir. Tek ihtiyacınız olan bir telefon ve internet bağlantısı!

Instagram pazarlamacıları hesaplarında ürün ve hizmetleri tanıtmak için ödeme alır. Hesabınızda ne kadar çok takipçi varsa, o kadar çok ödeme alırsınız!

Instagram pazarlamacıları posta başına 50 ila 1.000 dolar arasında ve bazen daha fazla para kazanıyor.

Henüz başlamadıysanız, gelir potansiyelini artırmak için düşük rekabete sahip karlı bir niş seçtiğinizden emin olun .

12. Büyüme Hacking (Growth Hacking)

Bildirdiğine göre Yahoo! , Her ay 543.000 yeni işletme başlatılıyor.

Yeni başlayanların oynayacağı küçük bütçeler var, bu yüzden büyüme korsanlarına olan talep hızla artıyor.

Büyüme korsanları, şirketleri daha fazla iş getirmek için ucuz araçlar ve çözümlerden yararlanan pazarlamacılardır. Ayrıca, müşterileri uzun süre tutmaya da yardımcı olurlar.

Büyüme hackerları çok para kazanıyor – ortalama 63.000 dolar !

13. Podcast Düzenleme

Bir podcast’i düzenlemek için kalifiye olmanıza gerek yoktur; sadece sabırlı olmalısın.

Audacity, Acoustica veya Adobe Audition gibi yazılımlar çalıştırabiliyorsanız, podcast’leri bir araya getirmek için yılda yüz bin dolardan fazla para ödeyebilirsiniz.

Müşteri bulmak bir Google aramasıdır ve her zaman podcast sesleriyle ilgili yardıma ihtiyacı olan çok sayıda insan vardır. Ancak çok fazla ses düzenleyicisi yok. Podcast düzenleme işini süper karlı hale getirir.

14. Video Düzenleme

Video artık platform tarafından kısıtlanmadığında, video düzenleme uzmanlarına olan talep artmaktadır.

Dünyanın dört bir yanından insanlar günlük olarak bir araya getirilen reklamlara, YouTube videolarına ve röportajlara ihtiyaç duyarlar. Muhtemelen, çevrenizdeki yerel işletmelerin videolarını Facebook için düzenleme konusunda yardıma ihtiyaçları vardır.

Upwork’e göre , sosyal video pazarlama 2019’dan itibaren platformda en hızlı büyüyen becerilerden biridir!

Video editörleri yılda ortalama 57.000 dolar kazanıyor ve zaten düzenleme konusunda deneyiminiz varsa, büyük bilet müşterilerine kısa sürede hizmet vereceksiniz.

15. Sanal Asistan (Virtual Assistant)

Müşterilere idari, yaratıcı veya teknik yardım sağlamak için saatte 75 dolara kadar ödeme alabilirsiniz .

Sanal asistan olmanın en iyi yanı, tam zamanlı olarak uzaktan çalışabilmenizdir. Başlamanın en iyi yolu, Guru gibi serbest çalışan sitelerde bir hesap açmaktır .

Hizmetlerinizi başlangıçta değerlerinden çok daha düşük bir fiyata sunmanız gerekecektir. Ancak zamanla ve tutarlı çabalarla oranlarınızı artırabileceksiniz.

16. Vergi Hazırlığı

Rakamlarla iyi olmak size çok para kazandırabilir. Vergi sistemleri hakkında bilgi edinmeniz gerekecek. Muhasebeciler ve işletme mezunları bunu bir yan konser olarak seçebilirler.

Vergi hazırlayıcılar, profesyonellerin ve firmaların vergi beyannamelerini beyan etmelerine yardımcı olur. Matematik yapmalarına, vergi formlarını doldurmalarına ve vergilerini dosyalamalarına yardım etmelisiniz.

Para harika; müşterilerin devlete ödeme yapmasına yardımcı olmak için 60.000 ABD Doları tutarında ödeme alabilirsiniz .

Gerçekten bir hesap açmak , başlangıç ​​için en iyi yollardan biridir.

İnternetten Para Kazanmak-2020
İnternetten Para Kazanmak-2020

17. Google Reklam Yönetimi

İnternet pazarlamasıyla ilgili bir iki şey biliyor ve reklam kampanyalarını yürütmek ve sonuçları analiz etmek için Google Suite’i kullanmaktan memnunsanız , Google Ads’i yöneterek 62.000 dolardan fazla kazanıyor olabilirsiniz !

Müşteri bulmak çok kolaydır ve Upwork ve Freelancer gibi siteler çok yardımcı olur. Müşterinin işini geliştiren akıllı kampanyalar yürütmek daha fazla teşvikin kilidini açacaktır ve birkaç yıllık serbest çalışmanın ardından kendi danışmanlığınızı bile açabilirsiniz.

