test
Ana SayfaDijitalOnline Para Kazanmanın 7 Gerçekçi Yolu-2020

Online Para Kazanmanın 7 Gerçekçi Yolu-2020

Yazar

Tarih

Kategori

İnternetten Para Kazanmanın 7 Gerçekçi Yolu

1. Uygulama ekonomisinden yararlanın

2. Mevcut web sitelerini kullanın

3. Kendi eşyalarını sat

4. Satış ortağı olarak satış yapın

5. Bir blog yazın

6. E-posta pazarlaması

7. Web seminerleri eğitimi

İnternet, pasif gelir elde etmek ve çevrimiçi para kazanmak için birçok fırsat sunuyor.

İster hızlı para kazanmak isteyin, ister uzun vadeli, daha sürdürülebilir gelir getirici sonuçların peşindeyseniz, bugün online para kazanmanın kesinlikle yolları vardır. Gerçek şu ki, çevrimiçi para kazanmanın çoğu, görünmesini sağlamak kadar zor değil. Biraz disiplin gerektiriyor.

Ancak, şimdi online para kazanmaya başlayabileceğiniz gerçekçi yollar arıyorsanız, o zaman gerçekten gerçekten kâr elde edebileceğiniz yedi yola kadar kaynar. Bazıları size anında sonuçlar sunarak kira, kamu hizmetleri ve bakkal gibi temel aylık ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı olurken, diğerleri uzun vadede mali durumunuzu değiştirerek hayatınızı dönüştürme potansiyeline sahiptir.

Çevrimiçi gelirinizi oluşturmak için hangi yöntemi seçerseniz seçin, anlamanız gereken çok önemli bir şey var. Para kazanılabilir ve harcanabilir, kaydedilebilir ve çalınabilir, yatırım yapılabilir ve israf edilebilir. Zamanı değil. Bu yüzden zaman paradan çok daha değerlidir. Zamanı yeniden yaratamazsınız. Bir kez harcandığında, sonsuza kadar gitti.

Zamanın lüksünden yoksun olduğunuzda, para kazanmak veya çevrimdışı para kazanmak imkansız bir görev gibi görünebilir. Hayatınızı emen dokuzdan beşe kadar bir işte çalışırken bunu nasıl yapmalısınız? Tam zamanlı istihdamın istikrarı çoğu insanın geceleri iyi uyuyabilmesine rağmen, yaratıcı meyve sularınızı yeni gelir getirici stratejiler arama yetkisi vermez.

Web’de bir gelir elde etmek için hangi yöntemi kullanırsanız kullanın, cesaretinizi kırmak yerine güçlendirmeye yardımcı olmak için zihniyetinizi ayarlamanız gerekir. Gerçek şu ki, çevrimiçi para kazanmak önlenebilir tuzaklarla dolu olabilir. Birkaç temel kılavuz ilkeyi aklınızda tutarak gürültüyü iptal edin.

Tam zamanlı bir gelir ve muhtemelen çevrimiçi etkinliklerinizden daha fazlasını elde etmek konusunda ciddiyseniz, aktif gelirin aksine pasif gelire odaklanmanız gerekir. Tabii, aktif gelir hayatta kalmana yardımcı olacak. Bu oyundaki kıtlık zihniyeti. Ama başarılı olmanıza yardımcı olacak pasif gelir fikirleri.

Sınırlı bir zamanınız olduğu göz önüne alındığında, pasif gelir işinizin büyük bir bölümünü oluşturmalıdır. Çevrimiçi olarak herhangi bir gelir elde etme konusunda ciddiyseniz, pasif gelir tek hedefleriniz ve hedeflerinizden biri olmalıdır.

Neden? İşi bir kez yapmayı ve bu geliri elde etmek için zamanınıza güvenmek yerine tekrar tekrar ödeme almayı tercih etmez misiniz? Arka uçtaki avantajlardan yararlanabilmek için ön uçtaki süreyi değerlendirin. Bu, biraz ter eşitliği koymak ve bugün ödeme yapılmaması anlamına geliyor. Aksine, yolun bir yerinde ödeme alırsınız. Ve o pasif gelir akışını oluşturmaya devam etseniz de durursanız da ödeme almaya devam edersiniz.

