test
Ana SayfaEtsy#evdekal: 2020'de Evde Kalmak İçin 5 Online İş Fikri

#evdekal: 2020’de Evde Kalmak İçin 5 Online İş Fikri

Yazar

Tarih

Kategori

Evde Kalmak İçin 5 Online İş Fikri

Çocuklarını yetiştirmek için evde kalmak isteyen, aynı zamanda aile gelirine katkıda bulunmak isteyen meşgul annelerin, evde esnek bir kariyer oluşturmak için birçok seçeneği vardır. Evde çalışmak isteyen bir anne iseniz, o zaman bu beş internet tabanlı ev iş fikrini düşünün.

1. Çevrimiçi Hizmet Sunma

Kendi evinizden sunabileceğiniz hizmetlerin miktarı sınırsızdır. Neredeyse verebileceğiniz bir hizmet haline getirilip getirilemeyeceğini belirlemek için kişisel ve mesleki yeteneklerinizi ve ilgi alanlarınızı gözden geçirin.

Bazı hizmet fikirleri yazma, düzenleme ve düzeltme okuma, yasal belgeleri inceleme, defter tutma , grafik tasarım, sanal destek ve daha fazlasını içerir. Aslında, birçok durumda bir şirket için çalışırken yaptığınız görevleri yerine getirebilir ve ev işine dönüştürebilirsiniz. Özel ders verme gibi genel halka ( B2C ) veya web tasarımı veya pazarlama gibi diğer işletmelere (B2B) hizmet sunmaya odaklanabilirsiniz .

Serbest Yazma (Freelance Writing)

Kişisel Hizmet Fikirleri

Sosyal Medya Yönetimi İşletmesi Kurun

Ev İş Fikri – İnternet Pazarlama Hizmetleri

İnternetten para kazanmanın 5 yolu 2020
İnternetten para kazanmanın 5 yolu 2020

2. Fiziksel Ürünleri Çevrimiçi Satın

Bir perakende mağaza açmayı hayal ettiyseniz , evde kalmanız gereken bir anne olduğunuz için bunun beklemeye alınması gerekmez. İnternet, eviniz de dahil olmak üzere herhangi bir yerden ürün satmayı mümkün kıldı. Amerika Birleşik Devletleri Posta Servisi bile sunuyor Taşıyıcı Pick hizmetlerini basit bir çalıştırmak için yapım evinde paketlerinizi bulacaktır perakende iş evden.

Ürünler kadar, yaptığınız ürünleri satabilir veya satış için toptan veya kullanılmış ürünler satın alabilirsiniz. Mağazanızı çevrimiçi yapmak her zamankinden daha kolay ve daha uygun fiyatlı. Bir e-ticaret web sitesi oluşturmak artık çok fazla masraf veya kodlama bilgisi gerektirmez. Veya Amazon ve eBay gibi ticaret hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Amazon Business Tarafından Gerçekleştirme Başlatma Kılavuzu

EBay’de geçim için 9 adım

Etsy nedir ve neden orada satmalıyım?

3. Online Bilgi Ürünleri Satmak

Milyonlarca insan bilgi bulmak için her gün çevrimiçi oluyor. Birçok durumda, bunun bedelini ödemeye razı olurlar. Bilgi ürünleri oluşturarak ve çevrimiçi olarak satarak buna dokunabilirsiniz .

Bilgi ürünleri birçok şekilde gelir. Oluşturmanın en kolay yollarından biri, bir e-kitap  veya basılı kitaptır ve çevrimiçi olarak satmaktır. Kitap yayıncılığıyla ilgileniyorsanız ancak yazma konusunda emin değilseniz, bir hayalet yazarı kiralayabilirsiniz . Özellikle e-Kitap satmak , meşgul anne için idealdir, çünkü satın alma ve teslimat otomatik olarak yapılabilir, böylece nakliye sıkıntısından tasarruf edersiniz. Ancak, isteğe bağlı bir yazdırma hizmeti kullanırsanız, Amazon ve diğer çevrimiçi satıcılar aracılığıyla basılı kitaplar satabilirsiniz.

Diğer bilgi ürünleri arasında çevrimiçi kurslar, seminerler, eğitimler, basılabilirler (örn. Planlamacılar) ve daha fazlası bulunur.

Bir Bilgi Ürünü İşletmesiyle Pasif Gelir Elde Edin

Tanıtım ve Kâr için e-Kitap Nasıl Yayınlanır?

Çevrimiçi Kurslarla Para Kazanma

İnternetten para kazanmanın 5 yolu 2020
İnternetten para kazanmanın 5 yolu 2020

4. Bir Niş Blogu başlatın

Blog, bildiğiniz ve sevdiğiniz bir konudan para kazanmanın eğlenceli ve harika bir yoludur. Bu, özellikle başkaları da biliyor ve seviyorsa geçerlidir.

Bilgileri ücretsiz olarak sunarken, Google AdSense ve sitenize reklam yerleştirecek diğer reklam feed’i programları da dahil olmak üzere para kazanmak için birçok seçenek vardır. Bunları kullanırsanız, kullanıcılar reklamları tıkladığında ödeme alabilirsiniz.

Diğer para kazanma seçenekleri arasında satış ortağı ürünleri, reklam alanı satışı veya kendi ürünlerinizi satma sayılabilir.

Bloglama başarısı hilesi internet pazarlama yoluyla trafik oluşturmaktır  . Sitenize ne kadar hedefli trafik ulaşırsanız, para kazanma olasılığınız o kadar artar.

Blog Nasıl Oluşturulur

Ev İş Fikri – Google AdSense

İnternetten para kazanmanın 5 yolu 2020
İnternetten para kazanmanın 5 yolu 2020

5. Piyasa Bağlı Kuruluş Ürün ve Hizmetleri

Bağlı kuruluş ürünlerinin ve hizmetlerinin pazarlanması temel olarak diğer işletmelere yönlendirmeler yapmak için ödeme almaktadır. Size para kazandırabilecek ağızdan ağıza pazarlama.

Bağlı kuruluş pazarlamasının en önemli özelliklerinden biri, ürün satmak veya sunmak zorunda olmamanızdır. En yüksek ücretli ortaklık pazarlamacıları, özel bir blog (yukarıya bakın) ya da özel ortaklık bağlantılarını tanıtmak için bir sıkma sayfası ve e-posta bülten huni sistemi kullanın  . Bağlantınız bir satın alma işlemi yapmak için kullanıldığında, yönlendirmeden komisyon veya sabit ücret kazanabilirsiniz.

Bağlı kuruluş pazarlaması yalnızca, yönlendirmeyi yaptığınız kişilerin sizi tanıması ve güvenmesi durumunda çalışır. Bunu yapmak için blog okuyucularınızın, bülten abonelerinizin ve hatta sosyal medya takipçilerinizin sizden yalnızca reklam bağlantılarından fazlasını almaları gerekir. Bunun yerine, yararlı ipuçlarını ve kaynakları da paylaşmanız gerekir.

İnternetten para kazanmanın 5 yolu 2020
İnternetten para kazanmanın 5 yolu 2020

konularını sizler için araştırıyoruz. Araştırmamızı ve hakkında yazmamızı istediğiniz para kazanma ve pasif gelir konuları hakkında yorum yapın.

Güncel Makaleler

Güncel Yorumlar