18. Facebook Reklam Yönetimi

Facebook ve Instagram reklam kampanyaları, işletmelerin tonlarca e-ticaret geliri elde etmelerine yardımcı olur.

Instagram ve Facebook reklamları oluşturabilir ve yayınlayabilirseniz, danışman olarak her ay 4.000 dolardan fazla kazanabilirsiniz .

Ayrıca haftalık ve aylık raporlar oluşturmanız ve elde ettiğiniz verilere dayanarak pazarlama stratejisinde yeni değişiklikler önermeniz gerekecektir.

Her geçen gün daha fazla start-up ile ilk müşterinizin inişinde sorun yaşamayacaksınız!

19. Seyahat Danışmanlığı

Seyahat etmeyi seviyorsanız, seyahat danışmanı olmaya zaten hak kazandınız.

Hemen dükkan kurmanıza gerek yok. Serbest sitelerde yüksek ücretli konserler bulabilir veya seyahat danışmanlarına ihtiyaç duyan işletmelerle ortak olabilirsiniz.

Dönüştürdüğünüz her müşteri için, kazandığınız gelirin önemli bir kısmını elde edeceksiniz. İyi bir itibar kazandığınızda, kendi seyahat danışmanlığınızı açabilirsiniz.

Seyahat danışmanları yılda ortalama 50.000 dolar kazansa da , gökyüzü bu sektördeki sınırdır.

20. Serbest Yazma (Freelance Yazarlık)

ZipRecruiter’e göre bazı serbest yazarlar 150.000 dolardan fazla kazanıyor. İyi bir kopya yazabiliyorsanız, serbest yazar olarak kendinizi pazara sunmalısınız.

Muhtemelen farklı içerik türlerini kullanacaksınız. Bloglar, web içeriği ve pazarlama kopyaları üzerinde çalışacağınız en yaygın projelerdir.

Ancak, bir müşteri için tam teşekküllü bir kitap veya kurs yazmanız da gerekebilir. Endüstri asla gelişmeyi bırakmaz ve zorlukları seviyorsanız, serbest yazar olmak harika bir fikirdir.

Basit bir Google araması size yüzlerce listeye erişmenizi sağlar ve yüksek kazançlı bir konser bulmak o kadar da zor değildir – özellikle iyi yazıyorsanız.

Skyword için serbest çalışmak size çok para kazandırabilir.

21. Açılış Sayfası Tasarımı

Tasarım için bir ustalık ve anahtar kelime araştırma ve arama motoru optimizasyonu takip know-how varsa, açılış sayfaları tasarlamayı denemek zorunda.

WebFX’e göre daha küçük projeler birkaç yüz dolara giderken, en iyi açılış sayfaları 3.000 $ ve bazen daha fazla gelir.

22. Fotoğraf Rötuşlama

Fotoğraf rötuş süper karlı bir niş. Sadece temel Photoshop ve Lightroom becerileri binlerce dolar kazanabilir!

Müşterileri Fiverr ve Upwork gibi sitelerde bulabilir ve fotoğraflarının kalitesini artırmalarına yardımcı olabilirsiniz.

Bir ürünün daha iyi görünmesini sağlamak, e-ticaret sitelerinin daha iyi satış yapmasına yardımcı olur ve muhtemelen en iyi düzenleme için fotoğrafçılarla birlikte gidersiniz.

Adobe Suite’i iyi kullanabiliyorsanız, her ay kanepenizden 2.500 dolardan fazla rötuş fotoğrafı yapabilirsiniz !

23. Uygulama Geliştirme

Java veya Swift’i biliyorsanız, uygulama geliştirmede elinizi denemeniz gerekir.

Serbest çalışma size çok fazla poz verir – birçok farklı proje üzerinde çalışıp ufuklarınızı genişletirsiniz.

Bilgi edinmenin yanı sıra, çok para kazanabileceksiniz. Freelancer’daki bir uygulama geliştirme projesi için ortalama ödeme 543 $ ‘ dır ve istediğiniz kadar çalışabildiğiniz için, ne kadar kazandığınız konusunda bir sınır yoktur.

Serbest çalıştığınızda sahip olduğunuz bir diğer avantaj, üzerinde çalışmak istediğinizi seçebilmenizdir. Bunun yerine bir oyun yapmak ve uygulama geliştirme sıkıcı bulmak istiyorsanız, bunu yapmakta özgürsünüz.

Baskısız çalışma ortamı büyük bir artıdır ve yüksek gelir potansiyeli, onu denemek ve yürütmek için en iyi iş fikirlerinden biri haline getirir.