Çevrimiçi para kazanmakla ilgilenen herkes pasif gelir peşinde koşarken aktif gelir üzerinde de çalışmalıdır. İnternette pasif bir gelir elde etmenin birçok yolu vardır, bunların çoğu blog sahibi olma, temel trafik oluşturma ve kitle ve liste oluşturma temelleri ile başlar. Kolay değil, ama buna değer.

Bu, bugün online para kazanmak için bir blog başlatmanız gerektiği anlamına gelmez. Blog başlamayan bir rota tercih edebilirsiniz, ancak internette gelir getirme yeteneklerinizde uzun ömürlülük arıyorsanız, birincil hedefiniz bir blog olmalıdır.

1. Uygulama ekonomisinden yararlanın

Bazı finansal ihtiyaçları karşılamak istiyorsanız, uygulama ekonomisi sizin için doğru olabilir.

Uber veya Lyft: Uber veya Lyft veya Çin’in Didi gibi dünyadaki birçok rakiplerinden birini bulabileceğiniz bir yerdeyseniz, saatler esnektir ve uygun gördüğünüz gibi çalışabilir, mükemmel hale getirir, şu anda tam zamanlı çalışmanıza rağmen yanınızda biraz para kazanmak isteyebilirsiniz.

Postmates: Bu uygulama ile para kazanmak için bazı yerlerde arabaya bile ihtiyacınız yok. Manhattan gibi bazı büyük metropol alanlarda bisiklet yeterli olacaktır.

iBotta: Büyük perakendecilerden öne çıkan ürünleri satın alarak nakit geri ödüller kazanın. Yapmanız gereken tek şey indirim eklemek, alışverişe gitmek, sonra nakit iadenizi kazanmak için makbuzunuzun bir fotoğrafını çekmektir. Basit ve etkili.

Task Rabbit: Biraz yan koşuşturma gelir yapmak için başka bir basit ve anlaşılır uygulama Görev Tavşan app. Görevler, basit onarımlardan daha kapsamlı girişimlere kadar her şey olabilir. Uygulama dikkatle en yüksek kaliteyi sağlamak için her servis sağlayıcı veteriner, ve kendi şartları üzerinde tarafında bazı ekstra gelir yapmak için harika bir yoldur.

Ebates: Bu uygulama, satın aldığınız her şeyi satın alıp geri ödeme ödülü alarak çevrimiçi para kazanmanın basit bir yolunu sunar. EBates ile tarama makbuzu yoktur. Sadece uygulamadaki bir bağlantıyı tıklayın ve mağazadan satın alın. E-posta onayı almanın yanı sıra satın alma işleminden sonra nakit ödüllerinize otomatik olarak alacaksınız.

Swagbucks: Swagbucks ile para kazanmanın birkaç yolu vardır. Çevrimiçi alışveriş yapabilir, video izleyebilir, anketleri yanıtlayabilir ve web’de gezinebilirsiniz. Uygulama çabalarınız için bir ödül olarak size hem nakit hem de hediye kartları verir.

Gelen Kutusu Dolar: Online para kazanmak için kullanabileceğiniz başka bir uygulama, televizyon izlemek, anketler almak ve alışveriş yapmak için size ödeme yapan Inbox Dolar. Burada nakit teklifleri var ve bu arenadaki diğer uygulamalara nispeten benzer.

2. Mevcut web sitelerini kullanın

Para kazanmak için mevcut web sitelerini kullanmayı da tercih edebilirsiniz. Bunlar hem aktif gelir hem de pasif gelir yöntemlerini içerir. Örneğin, bazı kullanılmış ürünleri satabilir veya daha sonra mallarda satılabilecek bazı dijital tasarımlar oluşturmaya yatırım yapabilirsiniz.

Yine, zamanınızın büyük bir bölümünü pasif gelire ayırın, böylece ekstra bir çaba harcamadan otomatik pilota ulaşacak kazançları yavaşça oluşturabilirsiniz.

Tabii ki, bu sitelerin büyük bir kısmının kendi ilgili uygulamaları var. Ancak bunlar kesinlikle konser ekonomisine daha az dahil, örneğin fotoğrafçılık, çevrimiçi pazarlama, grafik tasarım ve web geliştirme alanlarında var olan uzun vadeli projelerde daha fazla yer alıyor.

Craigslist: Bu site, on yıldan fazla bir süredir çevrimiçi olarak biraz daha fazla para kazanmak isteyen insanlar için gidilecek kaynak oldu. Kullanılmış eşyalarınızı kolayca satabilir, evinizde veya dairenizde boş bir oda kiralayabilir ve hizmetlerinizi dünyaya sunabilirsiniz.

craigslist ile internetten para kazanma
craigslist ile internetten para kazanma

Upwork: Bu web sitesi hemen hemen her profesyonel hizmeti satmak için harika bir pazar sunuyor. Bir tüccar hesabına, kendi web sitenize veya bu konuda başka bir şeye ihtiyacınız yoktur. Yapmanız gereken tek şey makul bir fiyata yüksek kaliteli bir hizmet sunmaktır. Ancak, açık işlere sürekli teklif veren diğer pek çok kişiyle rekabet etmeniz gerekecek.

Cafe Press: Bu web sitesi daha sonra platformda satılabilecek dijital tasarımlar oluşturmanıza olanak tanır. Satılan her şey için bir komisyon kazanacaksınız ve baskı, depolama ve müşteri hizmetleri gibi lojistikle uğraşmak zorunda kalmayacaksınız. Bazı grafik tasarım becerileriniz varsa, bu web tabanlı geliriniz için büyük bir potansiyel kaynaktır.

Fiverr: İsrail merkezli Fivver 2010 yılında Shal Wininger ve Micha Kaufam tarafından başlatıldı. 5 $ kadar düşük konserler sunabilir, ancak yükseltmeler ve eklentiler için çok daha fazla ödeme alabilirsiniz.

Mechanical Turk: Amazon’un Mechanical Turk, insan zekası görevleri yapmak için bir kaynaktır veya sitenin yaygın olarak ifade ettiği gibi HIT’ler. Herhangi bir HIT için çok küçük bir ücret alırsınız ve önemli miktarda para kazanmak için iyi bir hacme ihtiyacınız olacaktır. Ancak, boş zamanlarınızda çevrimiçi olarak küçük bir gelir elde etmek için kullanabileceğiniz bir kaynaktır.

Flippa: Satın almak ve satmak için bir tutkunuz varsa, Flippa’yı ve üst düzey muadili Deal Flow Brokerage’ı kullanarak kâr amaçlı web siteleri alıp satabilirsiniz. Burada ne yaptığınızı bilmeniz gerekecek, ancak gelir getiren web sitelerini kâr için çevirerek kolayca büyük bir gelir elde edebilirsiniz.

Etsy: Etsy’nin popülaritesi son zamanlarda azalmış olsa da, hala el yapımı ürünleri çevrimiçi satmak için harika bir kaynak. Karmaşık e-ticaret sitelerine veya satıcı hesaplarına veya herhangi bir otomasyona gerek yoktur. Şirket her satıştan bir komisyon alır ve ürün başına küçük bir listeleme ücreti alır. Ancak birçoğu hala Etsy’yi birincil gelir kaynağı olarak kullanıyor. En iyi yanı, poster tasarımları gibi dijital ürünler de satabilirsiniz.

Shutterstock ve iStockPhoto: Fotoğrafçılık için keskin bir gözünüz var mı? Neden önde gelen fotoğraf sitelerinden bazılarında fotoğraf satmıyorsunuz? Etiketlemek için bazı tasarım yazılımı becerilerine ihtiyacınız olacak. Ancak bu arenada beceriye sahipseniz, pasif gelir için büyük bir potansiyel kaynaktır.

Threadless: CafePress’e benzer şekilde, Chicago merkezli Threadless, dijital tasarımları t-shirtler ve telefon kılıfları, kupalar, plaj havlusu gibi diğer ürünler şeklinde satmanıza izin verir.

Zazzle: Online satış için bir başka harika kaynak Robert Beaver’ın Zazzle’ı kullanmak. Site biraz Etsy benzer ve hemen hemen herkes burada çeşitli öğeleri satan online para kazanabilirsiniz. Sanattan el yapımı ürünlere ve özelleştirilebilir ürünlere kadar hemen hemen her şeyi burada satabilirsiniz.