İnternetten Para Kazanmak-2020
İnternetten Para Kazanmak-2020

24. Düzeltme / Tashih

Çok fazla okursanız ve iyi bir dilbilgisine dikkat ederseniz, düzeltmen size çok para kazandırabilir.

Düzenlemiyorsunuz; redaksiyon yapıyorsunuz, bu yüzden bunu yapmak zorunda değilsiniz. Yayınları okumalı ve içeriğin dilbilgisini ve yazımını güçlendirmelisiniz. En fazla bir veya iki cümleyi değiştirmek zorunda kalacaksınız.

Birkaç dakika içinde bir projeyi kapatabilir ve hızlı ödeme alabilirsiniz!

Ortalama düzeltme okuyucusu yılda 51.000 dolar kazanıyor; bu da düzeltme okumasını okuma alışkanlıklarından para kazanmak isteyen herkes için kazançlı bir seçenek haline getiriyor.

25. Fitness Eğitimi

Şu anda fitness eğitmenleri için çok fazla fırsat var.

Bir spor salonunda antrenman dışında, yerel olarak müşteriler bulabilir veya çevrimiçi olarak onlarla etkileşime girebilir ve fitness hedeflerine yardımcı olabilirsiniz.

Ve hepsi bu değil. Marka blogunuzu oluşturabilir veya sosyal medyadan yararlanarak erişiminizi ve kârınızı artırabilirsiniz.

Bir fitness eğitmeni yılda ortalama 47.000 dolar kazanıyor . Ancak, daha fazla müşteri edinmek için sosyal medyadan ve diğer çevrimiçi araçlardan yararlanırsanız, ne kadar kazanabileceğiniz konusunda herhangi bir sınırlama yoktur.

26. Yatırım Danışmanı Olmak

Başkalarının servetlerini büyütmelerine yardımcı olmak, kendi servetinizi büyütmenin harika bir yoludur.

Finans ve borsa bilgileriniz varsa, evinizin rahatlığında binlerce dolarlık danışmanlık yapabilirsiniz.

Esasen talep üzerine güvenlik analizi yapacak ve müşterilerinizin yatırımları için en iyi getiriyi elde etmelerine yardımcı olacaksınız.

Müşteri bulmak çok kolaydır. Sadece serbest bir sitede bir hesap açın veya reklam verin ve hizmetlerinizi sosyal medyada sunduğunuzu bildirin. Üzerinde kaydolma Toptal hızla size müşterileri alıp bunu!

Serbest yatırım danışmanları saatte 150 $ ‘dan fazla ücret alırlar; bu da doğru kimlik bilgilerine sahip olanlar için kazançlı bir seçenek sunar.

İnternetten Para Kazanmak-2020
İnternetten Para Kazanmak-2020

27. Satış Ortaklığı

Bu iş fırsatını keşfetmek istiyorsanız, bağlı kuruluş pazarlaması sizin için büyük bir gelir kaynağı olabilir.

Bu, diğer ürünleri tanıtmaya başlayabileceğiniz basit bir iş modelidir ve şirketler size iyi bir komisyon ödeyecektir.

Bilmiyorsanız, Amazon dünyanın en büyük bağlı kuruluş ağlarından biridir. Sen olabilir Amazon ürünlerini tanıtmak ve evden çalışarak para kazanmak.

Aşağıdaki ekran görüntüsünde çeşitli kategorilerde çok iyi komisyon ödediklerini görebilirsiniz.

2014’ten beri tam zamanlı bağlı kuruluş pazarlaması yapıyorum ve çeşitli ürünleri çevrimiçi olarak tanıtarak çok para kazandım.

Satış ortağı fırsatlarını görmek için en iyi satış ortağı programları listemize göz atabilirsiniz .

Sonuç

Para kazanmak için her zaman seçim alanında üniversite eğitimi almış bir profesyonel olmanıza gerek yoktur.

Demek istediğim şu: Eğer eğitimli bir programcıysanız, ancak yazınız endüstri standartlarını karşılıyorsa, iyi bir canlı yazma yapabilir ve bunu yaparken eğlenebilirsiniz.

Becerilerinizden veya hobilerinizden nasıl para kazanabileceğinizi ve onlar için ne kadar ödeme alabileceğinizi bulmak başlı başına bir sorundur.

Ancak, şimdi tüm bu fikirleri sizin için ortaya koyduğunuza göre, tek yapmanız gereken hangi iş fikrinin para kazanabileceğinizi bulmaktır. Emin olun, hepsi iyi ödüyor!

Eğlenceli olacağını düşündüğünüzü seçin. Sıkı çalıştığınız sürece başarı gelecektir!

Güncel Makaleler

Güncel Yorumlar