3. Kendi eşyalarını sat

Drop Shipping concept
Drop Shipping concept

E-ticaret yoluna girmeye hazırsanız, kendi eşyalarınızı satabilirsiniz. Tabii ki, kendi web sitenizde kendi eşyalarını satmak ile birlikte sorumluluk ve teknik yapılandırma ve gereksinimleri bir sürü geliyor.

Yeni başlayanlar için bir web sitesine ve bir barındırma hesabına ihtiyacınız olacak. Stripe veya PayPal tarafından sunulanlar gibi bir satıcı hesabına da ihtiyacınız olacaktır. Ardından, bu siteyi tasarlamanız, bir satış hunisi oluşturmanız, olası satış mıknatısı oluşturmanız ve e-posta pazarlaması yapmanız gerekir.

Ayrıca e-ticaret yazılımına, yerine getirme yazılımına, depolama, müşteri hizmetleri ve geri ödemeler konusunda endişelenmeniz gerekir. Ama hepsi bu değil. Ayrıca trafiğe de ihtiyacınız olacak. Arama motoru optimizasyonunu, Facebook reklamlarını ve diğer sosyal medya kampanyalarını düşünün.

Özellikle kendi başınıza zor bir iştir. Amazon’un daha kolay bir rota olabilecek platformunu tercih edebilirsiniz. Ancak, yine, günün sonunda, bu önemli karlar üretebilecek ciddi bir iş. Yani ya içeridesiniz ya da değilsiniz.

Shopify: Kendi mağazanızı inşa etmek mi istiyorsunuz? Bir Shopify mağazası oluşturmayı seçebilirsiniz. WooCommerce’i eklenti olarak yükleyebilir ve e-ticaret mağazanızı blogunuzdan çalıştırabilirsiniz. Bir SSL sertifikasına ve ödemeleri işleme koymanın bir yoluna ihtiyacınız olacak, ancak hemen satışa başlamak için hızlı bir şekilde çalışmaya başlayabilirsiniz.

Amazon tarafından yerine getirilen (FBA): Dünyanın en büyük çevrimiçi mağazasında satış yapmaya başlayabilir ve kendi altyapınızı oluşturmak veya trafik konusunda endişelenmek için zaman harcayamazsınız. Bir komisyon ödemeniz gerekecektir, ancak diğer işlemlerin çoğu sizin için otomatik olacaktır.

Drop-shipping: Amazon bir damla nakliye şekli sunar, ancak damla nakliye ürünleri için kendinizi asla görmeniz veya işlemeniz gerekmeyecek başka kaynaklar da vardır. Sadece satışı kapatmanız gerekir. SaleHoo, Worldwide Brands ve diğerleri gibi sağlayıcılar, ürünlerinizi drop-shipping için size bir kaynak sunar.

High-ticket consulting or coaching:Türkçeye “Yüksek bilet danışmanlığı veya koçluk” olarak çevirebiliriz. Kendi yüksek bilet danışmanlığı veya koçluk ürünlerini web sitenizden satabilirsiniz. Bir web sitesine, satıcı hesabına, satış hunisine, kurşun mıknatısa ve daha birçok öğeye ihtiyacınız olacaktır. Ancak, her bir müşteriden kolayca önemli miktarda para kazanabilirsiniz, bu da gerekli zorlu kurulumlara değer.

4. Satış ortağı olarak satış yapın

Satış Ortaklığı internetten para kazanma
Satış Ortaklığı internetten para kazanma

Bir bağlı kuruluş olarak çevrimiçi para kazanmak için bir sürü kaynak vardır. ClickBank, Commission Junction, Rakuten Marketing, Sale-a-Sale, Impact Radius ve diğerlerinden ürünler alabilirsiniz.

Ayrıca, büyük şirketlerin çoğunun kendi ortaklık programları da vardır. Durumunuzu belirtin ve bir satış ortağı olarak satabileceğiniz ilgili ürün veya hizmetle doğru şirketi bulun.

Bazı durumlarda, onaylanmak için yüksek trafik alan etkin bir web sitesine ihtiyacınız olacaktır. Satış ortağı olarak satış yapmak hiçbir şekilde kolay değildir, ancak kitleniz varsa kesinlikle önemli miktarda gelir elde edebilir.

5. Bir blog yazın

Çevrimiçi para kazanma konusunda ciddiyseniz, bir blog başlatın. Bloglama en kolay ve en sürdürülebilir gelir kaynaklarından biridir. Blog doğru kitleye, doğru kitleye yönelik doğru içeriğe sahip olduğu ve teklif içeriğin tamamlayıcısı olduğu sürece, doğru şekilde kurulduğu sürece, bir blogdan muazzam miktarda pasif gelir elde edebilirsiniz.

Bazıları bir blog başlatmanın zorlu bir çaba olduğunu düşünebilirken, atmanız gereken kesin adımları anladığınızda, çok daha kolay hale gelir. Her şey karlı bir niş seçme ve doğru alan adını seçme kararında başlar. Oradan, tekliflerinizi oluşturmanız gerekir. Mini e-posta kursları, eğitim oturumları ve e-kitaplar gibi şeyleri kolayca satabilirsiniz.

6. E-posta pazarlaması

Çevrimiçi pazarlamayla ilgileniyorsanız, e-posta yazılımını kurun ve satış dönüşüm huninizde kullanabileceğiniz bir kurşun mıknatıs oluşturun. Ardından, bu listeyi oluşturun.

Genellikle abone başına ayda yaklaşık 1 $ kazanmayı beklediğiniz söylenir. 10.000 aboneniz varsa, bu ayda yaklaşık $10.000 kazanabileceğiniz anlamına gelir. Her e-postada değer vermeniz ve bunları sunmamanız gerekir, ancak kısa sürede çok ulaşılabilir bir hedeftir.

İnsanları listenize eklemenin birçok yolu vardır. Kurşun mıknatıslar böyle bir kaynaktır. Örneğin, e-kitaplar, kontrol listeleri ve hile sayfaları oluşturabilirsiniz. Ancak, içinde ek kaynaklar bulunan bir makalenin PDF sürümleri, dört bölümlü video eğitim serisi ve daha fazlası gibi içerik yükseltmeleri de yapabilirsiniz. Kitlenizi ve onlara daha iyi hizmet verebilmek için neler sunabileceğinizi düşünün, sonra onlara biraz saygı gösterin ve sonunda ödülleri toplayın.

7. Web seminerleri eğitimi

webinar ile internetten para kazanma
webinar ile internetten para kazanma

Web seminerleri büyük olasılıkla online bol miktarda para kazanmanın en güçlü yollarından biridir. Eğitmek için bir kitleye ihtiyacınız olacak ve ne hakkında konuştuğunuzu bilmeniz gerekecek.

Tabii ki, bu genellikle bir web sitesine ve çevrimiçi varlığın bazı benzerine sahip olmayı gerektirir. Bununla birlikte, insanlar yine de hepsi olmadan web seminerleri yapabilirler. Örneğin, takip eden büyük bir sosyal medyanız olabilir ve bunları her hafta sosyal medya ile ilgili bir konuda eğitiyorsunuzdur.

Ama bir noktada gömmek ve satmak için bir ürüne ihtiyacınız olacak. Başlangıçta endişelenme. Deneyimlerime göre, en iyi web semineri platformu GoToWebinar.

Online para kazanmak için hangi yöntemi seçerseniz seçin, hızlı para kazanabileceğinizi anlayın, ancak büyük getiriler için önemli ter eşitliğine ihtiyacınız olacak. Ancak, bundan bir yıl sonra, bugün başladığınız için mutlu olacaksınız. Unutmayın, zaman paradan çok daha değerlidir.

Sıçan yarışından çıkıp önemli şeylere odaklanabilmeniz için zamanınızı serbest bırakacak pasif gelir akışları oluşturmaya odaklanın.

  • Evden para kazanma 2020,
  • internetten para kazanma 2020,
  • internetten para kazanma Yöntemleri,
  • pasif gelir 2020,
  • internetten para kazanma Yolları,

konularını sizler için araştırıyoruz. Araştırmamızı ve hakkında yazmamızı istediğiniz para kazanma ve pasif gelir konuları hakkında yorum yapın.

Güncel Makaleler

Güncel Yorumlar